Aktualności

Uroczyste zakończenie Konkursu Bóbr 2017 – 16 marca 2018, Toruń

Szanowni uczestnicy ostatniej edycji konkursu Bóbr!

Informujemy, że uroczyste zakończenie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w piątek, 16 marca 2018 roku w UMK w Toruniu o godzinie 11.00.

Po uroczystości będzie miał miejsce mały poczęstunek. Dzieci będą mogły poznać nowe technologie i pobawić się z różnymi gadżetami komputerowymi i robotami. Przewidywany czas trwania wydarzenia – około 2,5 godziny. Niebawem więcej informacji. 

Wyniki Konkursu Bóbr 2017 w kategorii Senior

W tegorocznej edycji Konkursu Bóbr w kategorii Senior doszło do złamania regulaminu konkursu przez znaczną liczbę uczniów, którzy rozwiązywali test niesamodzielnie (odsyłamy do punktów regulaminu 4, 8, 7, 13). W wyniku analizy wyników zdyskwalifikowano 190 uczniów z 10 szkół. 
 
Nie była to łatwa decyzja, chcielibyśmy jednak skierować wysiłki uczniów ku etycznemu zachowaniu i rywalizacji fair, również w stosunku do innych uczestników konkursu w całej Polsce.
 
W oficjalnych wynikach XII Konkursu Informatycznego Bóbr dla kategorii Senior przyjęto następujące progi punktowe:
  • I miejsce: 120.00 punktów
  • II miejsce: 115 – 119.75 punktów
  • III miejsce: 108 – 114.75punktów
  • Wyróżnienie: 100.25 – 107.75 punktów
Komitet Organizacyjny Konkursu Bóbr
 
Etap ponadgimnazjalny:
MiejsceLiczba punktówImię i nazwisko uczniaNazwa szkołyMiejscowość
I120Jakub KamińskiLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
I120Jacek NitychorukI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w RaciborzuRacibórz
I120Filip GorzelakTechnikumMilicz
II116,25Paweł KoźmińskiLiceum AkademickieToruń
II116,25Błażej WilkoławskiI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
II116,25Jakub MichalakI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
II116,25Maciej WojtaszakI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoGniezno
II115Dominik BysiewiczLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika w KrośnieKrosno
II115Mateusz ZbrockiLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
II115Adam ŻmudaTechnikum Mechatroniczne nr 1Warszawa
II115Sebastian MysiakowskiTechnikum Mechatroniczne nr 1Warszawa
II115Bartosz JusiakLiceum AkademickieToruń
II115Mati AdVIII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
II115Adam PawłowskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
II115Michał CałkaVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
II115Aleksandra GajdaI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
II115Adam DregerLiceum Ogólnokształcące Nr XIIIwrocław
III113,75Jakub OstachTechnikum nr 1 we WrześniWrześnia
III113,75Paweł DopierałaTechnikum nr 1 we WrześniWrześnia
III113,75Maciej MisiakVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
III113,75Patrycja KrzynaI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
III113,75Jan JelonkiewiczVI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w KielcachKielce
III112,5Julia StachowiakVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
III112,5Jaroslaw JaźwieckiV Liceum OgólnokształcąceBielsko-Biała
III111,25Krzysztof JaśkiewiczLiceum AkademickieToruń
III111,25Marek UrynowiczIII Liceum OgólnokształcąceKATOWICE
III111,25Bartosz UtkowskiIV Liceum Ogólnokształcące w RadomiuRadom
III111,25Łukasz MojekZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec
III110Adam KustraII Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w SzczecinieSzczecin
III110Kamil KrzysztofekI Liceum OgólnokształcąceNowy Targ
III110Jakub KucharskiIII Liceum OgólnokształcąceBrodnica
III110Paweł KnutIV Liceum OgólnokształcąceToruń
III110Marcin OkonekVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
III109,75Michał MurawskiIII Liceum OgólnokształcąceOstrołęka
III109Grzegorz MaciejewskiII Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w SzczecinieSzczecin
III108,75Martyna SzymańskaLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
III108,75Oskar ReszkaLiceum AkademickieToruń
III108,75Tomasz MrózLiceum Ogólnokształcące Nr IIWrocław
III108,75Piotr PliszkaTechnikum Elektryczno - Elektroniczne im. prof. Maksymiliana Tytusa Hubera w SzczecinieSzczecin
III108,75Alan BryłowskiI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
III108,75Magda GryszaI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
III108,75Zuzanna OlszówkaI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
III108,75Mateusz SipińskiIII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie TrybunalskimPiotrków Trybunalski
III108,75Jakub SprawkaPrywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej JadwigiLublin
III108,5Agata ŁazanowskaII Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w WałbrzychuWałbrzych
III108Piotr KlepackiI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w SiedlcachSiedlce
Wyróżnienie107,25Marcin SowaLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
Wyróżnienie106,75Kinga DługoszLiceum OgólnokształcąceTrzebnica
Wyróżnienie106,25Mateusz WiniarskiLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika w KrośnieKrosno
Wyróżnienie106,25Mateusz SerekI Liceum OgólnokształcąceOstrów Wielkopolski
Wyróżnienie106,25Jan StempkowskiVIII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
Wyróżnienie106Michał FalkowskiIV Liceum Ogólnokształcące w BiałymstokuBiałystok
Wyróżnienie106Jakub ŁakomyTechnikum EnergetyczneBełchatów
Wyróżnienie105Adam WojciechowskiVI Liceum OgólnokształcąceBydgoszcz
Wyróżnienie105Karol NiemcewiczII Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w SzczecinieSzczecin
Wyróżnienie105Jakub SudolskiLiceum AkademickieToruń
Wyróżnienie105Jakub WendrowskiII Liceum OgólnokształcąceTomaszów Mazowiecki
Wyróżnienie105Maciej ŁyskawińskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie105Andrzej GauzaVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie105Kinga AdamczykŚląskie Techniczne Zakłady Naukowe (Technikum Nr 17)Katowice
Wyróżnienie105Paweł KruczkowskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Pruszcz Gdański
Wyróżnienie105Artur HaberTechnikum Mechaniczno - ElektryczneChorzów
Wyróżnienie105Marcin BiałekII Liceum OgólnokształcąceBydgoszcz
Wyróżnienie105Artur MatyjasekI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
Wyróżnienie105Adam SzewczykLiceum Ogólnokształcące im.Marii Dąbrowskiej w PionkachPionki
Wyróżnienie105Piotr KawalerII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w RaciborzuRacibórz
Wyróżnienie105Krzysztof KraikLiceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelcach OpolskichStrzelce Opolskie
Wyróżnienie105Paweł JereczekZespół Szkół PonadgimnazjalnychBytów
Wyróżnienie105Tomasz JedrysaZespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku MazowieckimMińsk Mazowiecki
Wyróżnienie105Jan WarchockiPrywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej JadwigiLublin
Wyróżnienie104,75Szymon SzafarczykTechnikum Mechaniczno - ElektryczneChorzów
Wyróżnienie103,75Jędrzej MikołajczykII Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w SzczecinieSzczecin
Wyróżnienie103,75Oskar KielczykTechnikum Elektroniczne Nr 3Warszawa
Wyróżnienie103,75Jakub KuziemskiIV Liceum OgólnokształcąceToruń
Wyróżnienie103,75Przemek PikoszV Liceum Ogólnokształcące im. A.StrugaGliwice
Wyróżnienie103,75Łukasz KawieckiZespół Szkół Ekonomicznych im. M. KopernikaOlsztyn
Wyróżnienie103,75Wojciech KłopotekI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
Wyróżnienie103,75Michalina MlczarczykIII Liceum OgólnokształcąceRuda Śląska
Wyróżnienie103,5Maria PająkIII Liceum OgólnokształcąceKATOWICE
Wyróżnienie102,5Małgorzata MarciniakLiceum AkademickieToruń
Wyróżnienie102,5Jarosław DrzymalskiII Liceum OgólnokształcąceTomaszów Mazowiecki
Wyróżnienie102,5Szymon GęsickiLICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCELIPNO
Wyróżnienie102,5Łukasz StarzykII LIceum Ogólnokształcące im. A. F. ModrzewskiegoRybnik
Wyróżnienie102,5Mateusz BiałekZespół Szkół Ekonomicznych im. M. KopernikaOlsztyn
Wyróżnienie102,25Patryk SkupienIV Liceum w SosnowcuSosnowiec
Wyróżnienie102,25Sebastian KrasnowskiTechniczne Zakłady NaukoweDąbrowa Górnicza
Wyróżnienie102,25Maciej SzkliniarzIII Liceum OgólnokształcąceKATOWICE
Wyróżnienie102,25Piotr GardockiTECHNIKUM ELEKTRONICZNE NR 1GDYNIA
Wyróżnienie102Marcin KozubekII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaCieszyn
Wyróżnienie102Piotr ParzyszLiceum Ogólnokształcące im.Mikołaja Kopernika w PuszczykowiePUSZCZYKOWO
Wyróżnienie101,75Piotr Krasowski KrasowskiIV Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
Wyróżnienie101,25Michał MlenkoIV Liceum Ogólnokształcące w BiałymstokuBiałystok
Wyróżnienie101,25Dawid JustynaII Liceum OgólnokształcąceTomaszów Mazowiecki
Wyróżnienie101,25Filip StępkowskiII Liceum OgólnokształcąceTomaszów Mazowiecki
Wyróżnienie101,25Igor GradoskiII Liceum OgólnokształcąceTomaszów Mazowiecki
Wyróżnienie101,25Paweł StróżańskiVIII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
Wyróżnienie101,25AdamGawlik123Zespół Szkół Technicznych w RybnikuRybnik
Wyróżnienie101,25Jakub PrejznarTechnikum nr 5Krosno
Wyróżnienie101,25Patryk JanasTechnikum nr 5Krosno
Wyróżnienie101,25Krzysztof KleinowskiIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterów Monte Cassino w SzczecinieSzczecin
Wyróżnienie101,25Adam KrochmalIII Liceum OgólnokształcąceRuda Śląska
Wyróżnienie101,25Jakub GwizdońIII Liceum OgólnokształcąceRuda Śląska
Wyróżnienie101,25Piotr ZubekI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w SiedlcachSiedlce
Wyróżnienie101,25zajegaI Liceum OgólnokształcąceOlkusz
Wyróżnienie101,25Michał CzapnikPrywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej JadwigiLublin
Wyróżnienie101Adam HreczyńskiZespół Szkół Ogólnokształcących w NysieNYSA
Wyróżnienie101Grzegorz GdaniecI LO Starograd GdańskiStarogard Gdański
Wyróżnienie101Czarek MoczulskiI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w SiedlcachSiedlce
Wyróżnienie100,25Jacek MachowiczLiceum Ogólnokształcące nr7Wrocław

Wynik polskiej edycji XII Konkursu Informatycznego Bóbr 2017 (Skrzat, Junior, Benjamin)

Pragniemy poinformować, że w oficjalnych wynikach XII Konkursu Informatycznego Bóbr przyjęto następujące progi punktowe:

Szkoła podstawowa, klasy I-III:

  • I miejsce: 75 punktów
  • II miejsce: 70.25 –74.75 punktów
  • III miejsce: 68.25 – 70 punktów
  • Wyróżnienie: 65 – 68 punktów

Szkoła podstawowa, klasy IV-VI:

  • I miejsce: 109– 120 punktów
  • II miejsce: 105.25 – 108.75punktów
  • III miejsce: 100.25 –105 punktów
  • Wyróżnienie: 95 – 100 punktów

Gimnazjum oraz klasy VII SP:

  • I miejsce: 120.00 punktów
  • II miejsce: 115 – 119.75 punktów
  • III miejsce: 107 – 114.75punktów
  • Wyróżnienie: 101 – 106.75 punktów

Informujemy, że wyniki XII Edycji Konkursu „Bóbr” w kategorii Senior zostaną opublikowane w późniejszym terminie, w pierwszych dniach Nowego Roku, po rozstrzygnięciu kwestii związanych z przestrzeganiem regulaminu Konkursu przez uczestników w tej kategorii zawodów.  Za opóźnienie przepraszamy.

W tegorocznym konkursie udział wzięło:

  • 4267 uczniów z 297 szkół ponadgimnazjalnych
  • 7575 uczniów z 1081 gimnazjów
  • 8585 uczniów z 938 szkół podstawowych w kategorii klas IV – VI
  • 3741 uczniów z 409 szkół podstawowych w kategorii klas I – III

Wyniki punktowe uczniów są widoczne dla opiekunów po zalogowaniu się na stronie konkursu.

Uprzejmie informujemy, że uroczyste zakończenie XII Edycji Konkursu Bóbr odbędzie się 16 marca 2018 roku (w piątek) na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ten termin wypada po zakończeniu ferii zimowych we wszystkich województwach, jak i jest podyktowany chęcią uniknięcia kłopotów komunikacyjnych w okresie zimy. Szczegółowy program uroczystości zostanie zamieszczony na stronie Konkursu.

 

Szkoły Podstawowe, klasy I – III

I75Magdalena DziałoSzkoła Podstawowa w RudzicyRudzica
I75Alexander GrabowskiZespół Szkół Nr 7Gdynia
I75Aleks DudkiewiczPrywatna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych - Modern AcademyToruń
I75Igor MinikowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowej SoliNowa Sól
I75Filip KlimPrywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. MoraczewskichSulejówek
I75Tomasz KałużaSZKOŁA PODSTAWOWA NR 5ŁAZISKA GÓRNE
II71.25Antoni KuligaSzkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiRacibórz
II71.25Martyna CybulskaSzkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiRacibórz
II71.25Maciej KuśSzkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ChełmieChełm
II71.25Laura HaramusSzkoła Podstawowa w RudzicyRudzica
II71.25Wiktor StankiewiczZespół Szkolno - Przedszkolny im. Mikołaja KopernikaKomorów
II71.25Wiktor PustkowskiSzkoła Podstawowa Da Vinci przy WSNHiDPoznań
II71.25Filip GałązkaSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
II71.25Julia ZwolinskaSzkoła Podstawowa Nr 20 z oddziałami gimnazjalnymiJaworzno 7
II71.25Jędrzej MałkusSzkoła Podstawowa Nr 20 z oddziałami gimnazjalnymiJaworzno 7
II71.25Jakub Jan StępieńZespół Szkolno Przedszkolny nr 1Włocławek
II71.25Mariam El HouriSzkoła Podstawowa w Budzowie z filią w Grodziszczu z oddziałami gimnazjalnymiBudzów
II71.25Tomasz WijaszkaSzkoła Podstawowa w Budzowie z filią w Grodziszczu z oddziałami gimnazjalnymiBudzów
II71.25Jacek ZdunekDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań
III70Krzysztof HorzykSzkoła Podstawowa w RudzicyRudzica
III70Marek MajsterekSzkoła Podstawowa nr 50Warszawa
III70Michał JuźkówZespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego w ToruniuToruń
III68.75Jan RydzewskiZespół Szkół Nr 15 przy Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. Ludwika Zamenhofa w BiałymstokuBiałystok
III68.75Janusz DziklińskiSzkoła Podstawowa im. Kornela MakuszyńskiegoNowa Sucha
III68.75Jan SkrentnySzkoła Podstawowa im. Kornela MakuszyńskiegoNowa Sucha
III68.75Magdalena LisPubliczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w WierzbicyWierzbica
III68.75Kot GabrielSzkoła Podstawowa nr 2 w ZąbkachZąbki
III68.75Mikołaj SzczechlaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1Mysłowice
III68.75Jakub PacygaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1Mysłowice
III68.75Julia AranowskaPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1Starogard Gdański
III68.75Martyna IwanSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2Rzeszów
III68.75Gabor MakowskiSzkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w SkępemSkępe
III68.75Paweł OchalSzkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w LublinieLublin
III68.75Martyna WiśniewskaZespół Szkół Ogólnokształcących Szkoła Podstawowa nr 2 w KruszwicyKruszwica
III68.75Amelia ZduńczykSZKOŁA PODSTAWOWA NR 96WARSZAWA
III68.75Maciej KlimowiczSzkoła Podstawowa nr 21 w LublinieLublin
III68.75Anna BryłowskaSzkoła Podstawowa nr 21 w LublinieLublin
III68.75Kinga WiśniewskaSzkoła Podstawowa w BłądzimiuLniano
III68.75Wojciech SokołowskiSzkoła Podstawowa w Bargłowie KościelnymBargłów Kościelny
III68.75Krzysztof ŚwiątkiewiczSzkoła Podstawowa nr 277Warszawa
III68.75Martyna KrzyżaniakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Armii KrajowejOstróda
III68.75Cyryl WinniewskiSzkoła Podstawowa nr 22Lublin
III68.75Szymon JakóbczakZespół Szkół nr 27Bydgoszcz
III68.75Jakub PaszendaSzkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego SzewczykaRybnik
Wyróżnienie67.5Paulina BielskaSzkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiRacibórz
Wyróżnienie67.5Maciej MorozSzkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ChełmieChełm
Wyróżnienie67.5Krzysztof GromadzkiSzkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ChełmieChełm
Wyróżnienie67.5Magdalena WęglorzSzkoła Podstawowa w RudzicyRudzica
Wyróżnienie67.5Tymon Junosza-SzaniawskiSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
Wyróżnienie67.5Mikołąj MakowskiSZKOŁA PODSTAWOWA W MŁYŃCU PIERWSZYMLUBICZ
Wyróżnienie66.25Radosław MarciniakSzkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiRacibórz
Wyróżnienie66.25Kamil ZachurzokSzkoła Podstawowa w RudzicyRudzica
Wyróżnienie66.25Karolina BetlejaSzkoła Podstawowa w Rudnej MałejMrowla
Wyróżnienie66.25Kacper KasprzykMiejska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Miarki w KnurowieKnurów
Wyróżnienie66.25Wiktoria BąbczyńskaSzkoła Podstawowa nr 38Sosnowiec
Wyróżnienie66.25Sebastian DziuraSzkoła Podstawowa nr 2 w SkawinieSkawina
Wyróżnienie65.75Adam KoziełSpołeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w CzęstochowieCzęstochowa
Wyróżnienie65Jan KociębaSzkoła Podstawowa nr 319 im. Marii KannWarszawa
Wyróżnienie65Szymon RydelekSzkoła Podstawowa nr 319 im. Marii KannWarszawa
Wyróżnienie65Piotr KrasowskiSzkoła Podstawowa im. B.Prusa w PoświętnemPoświętne
Wyróżnienie65Krystian KocimskiSzkoła Podstawowa im. Kornela MakuszyńskiegoNowa Sucha
Wyróżnienie65Bartosz OlejnikSzkoła Podstawowa im. Kornela MakuszyńskiegoNowa Sucha
Wyróżnienie65Radosław DudzińskiSzkoła Podstawowa w Nowej IwicznejPiaseczno
Wyróżnienie65WYCISK MaciejSzkoła Podstawowa nr 2 w Czechowicach-DziedzicachCzechowice-Dziedzice
Wyróżnienie65Daria SzydłoSzkoła Podstawowa w OżarowicachOżarowice
Wyróżnienie65Natalia UrbańczykSzkoła Podstawowa w OżarowicachOżarowice
Wyróżnienie65Antoni RybickiPrywatna Szkoła Podstawowa "Academos"Kraków
Wyróżnienie65Dominik StosikSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaCzersk
Wyróżnienie65Marcin ŁośSzkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ChełmieChełm
Wyróżnienie65Miłosz Rudnik RudnikSzkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ChełmieChełm
Wyróżnienie65Hubert BisSzkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ChełmieChełm
Wyróżnienie65Lena DerleckaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte w KielnieKielno
Wyróżnienie65Jakub SilbernagelSzkoła Podstawowa w BiskupicachBiskupice
Wyróżnienie65Jakub TrawkaSzkoła Podstawowa nr 18 z oddziałami gimnazjalnymiRzeszów
Wyróżnienie65Dawid WojtalSzkoła Podstawowa im. Jana Stapińskiego w DługiemZarszyn
Wyróżnienie65Szymon SzajnaSzkoła Podstawowa im. Jana Stapińskiego w DługiemZarszyn
Wyróżnienie65Zuzanna NyczSzkoła Podstawowa im. Jana Stapińskiego w DługiemZarszyn
Wyróżnienie65Karolina WąsowskaSzkoła Podstawowa nr 5 im.Władysława RawiczaSiedlce
Wyróżnienie65Filip KrajewskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Orląt Lwowskich w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimOstrowiec Świętokrzyski
Wyróżnienie65Jakub MajkaPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1Starogard Gdański
Wyróżnienie65Adam WilczyńskiSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Konopnickiej w PrzyszowejPrzyszowa
Wyróżnienie65Użytkownik: tymon26Chrześcijańska Szkoła PodstawowaWrocław
Wyróżnienie65Eryk KowalczykZespół Edukacyjny nr 9, Szkoła Podstawowa nr 11 z oddziałami integracyjnymiZielona Góra
Wyróżnienie65Bogusz PasternakKAMIONKIKAMIONKI
Wyróżnienie65Kamińska JuliaSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
Wyróżnienie65Patryk HalatSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344Warszawa
Wyróżnienie65Hanna GładkowskaSzkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w SkępemSkępe
Wyróżnienie65Laura BaśSzkoła Podstawowa Nr 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków
Wyróżnienie65Szymon KrajewskiSzkoła Podstawowa nr 1 w WyszkowieWyszków
Wyróżnienie65Jakub NowakowskiSzkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w LublinieLublin
Wyróżnienie65Patrycja OkamferSzkoła Podstawowa nr 6 z oddziałami gimnazjalnymiSosnowiec
Wyróżnienie65Hanna BalińskaSzkoła Podstawowa nr 61Wrocław
Wyróżnienie65Kajetan GładysiakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Armii KrajowejOstróda
Wyróżnienie65Filip KorzybSzkoła Podstawowa nr 1 im. Armii KrajowejOstróda
Wyróżnienie65Adam GarbaczewskiPrywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. MoraczewskichSulejówek
Wyróżnienie65Jan PiechaczekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19Kędzierzyn-Koźle
Wyróżnienie65Szymon NierychłoPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19Kędzierzyn-Koźle
Wyróżnienie65Zofia KulakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19Kędzierzyn-Koźle
Wyróżnienie65Tobiasz GradowskiSZKOŁA PODSTAWOWA W MŁYŃCU PIERWSZYMLUBICZ
Wyróżnienie65Barbara AntoszakSzkoła Podstawowa nr 7 z oddziałąmi Gimnazjum nr 30Gdańsk
Wyróżnienie65Olaf NadolnySzkoła Podstawowa im.Ireny Kwinto w Żabim Rogu Filia w BramceMorąg

Szkoła podstawowa, klasy IV-VI

I115Jakub SułkowskiSzkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej- Curie w ŁukowicyŁukowica
I112.25Karol ŁacinaZespół Szkolno - Przedszkolny w SmolcuSmolec
I112.25Olaf TargowskiSZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 z Oddziałami GimnazjalnymiGDYNIA
I111.25Użytkownik: Robert6bSzkoła Podstawowa im. Włodzimierza Puchalskiego w OtrębusachOtrębusy
I109.75Adam CharciarekSzkoła Podstawowa nr 8 w OławieOława
II108.5Weronika ZakrzewskaSzkoła Podstawowa Da Vinci przy WSNHiDPoznań
II108.5Kacper GóreckiSzkoła Podstawowa Zakonu PijarówWarszawa
II108.5Jakub KidawaSzkoła Podstawowa nr 6 z oddziałami gimnazjalnymiSosnowiec
II108.25Iwo MartynowiczSzkoła Podstawowa nr 53Kraków
II106.25Kacper JasińskiSzkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami IntegracyjnymiWarszawa
II106Natalia PotępaSzkoła Podstawowa nr 53Kraków
II106Jakub MazurekSzkoła Podstawowa nr 53Kraków
II106Dorota DzierżakSzkoła Podstawowa nr 28 w ToruniuToruń
II106Franciszek BartkeSzkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami IntegracyjnymiKatowice
III105Adam JaniczekSzkoła Podstawowa nr 53Kraków
III105Maciej KowalskiSzkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami PrzedszkolnymiZąbkowice Śląskie
III105Użytkownik: ksmoliraDWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA EUROPEJCZYK W SZEROKIEMLUBLIN
III105Filip FlorczykSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w WadowicachWadowice
III104.75Michał SzklarzPrywatna Szkoła Podstawowa Leonarda PiwoniSzczecin
III104.75Mikołaj LejkowskiSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich w WarszawieWarszawa
III103.75Rafał MamenasSzkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi Łódzkiego Stowarzyszenia OświatowegoŁódź
III103.5Mateusz WiculskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Rudolfa ZarębyTychy
III103.5antoni RabcewiczZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
III103.5Monika BorkowskaSzkoła Podstawowa nr 55Szczecin
III102.5Marcin MendykaSzkoła Podstawowa nr 95Kraków
III102.5Kamil TrzykowskiSzkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami IntegracyjnymiWarszawa
III102.5Kacper KorzeniewskiSzkoła Podstawowa nr 32Toruń
III102.5Wiktoria JakubowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im T. Kościuszki w ProszowicachProszowice
III102.5Bartosz WłodarczykSzkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana ŁukasińskiegoWarszawa
III102.5Jan RosiakSzkoła Podstawowa w SarnakachSarnaki
III102.5Michał MaślankaSzkoła Podstawowa nr 2 w SkawinieSkawina
III102.5Mateusz GwiazdaSzkoła Podstawowa nr 25Kraków
III102.25Jarosław KnyazkovPrywatna Szkoła Podstawowa "Academos"Kraków
III102.25Radek RudolfSzkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami IntegracyjnymiWarszawa
III102.25Maciej PietrzykSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia
III102Natalia TopyłaSzkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w LublinieLublin
III102Krzysztof WierzbickiNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. S. Lema w BibicachZielonki
III101.25Adam PacekSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w PrzebieczanachWieliczka
III101.25Maciej KrzosekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 25Radom
III101.25Zuzanna KołodziejSzkoła Podstawowa nr 3 w NysieNYSA
III101.25Bartosz KopczyńskiSamorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła IIWrześnia
III101Mikołaj GorączkoSzkoła Podstawowa nr 32Bydgoszcz
III101Hugo CichalewskiSzkoła Podstawowa Nr 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków
III100.75Bartosz KolińskiSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2BARCIN
III100.5Przemek PolisSzkoła Podstawowa Nr 125Łódź
III100.5Michał BSzkoła Podstawowa z Odziałami Integracyjnymi Nr 22Kraków
III100.25Dominik ZagajaSzkoła Podstawowa nr 3 w Sędziszowie Młp.Sędziszów Młp.
Wyróżnienie100Ignacy WojciechowskiSzkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w WarszawieWarszawa
Wyróżnienie100Piotr BrzezińskiSzkoła Podstawowa nr 279Warszawa
Wyróżnienie100Adam RacinowskiSzkoła Podstawowa 18Gdynia
Wyróżnienie99.75Szymon WalasSzkoła Podstawowa Nr 125Łódź
Wyróżnienie99.75Wiktor SiweckiSzkoła Podstawowa nr 109 z oddziałami gimnazjalnymi w KrakowieKraków
Wyróżnienie99.75Michał BłaszczyszynSzkoła Podstawowa nr 17Wrocław
Wyróżnienie99.75Julia KraszewskaSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1Poznań
Wyróżnienie99.25Maciej WyrzykowskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa
Wyróżnienie98,75Szymon PyszniakSzkoła Podstwowa Nr 107WARSZAWA
Wyróżnienie98,75Michał JagodzińskiSzkoła Podstawowa w PrzecławiuPrzecław
Wyróżnienie98,75Bartek MargasSzkoła Podstawowa nr 1 im T. Kościuszki w ProszowicachProszowice
Wyróżnienie98,75Krzysztof BeranSZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ŁUKOWIEŁUKÓW
Wyróżnienie98,75Michał KaszniaSzkoła Podstawowa w MysiadleMysiadło
Wyróżnienie98,75Jakub LatuszekSzkoła Podstawowa Nr 23Wrocław
Wyróżnienie98,75Piotr MarciniakSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1Poznań
Wyróżnienie98,75Jakub ZielińskiSzkoła Podstawowa nr 7 w ToruniuToruń
Wyróżnienie98,75Gracjan SopońskiSzkoła Podstawowa nr 2 BydgoszczBydgoszcz
Wyróżnienie98,5Hanna RybickaPrywatna Szkoła Podstawowa "Academos"Kraków
Wyróżnienie98,5Adam WiszenkoNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PrimusWARSZAWA
Wyróżnienie98,5Magdalena RatyńskaSzkoła Podstawowa Nr 3ZIELONKA
Wyróżnienie98,25Wojciech MroczekSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
Wyróżnienie98,25Grzegorz StrojnowskiSzkoła Podstawowa nr 204Warszawa
Wyróżnienie97,5Wiktor NedewSzkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w WarszawieWarszawa
Wyróżnienie97,5Jan PietrasikNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PrimusWARSZAWA
Wyróżnienie97,5Oliwier JokielSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w KiełczowieKiełczów
Wyróżnienie97,5Jakub ZimońskiSzkoła Podstawowa nr 54 im. Wacława KucharaBYTOM
Wyróżnienie97,5Kacper KaniaSzkoła Podstawowa w DobczycachDobczyce
Wyróżnienie97,5Ignacy StępniewskiSzkoła Podstawowa Zakonu PijarówWarszawa
Wyróżnienie97,5Marcin SudenisSzkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami IntegracyjnymiWarszawa
Wyróżnienie97,5Gustaw ŁuczykSzkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami IntegracyjnymiWarszawa
Wyróżnienie97,5tkVbSzkoła Podstawowa nr 4 w RadlinieRadlin
Wyróżnienie97,5Kajetan BocianSzkoła Podstawowa nr 25Kraków
Wyróżnienie97,25Eryk KosakowskiSzkoła Podstawowa Nr 1 w OstrołęceOstrołęka
Wyróżnienie97,25Mikołaj GólskiSzkoła Podstawowa nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M.RejaBielsko-Biała
Wyróżnienie97,25Kacper DrożdżSzkoła Podstawowa nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M.RejaBielsko-Biała
Wyróżnienie97,25Miłosz EjzakSzkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w LublinieLublin
Wyróżnienie97Dawid WarzyńskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342Warszawa
Wyróżnienie96,25Katarzyna TomaszekSzkoła Podstawowa nr 91Wrocław
Wyróżnienie96,25Paweł KasońSzkoła Podstawowa nr 203Warszawa
Wyróżnienie96,25Maksymilian BullaSzkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami IntegracyjnymiTychy
Wyróżnienie96,25Łukasz KubickiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1KĘDZIERZYN-KOŹLE
Wyróżnienie96,25Patryk SzwedaSzkoła Podstawowa nr 32Bydgoszcz
Wyróżnienie96,25Krzesimir HyzykEcole Européenne Luxembourg ILuxembourg
Wyróżnienie96,25Konstancja KuśSzkoła Podstawowa Nr 66 im. Janusza Korczaka w KatowicachKatowice
Wyróżnienie96SzymonScibior6bSzkoła Podstawowa nr 10Szczecin
Wyróżnienie96Tomasz BruttSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
Wyróżnienie96Roksana CiborPubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi Nr 5Pionki
Wyróżnienie96Tymoteusz RogackiSZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 z Oddziałami GimnazjalnymiGDYNIA
Wyróżnienie95,75Maciej GradzikPrywatna Szkoła Podstawowa im.Marszałka Józefa PiłsudskiegoKraków
Wyróżnienie95,25Anna SzolcMiejska Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii KonopnickiejKnurów
Wyróżnienie95Aleksander PiaseckiZespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w SłupskuSlupsk
Wyróżnienie95Jan LaskowskiZespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w SłupskuSlupsk
Wyróżnienie95Małgorzata Nizińska- BałabuszkaSzkoła Podstawowa nr 10Szczecin
Wyróżnienie95Robert StefaniakSzkoła Podstawowa w Bojanie (z odziałami gimnazjalnymi)Koleczkowo
Wyróżnienie95Wiktoria WitańskaZespół Szkół w WoliWOLA
Wyróżnienie95Paulina PikułaSzkoła Podstawowa nr 12Jastrzębie Zdrój
Wyróżnienie95Krzysztof KarwikSopocka Autonomiczna Szkoła PodstawowaSopot
Wyróżnienie95Ziemowit MiecznikowskiSzkoła Podstawowa Nr 66 im. Janusza Korczaka w KatowicachKatowice

Laureaci – Gimnazja

I120Kamil GaikGimnazjum nr 3 z Oddziałami DwujęzycznymiZabrze
I120Igor WojtunSP11 im. Polskich OlimpijczykówGłogów
I120Łukasz ŁopackiSzkoła Podstawowa nr 2 w ZąbkachZąbki
II116.25Bartłomiej BychawskiGimnazjum Akademickie PWrWrocław
II116.25Adam JelińskiGimnazjum AkademickieToruń
II116.25Dawid RatyńskiGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
II116.25Konrad CzarneckiGIMNAZJUM NR 77WARSZAWA
II116.25Piotr GrynfelderGIMNAZJUM NR 77WARSZAWA
II115Mateusz MareckiSzkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
II115Michał KrokGimnazjum nr 16Szczecin
II115Lower JędrzejZespół Szkolno - Przedszkolny w SmolcuSmolec
III113.75Kacper JezierskiZespół Szkół nr 1 w SzprotawieSzprotawa
III113.75Mateusz PadarzGimnazjum Akademickie PWrWrocław
III113.75Adam BujniakGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
III113.75Jakub KaszyckiGIMNAZJUM NR 77WARSZAWA
III113.25Maksymilian PakosSzkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Gimnazjum nr 1 w BytomiuBYTOM
III112.5Wiktor TerleckiPubliczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne w BiałymstokuBiałystok
III112.5Kamil FeknerSzkoła Podstawowa im. L. JakubowiczOstrowite
III112.5Jacek RakPrywatna Szkoła Podstawowa Centrum EdukacyjneSulejówek
III111.25Aleksandra PiotrowskaPubliczne Gimnazjum nr 2NOWY DWÓR MAZOWIECKI
III111.25Mateusz SkrzypnikZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
III110Michal_WieczorekGimnazjum FILOMATAGliwice
III110Szymon BarPUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 IM. KRÓLA JANA KAZIMIERZA W GŁOGÓWKUGŁOGÓWEK
III110Użytkownik: cogito22Gimnazjum nr 86Warszawa
III110Kuba BanachGimnazjum nr 33Gdańsk
III110Paweł KonopkaGimnazjum Nr 17Kraków
III110Marcin RóżyckiSzkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Gimnazjum nr 1 w BytomiuBYTOM
III110Piotr Andrzej OchalSzkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w LublinieLublin
III110Weronika PiecuchGimnazjum AkademickieToruń
III110Paula ZbytniewskaGimnazjum nr 50Bydgoszcz
III109.75Antoni SkoczypiecSzkoła Podstawowa Zakonu Pijarów z oddziałami gimnazjalnymiKraków
III107.5Łukasz PysznySzkoła Podstawowa nr 4 w RydułtowachRydułtowy
III107.5Kuba BerezaSzkoła Podstawowa nr 187 im. Adam Mickiewicz ul. L. Staffa 21 01-884 WarszawaWarszawa
III107.5Szymon CzernikGimnazjum FILOMATAGliwice
III107.5Wiktor WoźniakGimnazjum w ChylicachKonstancin - Jeziorna
III107.5Adam PatschekSzkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Gimnazjum nr 1 w BytomiuBYTOM
III107.5Jakub AniołaPubliczne Gimnazjum nr 13Wałbrzych
III107.5Filip JastrzębskiPubliczne Gimnazjum nr 2Pszczyna
III107.5g hGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
III107.5Gaweł TrojanowskiGIMNAZJUM NR 77WARSZAWA
III107Bartłomiej SzeligaSzkoła Podstawowa Zakonu Pijarów z oddziałami gimnazjalnymiKraków
Wyróżnienie106.25Patryk JaromińskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w WasilkowieWasilków
Wyróżnienie106.25Adrian RadziewiczGimnazjum im. Piastów Śląskich w ŁagiewnikachŁagiewniki
Wyróżnienie106.25Wiktoria GerliczBernardyńska Szkoła Podstawowa im. O. Anastazego PankiewiczaŁódź
Wyróżnienie106.25Patryk DziurskiSzkoła Podstawowa nr 36 im. C. MiłoszaRybnik
Wyróżnienie106.25Jakub DąbrowskiSzkoła Podstawowa nr 23 z oddziałami gimnazjalnymiWłocławek
Wyróżnienie106.25Gębarski JakubSzkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w ZawierciuZawiercie
Wyróżnienie106.25Gabriela BielawskaPubliczne Gimnazjum nr 13Wałbrzych
Wyróżnienie106.25Oskar DąbkowskiGimnazjum nr 16Szczecin
Wyróżnienie106.25Jarowit ŚledzińskiGimnazjum nr 16Szczecin
Wyróżnienie106.25Mikołaj DziokGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
Wyróżnienie106.25Mikołaj Leon WośkoGimnazjum nr 50Bydgoszcz
Wyróżnienie105Marcin MotykaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w WierzbicyWierzbica
Wyróżnienie105Jerzy CGElementary International School of GdanskGdańsk
Wyróżnienie105Kacper SzymczakPubliczne Gimnazjum nr 3Pruszków
Wyróżnienie105Arkadiusz KrólSzkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Gimnazjum nr 1 w BytomiuBYTOM
Wyróżnienie105Arkadiusz BielakGimnazjum AkademickieToruń
Wyróżnienie105Emilia WiśniewskaGimnazjum AkademickieToruń
Wyróżnienie105Maksymilian BrzoskaGimnazjum AkademickieToruń
Wyróżnienie105Maciej Krzysztof JoachimiakGimnazjum AkademickieToruń
Wyróżnienie105Patryk MularczykSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława JachowiczaBełchatów
Wyróżnienie105Paweł WróbelPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Wyróżnienie105Jakub DryjaGimnazjum nr 50Bydgoszcz
Wyróżnienie105Łukasz BudziakGimnazjum nr 50Bydgoszcz
Wyróżnienie105Michał PetrykaSzkoła Podstawowa im. Cypriana GodebskiegoRaszyn
Wyróżnienie103,75Krzysztof SkarżyckiGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
Wyróżnienie103,75Justyna PyciaCLVIII LO z oddziałami gimnazjalnymiWarszawa
Wyróżnienie103,75Adrian HulewiczSamorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła IIWrześnia
Wyróżnienie103,75Mikołaj GawłowskiGimnazjum nr 6 im. ks. Jana TwardowskiegoTomaszów Mazowiecki
Wyróżnienie103,75Szymon KucharskiSzkoła Podstawowa Aslan im. C.S.LewisaGłogów
Wyróżnienie103,75Bartosz RadekGimnazjum w ChylicachKonstancin - Jeziorna
Wyróżnienie103,75Maciej ŻurawskiX Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymiToruń
Wyróżnienie103,75Karol KuczaSzkoła Podstawowa Zakonu Pijarów z oddziałami gimnazjalnymiKraków
Wyróżnienie103,75Michał BożekSzkoła Podstawowa nr 1Wodzisław Śląski
Wyróżnienie103,75Igor JaroszukSzkoła Podstawowa 18Gdynia
Wyróżnienie103,75Maciej KozickiSzkoła Podstawowa im. 25 Pułku Artylerii Pancernej w MszczonowieMSZCZONÓW
Wyróżnienie103,75Zofia KullakGimnazjum AkademickieToruń
Wyróżnienie103,75Dawid RybkaX Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymiToruń
Wyróżnienie103,75Szymon AraszewiczSzkoła Podstawowa nr 28 w ToruniuToruń
Wyróżnienie103,75Bartłomiej SzołkowskiPrywatna Szkoła Podstawowa nr 72 "Szkoła Marzeń" z oddziałami gimnazjalnymiPiaseczno
Wyróżnienie103,5Alicja WójcikSzkoła Podstawowa nr 95Kraków
Wyróżnienie103Bartłomiej KrawiszZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Pruszcz Gdański
Wyróżnienie102,5Jagoda BobińskaGimnazjum AkademickieToruń
Wyróżnienie102,5Michał ZabicielSzkoła Podstawowa Nr 8ZAMOŚĆ
Wyróżnienie102,5JAKUB GRONOSTAJSzkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami gimnazjalnymiPruszcz Gdański
Wyróżnienie102,5Stanisław StruzikPrywatna Szkoła Podstawowa nr 72 "Szkoła Marzeń" z oddziałami gimnazjalnymiPiaseczno
Wyróżnienie102,5Barbara RatkaSzkoła Podstawowa nr 95Kraków
Wyróżnienie102,5Marta Joanna KunzGimnazjum AkademickieToruń
Wyróżnienie102,5Krzysztof WolickiGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
Wyróżnienie102,5Tymoteusz KucharekGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
Wyróżnienie102,5Łukasz PawlikGimnazjum nr 13Wrocław
Wyróżnienie102,5Eryk OlszewskiSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława JachowiczaBełchatów
Wyróżnienie102,5Mateusz OlszewskiSzkoła Podstawowa nr 3Oborniki Śląskie
Wyróżnienie102,5Gabriel SzlachciakGimnazjum nr 50Bydgoszcz
Wyróżnienie102,5Antoni PiłatGimnazjum Nr 4 im. Marii Skłodowskiej - CurieOlsztyn
Wyróżnienie102Jan WangratII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego z oddziałami gimnazjalnymiWarszawa
Wyróżnienie101,75Rafał SzczygielskiZespół Szkół w Staninie Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymiStanin
Wyróżnienie101,25Wojciech SzczerboPrywatna Szkoła Podstawowa ,,Szkoła jak Dom"Katowice
Wyróżnienie101,25Wiktor WaśniowskiGimnazjum im. Bibkioteki Polskiej w Paryżu w Świątnikach GórnychŚwiątniki Górne
Wyróżnienie101,25Marek LisowskiPrywatne Gimnazjum im. Królowej JadwigiLublin
Wyróżnienie101,25Przemek PiątkiewiczX Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymiToruń
Wyróżnienie101,25Kevin OlszewskiGimnazjum nr 50Bydgoszcz
Wyróżnienie101,25Mateusz SuraZespół Szkół nr 5 MSBydgoszcz
Wyróżnienie101,25MaciekKurowiczGimnazjum FILOMATAGliwice
Wyróżnienie101,25Maciej AdamczukGimnazjum Gminy Liw w WęgrowieWęgrów
Wyróżnienie101,25Korneliusz ObarskiPrywatne Gimnazjum im. Królowej JadwigiLublin
Wyróżnienie101,25Tytus Puzianowski-KrzypkowskiGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
Wyróżnienie101,25Jakub KańdułaPubliczne Gimnazjum nr 2NOWY DWÓR MAZOWIECKI
Wyróżnienie101,25Grzegorz CiepłuchaGimnazjum Akademickie PWrWrocław
Wyróżnienie101,25Paweł MiszewskiGimnazjum nr 35Bydgoszcz

WYNIKI CORAZ BLIŻEJ…

…prosimy wszystkich uczestników o uzbrojenie się w cierpliwość. Ostatnie podsumowania zajęły nam odrobinę więcej czasu, niż przewidzieliśmy – w oczekiwaniu na ostatnie informacje od wybranych administratorów ostateczne wyniki zostaną opublikowane na niniejszej stronie w nadchodzących tygodniach. Za opóźnienie – przepraszamy. 

GODZINA KODOWANIA JUŻ OD 4 GRUDNIA

Zbliża się Tydzień Edukacji Informatycznej (4-10.12.2017), którego główną inicjatywą jest Godzina Kodowania, trwająca faktycznie cały rok 7/24. 
Polecamy polską stronę tej inicjatywy (kliknij) , gdzie m.in. są zamieszczone statystyki popularności tej inicjatywy wśród uczniów  i nauczycieli w Polsce. Liczby są IMPONUJĄCE. Mamy nadzieję, że w 2017 roku będzie jeszcze lepiej. Godzina Kodowania, to znakomite „łagodne” wprowadzenie do informatyki, jak widać ze statystyk – podejmowane przez dziesiątki tysięcy naszych uczniów i nauczycieli. To również znakomite uzupełnienie zmagań konkursowych naszych Bobrów. Na podanej stronie są krótko omówione dostępne aktywności – polecamy łamigłówki na godzinę i kursy na 20 godzin.   

Mottem inicjatywy Godzina Kodowania jest: Każdy uczeń w każdej szkole powinien mieć możliwość nauki informatyki (Hadi Portavi, inicjator Godziny Kodowania). Dzięki nowej podstawie programowej, to przesłanie jest już realizowane we wszystkich naszych szkołach, z wszystkimi uczniami. Godzina Kodowania dostarcza natomiast środowisk ułatwiających pierwsze kroki w tym kierunku, jak i dalsze kroki na bardziej zaawansowanym poziomie. 

Życzymy powodzenia,

Maciej M. Sysło wraz z zespołem Bobra

WYNIKI WSTĘPNE JUŻ DOSTĘPNE

W bieżącym tygodniu nauczyciele otrzymali wgląd w wyniki wstępne z tegorocznego Bobra (są one dostępne po zalogowaniu na konto nauczycielskie na platformie mCourser.pl). Przypominamy zasady przyznawania punktów uczniom: 

– na start każdy uczeń otrzymywał 24 punkty (lub 15 – kategoria Skrzat: klasy I-III),

– na uczestników czekały 24 zadania (lub 15 dla Skrzatów) podzielone ze względu na poziom trudności na trzy grupy po 8 zadań w każdej, 

– za prawidłowe odpowiedzi udzielane na pytania można było otrzymać 3,4 lub 5 punktów w zależności od stopnia trudności, 

– skutkiem udzielenia złej odpowiedzi było odjęcie z puli punktów użytkownika określonej liczby punktów: 0,75 (dla zadań za 3 punkty), 1 (dla zadań za 4 punkty) lub 1,25 (dla zadań za 5 punktów), 

– Maksymalny wynik możliwy do osiągnięcia to 120 punktów (lub 75 w kategorii Skrzat), minimalny to 0 punktów.

Wyniki ostateczne,  listy laureatów i uczniów wyróżnionych zostaną opublikowane na naszej stronie w terminie miesiąca od daty przeprowadzenia Konkursu. Gratulujemy wszystkim osobom zaangażowanym w tegoroczną edycję!

FILM PROMUJĄCY KONKURS I INNE MATERIAŁY

Szanowni Państwo, zapraszamy do udostępniania materiałów promujących konkurs. Film oraz inne materiały dostępne są tu (kliknij).

Zadania z roku 2017

Poniżej znajdują się zadania z roku 2017.

Skrzat (klasy I-III Szkoła podstawowa)

Wersja konkursowa

 

Wersja z odpowiedziami

 

Beniamin (klasy IV-VI Szkoła podstawowa)

Wersja konkursowa

 

Wersja z odpowiedziami

 

Junior (Gimnazjum)

Wersja konkursowa

 

Wersja z odpowiedziami

 

Senior (Szkoły ponadgimnazjalne)

Wersja konkursowa

 

Wersja z odpowiedziami

 

 

Archiwum Aktualności