Wyniki wstępne edycji 2016 już dostępne!

Drodzy uczniowie, szanowni nauczyciele i rodzice!

Mamy wielką przyjemność poinformować, że wstępne wyniki XI Konkursu Bóbr są już dostępne na platformie mCourser.pl! Jak je sprawdzić?

Konto uczniowskie: zaloguj się i wybierz z menu pozycję „Konkursy”, a następnie „Wyniki” (przy konkursie, w którym brałaś/eś udział).

Konto nauczyciela (sprawdzenie wyników uczniów): po zalogowaniu należy wybrać zakładkę „Konkursy”, następnie „Zarządzaj” -> „Zarządzaj członkami”.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy wyników i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach. 22 grudnia 2016 roku opublikowane zostaną oficjalne wyniki XI Konkursu.

Uwaga! W związku z licznymi zapytaniami przypominamy Zasady obliczania wyniku ucznia:

• na starcie uczeń otrzymuje 24 punkty,
  • za poprawną odpowiedź uczeń otrzymuje 3, 4 lub 5 pkt, w zależności od stopnia trudności pytania,
  • za brak odpowiedzi uczeń otrzymuje 0 pkt,
  • za błędną odpowiedź uczeń otrzymuje –0,75, –1 lub –1,25 pkt, w zależności od stopnia trudności pytania,
  • maksymalna liczba punktów to 120.

Pozostałe zasady określa Regulamin Konkursu.

Reklamacje dotyczące wyników należy kierować pod adresem: Maciej M. Sysło (syslo@ii.uni.wroc.pl) lub Anna B. Kwiatkowska (aba@mat.umk.pl) do 12 grudnia 2016 roku.