Aktualności

Uroczyste zakończenie X edycji Konkursu Informatycznego Bóbr

Uroczyste zakończenie X Konkursu Informatycznego Bóbr odbędzie się 11 marca 2016 roku (piątek) na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu przy ul. Chopina 12/18.

Serdecznie zapraszamy wszystkich laureatów, wyróżnionych i innych uczniów wraz z opiekunami.

Program uroczystości:

11:00 Rozpoczęcie uroczystości, Dziekan WMiI UMK
11:10 Informacja o X edycji Konkursu Bóbr
11:20 Wykład: „Roboty, które nas słuchają”, prof. dr hab. Maciej M. Sysło
12:00 Rozdanie nagród i dyplomów
13:30 Poczęstunek i zabawa z robotami w foyer Auli WMiI UMK w Toruniu

Od godziny 10:00 będzie można zwiedzać Muzeum Informatyki na WMiI.

 

Oficjalne wyniki X edycji Konkursu Informatycznego „Bóbr”

Pragniemy poinformować, że w oficjalnych wynikach X Konkursu Informatycznego Bóbr przyjęto następujące progi punktowe:

Szkoła podstawowa, klasy I-III:

  • I miejsce: 120.00 – 95.25 punktów
  • II miejsce: 95.00 – 85.25 punktów
  • III miejsce: 85.00 – 80.25 punktów
  • Wyróżnienie: 80.00 – 75.25 punktów

Szkoła podstawowa, klasy IV-VI:

  • I miejsce: 120.00 – 115.25 punktów
  • II miejsce: 115.00 – 105.00 punktów
  • III miejsce: 104.75 – 98.00 punktów
  • Wyróżnienie: 97.75 – 95.25 punktów

Gimnazjum:

  • I miejsce: 120.00 punktów
  • II miejsce: 110.25 – 119.75 punktów
  • III miejsce: 110.00 – 105.25 punktów
  • Wyróżnienie: 105.00 – 100.00 punktów

Szkoła ponadgimnazjalna:

  • I miejsce: 115.25 – 120.00 punktów
  • II miejsce: 115.00 – 105.25 punktów
  • III miejsce: 105.00 – 103.00 punktów
  • Wyróżnienie: 102.75 – 100.25 punktów

W tegorocznym konkursie udział wzięło:

  • 38771 uczniów z 279 szkół ponadgimnazjalnych
  • 3131 uczniów z 344 gimnazjów
  • 4551 uczniów z 431 szkół podstawowych w kategorii klas IV – VI
  • 1909 uczniów z 187 szkół podstawowych w kategorii klas I – III

Wyniki punktowe uczniów są widoczne dla opiekunów po zalogowaniu się na stronie konkursu.

Tegoroczne zadania konkursowe są dostępne na stronie w zakładce ZADANIA.

Dyplomy

Można drukować dyplomy dla uczniów i dla nauczycieli z konta nauczycieli. Aby wydrukować dyplomy swoich uczniów, nauczyciel powinien zalogować się na swoje konto na platformie mCourser.pl i w zakładce Konkursy wybrać opcję Dyplomy dostępną z przycisku Zarządzaj przy właściwym konkursie. Dyplomy dla laureatów i uczniów wyróżnionych będą rozdawane podczas oficjalnego zakończenia konkursu i będą dostępne dla nauczycieli po uroczystym zakończeniu konkursu.
W sekcji FAQ (najczęściej zadawane pytania) znajdują się informacje na temat jak poprawnie wydrukować dyplomy.

Uwaga. Prosimy nauczycieli o sprawdzenie danych uczniów, swoich i szkół, które mają się ukazać na dyplomach. W przypadku nieścisłości i błędów prosimy o wprowadzenie poprawek w danych rejestracyjnych.

Szkoły Podstawowe, klasy I – III

MiejsceLiczba punktówImię i nazwisko uczniaNazwa szkołyMiejscowość
I108.75Bartosz KolińskiSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2BARCIN
I97.50Krzysztof DejtrowskiSZKOŁA PODSTAWOWA SALOMONWARSZAWA
I96.25Marysia SkrzypczakSzkoła Podstawowa nr 3 Pomnik Tysiąclecia Państwa PolskiegoWolsztyn
II93.75Mikołaj CzaczykZespół Szkół nr 27Bydgoszcz
II92.50Julia PiątekSzkoła Podstawowa nr 3 Pomnik Tysiąclecia Państwa PolskiegoWolsztyn
II92.50Paweł MichałowskiPrywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 w BiałymstokuBIAŁYSTOK
II92.50Piotr StelmaszekZespół Szkolno-Przedszkolny nr 19 WrocławWrocław
II90.00Jan SikoraSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich w WarszawieWarszawa
II88.75Kornelia SipowiczSzkoła Podstawowa nr 25Kraków
II88.75Karol ŁacinaZespół Szkolno - Przedszkolny w SmolcuSmolec
II88.75Zuzia CukierskaSzkoła Podstawowa nr 3 Pomnik Tysiąclecia Państwa PolskiegoWolsztyn
II87.50Szymon DominiakSzkoła Podstawowa nr 15GORZÓW WLKP.
II86.25Jakub BobińskiSzkoła Podstawowa nr 5 w ToruniuToruń
II86.25Antoni GawronSzkoła Podstawowa nr 53Kraków 11
II86.25Piotr LubszczykSzkoła Podstawowa nr 1 im. A. MickiewiczaMarklowice
II86.25Ania WiechowskaSzkoła Podstawowa Nr 2 w SztumieSztum
II86.00Jan SzwechowiczSZKOŁA PODSTAWOWA TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO IM ŚW DOMINIKA SAVIOTORUŃ
II86.00starwars2015Szkoła Podstawowa nr 18Dąbrowa Górnicza
II85.75Gabriela PietrzykowskaPrywatna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego PopiełuszkiZąbki
III85.00Łucja MarczakSzkoła Podstawowa nr 5 im. Poli MaciejowskiejBytom
III85.00Magdalena OskrobaZespół Szkół w ŚwidrachŁuków
III85.00Aleksandra OrłowiczSzkoła Podstawowa Nr 32Kraków
III84.75Jakub MorozasSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 151Kraków
III83.75Kacper MisiakSzkoła Podstawowa Nr 7 w ŻyrardowieŻyrardów
III83.75Maja BujalskaPrywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 w BiałymstokuBIAŁYSTOK
III83.75Maciej WyrzykowskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa
III83.75Maciej BabczyńskiSzkoła Podstawowa nr 32Chorzów
III83.50Franciszek PrzybyłSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
III83.50Małgorzata HaczewskaSzkoła Podstawowa im. Bolesława ChrobregoLublin
III82.50Jakub KrupaPrywatna Szkoła Podstawowa Leonarda PiwoniSzczecin
III82.50Dawid SzymanowiczSzkoła Podstawowa w ŁęgowieŁĘGOWO
III82.50Gabriel WestfalZespół Szkół nr 1 im. ks. Czesława Lissowskiego w RypinieRypin
III82.50Michał ZiębaSzkoła Podstawowa im.600-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego w LuborzycyKocmyrzów
III82.25Jakub KrupaSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2WODZISŁAW ŚLĄSKI
III81.25Patrycja KogutSzkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego herbu Sulima w Starym GarbowieDwikozy
III81.25Wojtek Parulis-WojciechowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana MatejkiPruszcz Gdański
III81.00Adam SzymczakSzkoła Podstawowa nr 20Włocławek
III81.00Zuzanna SatkowskaSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław
III80.75Barbara SzymanowskaSzkoła Podstawowa nr 53Kraków 11
Wyróżnienie80.00Paweł WiącekZespół Szkolno-Przedszkolny w Łukowie Szkoła Podstawowa nr 1 w ŁukowieŁuków
Wyróżnienie80.00Aleksander WieczorekSzkoła Podstawowa nr 28Wrocław
Wyróżnienie79.75Hubert WiśniewskiZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
Wyróżnienie78.75Antoni RabcewiczZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
Wyróżnienie78.75Agnieszka IlukSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław
Wyróżnienie78.75Tymon KarpińskiSzkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej EuropyGdańsk
Wyróżnienie78.75Mikołaj BorońSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 151Kraków
Wyróżnienie78.75Kajetan PochodyłaSzkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia w MiliczuMilicz
Wyróżnienie78.75Konrad BalickiZespół Szkół nr 1 w KnurowieKnurów
Wyróżnienie78.50xxbartekxx piętaSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w LubskuLubsko
Wyróżnienie77.50Tomasz KawalecSzkoła Podstawowa nr 28 im. W. BudrykaGliwice
Wyróżnienie77.50Jan MajkrzakSzkoła Podstawowa nr 3 w NysieNYSA
Wyróżnienie77.50antek robakowskiSzkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w PaprotniKrzymów
Wyróżnienie77.50Eryk LaszkowskiZespół Szkół Publicznych w MysiadleMysiadło
Wyróżnienie77.50PSzSzkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego herbu Sulima w Starym GarbowieDwikozy
Wyróżnienie77.50Natalia PotępaSzkoła Podstawowa nr 53Kraków 11
Wyróżnienie77.50Mieszko PopińskiSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w RogowieRogów
Wyróżnienie77.50Nina JarkowskaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Adama MickiewiczaSiedlce
Wyróżnienie77.50Piotr WojtusikSzkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu UśmiechuLubań
Wyróżnienie77.25Andrzej WojtczakSzkoła Podstawowa w ChylicachKonstancin - Jeziorna
Wyróżnienie76.50Franciszek KucharczykSzkoła Podstawowa w LucynowieWyszków
Wyróżnienie76.25Kamil SikoraSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w BydgoszczyBydgoszcz
Wyróżnienie76.25Mateusz DróżdżNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek we WroclawiuWrocław
Wyróżnienie76.25Bartosz KelarZespół Szkolno-Przedszkolny nr 19 WrocławWrocław
Wyróżnienie76.25Magdalena RomekSzkoła Podstawowa nr 25Kraków
Wyróżnienie76.25Kuba TrzeciakSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w RogowieRogów
Wyróżnienie76.25Anna WrońskaSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w RogowieRogów
Wyróżnienie76.25Sławomir KamienieckiSzkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia w MiliczuMilicz

Szkoła podstawowa, klasy IV-VI

MiejsceLiczba punktówImię i nazwisko uczniaNazwa szkołyMiejscowość
I116.25Dawid RatyńskiSzkoła Podstawowa Nr 3ZIELONKA
II111.25Szymon BarSzkoła Podstawowa w TwardawieGłogówek
II111.25Michał KuśmirekSzkoła Podstawowa Nr 46Szczecin
II110.00Aleksandra WójcikNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PrimusWARSZAWA
II110.00Jakub GrzonaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana MatejkiPruszcz Gdański
II110.00Bielawska GabrielaZespół Szkół Muzycznych w WałbrzychuWałbrzych
II108.75Michał ZabicielSzkoła Podstawowa Nr 6 w ZamościuZamość
II107.50Mateusz KoziołSzkoła Podstawowa nr 3Toruń
II107.50Hubert AdamczykSzkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława BroniewskiegoPasłęk
II106.25michal sadlejSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich w WarszawieWarszawa
II106.25Antoni DługoszSzkoła Podstawowa Nr 32Kraków
II105.00Jakub GłogowskiSzkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Jana III SobieskiegoZabrze
II105.00Michał HubczakSzkoła Podstawowa nr 3Żywiec
III104.00Krzysztof KluczkaSzkoła Podstawowa nr 28 im. W. BudrykaGliwice
III103.75Zuzanna WiencekSzkoła Podstawowa Nr 143Warszawa
III102.50Ignacy GębuśSzkoła Podstawowa nr 150Warszawa
III102.50pawelmroziukSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa
III101.25Stanisław StruzikNiepubliczna Podstawowa Szkoła OdkrywcówJózefosław
III101.25Marcel ChodorskiSzkoła Podstawowa nr 323Warszawa
III101.25Paweł OlszówkaSzkoła Podstawowa nr 21 w LublinieLublin
III101.25Michał WarmuzSzkoła Podstawowa nr 3Żywiec
III101.25Dominik PańkoSzkoła Podstawowa Nr 6 w ZamościuZamość
III100.00MaksymilianSzkoła Podstawowa Nr 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków
III100.00Michał HudobskiSzkoła Podstawowa nr 1Włoszczowa
III100.00Paweł ŻarnowskiSzkoła Podstawowa nr 64Kraków
III100.00Mateusz GosztyłaSzkoła Podstawowa nr 118Wrocław
III100.00Mikołaj WierzbickiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Warszawa
III99.75Mikołaj DziurdziaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w LublinieLublin
III98.75Antek BojarczukZespół Szkół Publicznych w MysiadleMysiadło
III98.75Michał NieborekNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PrimusWARSZAWA
III98.75Miłosz WąsaczPrywatna Szkoła Podstawowa "Szkoła jak Dom"Katowice
III98.50Kuba GędłekSzkoła Podstawowa Nr 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków
Wyróżnienie97.50Aleksander KulewskiSzkoła Podstawowa nr 4Chełmno
Wyróżnienie97.50Cezary KlausNiepubliczna Podstawowa Szkoła OdkrywcówJózefosław
Wyróżnienie97.50Oskar StanisławczykPrywatna Szkoła Podstawowa Leonarda PiwoniSzczecin
Wyróżnienie97.50Kacper BobowiczSzkoła Podstawowa nr 2 w LegionowieLegionowo
Wyróżnienie97.50TwixSzkoła Podstawowa Nr 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków
Wyróżnienie97.50Piotr MaksymiukSzkoła Podstawowa Nr 7Świdnik
Wyróżnienie97.50Ka11lSzkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejLublin
Wyróżnienie96.25Radosław ŚlęzakSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa
Wyróżnienie96.25Bartek KrawiszSP nr 4Pruszcz Gdański
Wyróżnienie96.25Bartłomiej SzołkowskiPrywatna Szkoła Podstawowa nr 72 "Szkoła Marzeń"Piaseczno
Wyróżnienie96.00michaldo8Szkoła Podstawowa nr 126Kraków
Wyróżnienie95.75Julia ZapałaPrywatna Szkoła Podstawowa nr 72 "Szkoła Marzeń"Piaseczno
Wyróżnienie95.75Gniewosz ArmistaSzkoła Podstawowa i Gimnazjum Tikkun OlamWrocław

Laureaci – Gimnazja

MiejsceLiczba punktówImię i nazwisko uczniaNazwa szkołyMiejscowość
I120.00Jan JelonkiewiczGimnazjum im. Św. Jadwigi KrólowejKielce
I120.00Filip KorputPrywatne Gimnazjum nr 22 Lauder-MorashaWarszawa
II116.00Mieszko GrodzickiPubliczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. A. Mickiewicza w PionkachPionki
II116.00Adrian GóreckiGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
II113.75Mateusz SmolińskiGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
II113.75Paweł MaciejewskiGimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93Warszawa
II113.75Maciej ChmiestPubliczne GimnazjumKrzeszowice
II113.75Krzysztof Jakub JaśkiewiczGimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie w WyrzyskuWyrzysk
II111.25Marek SkibaPrywatne Gimnazjum im. Królowej JadwigiLublin
II111.25KrystianWroblewskiGimnazjum Nr 8Elbląg
II111.25Mariusz PyrkGimnazjum nr 2 w Wodzisławiu ŚląskimWodzisław Śląski
II111.25Rafał KlimekGimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy SzkolnejMINSK MAZOWIECKI
II111.25MatiZSAGimnazjum Akademickie PWrWrocław
III110.00Maciej KozłowskiPubliczne GimnazjumKrzeszowice
III110.00Bartłomiej BoguszPubliczne GimnazjumKrzeszowice
III110.00Wiktor ZbroinskiPubliczne GimnazjumKrzeszowice
III110.00Maciej ŻurawskiGimnazjum nr 11Toruń
III110.00Konrad_Czarnecki_IcGIMNAZJUM NR 77WARSZAWA
III108.75JulianPubliczne Gimnazjum nr 52 Ojców PijarówKraków
III107.50Wojciech KolesińskiGimnazjum nr 16Szczecin
III107.50Adam PatschekGimnazjum nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiBYTOM
III107.50Michał TłuczekGim5_2015Głogów
III107.50Michał GnutekGimnazjum nr 53Bydgoszcz
III107.50Aleksander SabakGimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy SzkolnejMINSK MAZOWIECKI
III106.25Michał PiechowskiGimnazjum nr 11Toruń
III106.25mat2790Gimnazjum nr 4 im Jana Pawła II w PruszkowiePruszków
III106.25Konrad SkublickiGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
III106.25Mateusz BrzóskaPubliczne Gimnazjum nr 52 Ojców PijarówKraków
III106.00piotrmakZespół Szkół w Królówce - GimnazjumKrólówka
Wyróżnienie105.00Piotr SawickiGimnazjum nr 16Szczecin
Wyróżnienie105.00Mark SaundersGimnazjum Nr 8Elbląg
Wyróżnienie104.75Bartosz OkońGimnazjum nr 3 w KołobrzeguKołobrzeg
Wyróżnienie104.75Konrad KrawiecPubliczne Gimnazjum nr1 z oddziałami integracyjnymi im.Szarych Szeregów w BełchatowieBełchatów
Wyróżnienie103.75FernirGimnazjum nr 4 im Jana Pawła II w PruszkowiePruszków
Wyróżnienie102.75Mikołaj WąsaczPrywatne Gimnazjum "AMICUS"Katowice
Wyróżnienie102.50Jakub SprawkaPrywatne Gimnazjum im. Królowej JadwigiLublin
Wyróżnienie102.50Maksymilian PakosGimnazjum nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiBYTOM
Wyróżnienie102.50Olgierd NędzusiakPubliczne Gimnazjum nr 1Aleksandrów Kujawski
Wyróżnienie102.50Jakub PtasznikGimnazjum nr 50Bydgoszcz
Wyróżnienie102.25Jakub DecPubliczne Gimnazjum nr 52 Ojców PijarówKraków
Wyróżnienie102.00Bartosz DemutNiepubliczne Gimnazjum "Keglik" w Środzie WielkopolskiejŚroda Wielkopolska
Wyróżnienie101.25Maciej KowalczykGimnazjum Nr 9Kalisz
Wyróżnienie101.25Damian ŁuciówGimnazjum Nr 8Elbląg
Wyróżnienie101.25dominik berezanskiGIMNAZJUM NR 77WARSZAWA
Wyróżnienie101.00Jakub ŁadaZespół Szkół Nr 1 w BrwinowieBrwinów
Wyróżnienie100.75Tymoteusz NowakGimnazjum nr 53Bydgoszcz
Wyróżnienie100.00Maciej ZawadziłoGimnazjum nr 1 im. Hugona Dionizego SteinhausaWrocław
Wyróżnienie100.00Tomasz TwardochGimnazjum nr 16Szczecin

Laureaci – Szkoły Ponadgimnazjalne

MiejsceLiczba punktówImię i nazwisko uczniaNazwa szkołyMiejscowość
I116.25Szymon ZwaraLiceum AkademickieToruń
II110.00Michal BalcerzakVIII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
II110.00Bartłomiej LubaszkaVIII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
II110.00IndekaIII Liceum Ogólnokształcące w PszczyniePszczyna
II108.75Dawid PawelecII Liceum Ogólnokształcace w LegnicyLegnica
II108.75Maciej MarkuszewskiAkademickie Liceum OgólnokształcąceWROCŁAW
II107.50Dominik MisteraLiceum OgólnokształcąceWłocławek
II107.25Patryk LudwikowskiZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec
II106.25Piotr HaptaśZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec
II106.00Mateusz KołakowskiI LO Starograd GdańskiStarogard Gdański
III105.00Michał FilipiukXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
III105.00Jakub GrzelakVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
III105.00Kamil KaznowskiLiceum AkademickieToruń
III105.00Jakub KujawaXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
III105.00Karol MusolffXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
III105.00Jacek OlczykXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
III105.00Damian KacperskiXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
III104.75Maciej SzczepańskiI Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego KraszewskiegoBiała Podlaska
III103.75janw144XIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
III103.75Krzysztof StanekTechnikum nr 2 w DębicyDębica
III103.75Łukasz PtakLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
III103.75Paweł ByśTechnikum nr 2 w DębicyDębica
III103.75Kamil KargulaTechnikum nr 2 w DębicyDębica
III103.75PatrykTechnikum nr 2 w DębicyDębica
III103.75Michał DziewulskiI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w SiedlcachSiedlce
III103.75Hubert ZiarekI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w SiedlcachSiedlce
III103.75Maciej DybowskiTechnikum nr 2 w DębicyDębica
III103.75Arkadiusz JabłońskiTechnikum nr 2 w DębicyDębica
III103.75Michał RaszkowskiXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
III103.50Mateusz BudzyńskiXXXI Liceum OgólnokształcąceŁódź
Wyróżnienie102.50Grzegorz KitaII Liceum OgólnokształcąceCzęstochowa
Wyróżnienie102.50NorbertIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin
Wyróżnienie102.50Konrad HreczychoVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie101.75Michał LotterhoffI LO Starograd GdańskiStarogard Gdański
Wyróżnienie101.25Mateusz WtulichII Liceum OgólnokształcąceCzęstochowa
Wyróżnienie101.25Krzysztof BończykVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie101.25Jarek OpałaII Liceum Ogólnokształcace w LegnicyLegnica
Wyróżnienie101.00Aleksander AugustyniakI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w SiedlcachSiedlce
Wyróżnienie101.00Szymon ZelekLiceum AkademickieToruń
Wyróżnienie101.00Grzegorz KacprowiczI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w SiedlcachSiedlce
Wyróżnienie101.00Karolina ŚwięcickaI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w SiedlcachSiedlce
Wyróżnienie101.00Wojciech MitrosXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
Wyróżnienie100.75Michał MatusiakLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław

 

 

Archiwum Aktualności