Rejestracja krok po kroku

Konkurs Bóbr odbywa się na platformie mCourser.pl. Jest to darmowa platforma edukacyjna wspierająca pracę nauczycieliuczniów w szkole i poza nią.

Aby wziąć udział w konkursie, nauczyciele i uczniowie muszą wykonać następujące kroki:

NAUCZYCIEL

1. Zarejestruj się na platformie mCourser.pl, aktywuj konto i zaloguj. Możesz teraz korzystać z menu platformy mCourser.
  2. Zarejestruj swoją szkołę na mCourser.pl.
  3. Zgłoś szkołę w konkursie.
  4. Po samodzielnym zarejestrowaniu się uczniów, dodaj ich do konkursu. Możesz również zarejestrować wszystkich uczniów bez ich udziału.

Wszystkie funkcje dotyczące administrowania szkołą są dostępne z miejsca Panel szkoły, widocznego po zalogowaniu się u dołu po prawej.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który pokazuje krok po kroku jak zarejestrować uczniów i szkołę do konkursu Bóbr.

Uwaga! Dostajemy informacje ze szkół, że niektóre wersje programów antywirusowych tj. Arcabit 2014 blokuje stronę http://www.mCourser.pl/. Zalecamy na czas konkursu wyłączyć „ochronę przeglądarki” w tym programie.

UCZEŃ

1. Zarejestruj się na platformie mCourser.pl i aktywuj konto.
  2. Dołącz do swojej szkoły na mCourser.pl.
  3. W zakładce Konkursy zgłoś chęć wzięcia udziału w odpowiednim konkursie.
  4. Sprawdź, czy nauczyciel dołączył Cię do konkursu.

Szczegółowa instrukcja rejestracji do konkursu zawarta jest na podstronie Warunki techniczne.