Drodzy uczniowie – uczestnicy zawodów Bobrów w roku 2016

Drodzy nauczyciele, opiekunowie i rodzice

Niniejszym ogłaszamy następujący terminarz działań organizacyjnych:

1. Od 28 listopada 2016 roku będą dostępne dla nauczycieli i dla uczniów wstępne wyniki XI Konkursu. Można będzie sprawdzić swoje wyniki. Jednocześnie zostaną udostępnione rozwiązania zadań i objaśnienia do nich.

2. Do 12 grudnia 2016 roku przyjmujemy reklamacje dotyczące wyników. Należy je kierować pod adresem: Maciej M. Sysło (syslo@ii.uni.wroc.pl) lub Anna B. Kwiatkowska (aba@mat.umk.pl).

3. Od 22 grudnia 2016 roku będą dostępne oficjalne wyniki XI Konkursu. Ogłoszona zostanie także lista laureatów i uczniów wyróżnionych. Nauczyciele będą mogli drukować dyplomy dla swoich uczniów, z wyjątkiem uczniów będących laureatami lub wyróżnionymi, którym dyplomy będą wręczane na uroczystym zakończeniu XI Konkursu.

4. Uroczyste zakończenie XI Konkursu odbędzie się w dniu 10 marca 2017 roku (po zakończeniu ferii we wszystkich regionach kraju). Miejsce: Wydział Matematyki i Informatyki, UMK w Toruniu.

Organizatorzy Konkursu Bóbr