Wyniki Bóbr-MAP II

Drodzy uczniowie, szanowni nauczyciele i rodzice,

cieszymy się z Waszego uczestnictwa w konkursie Bóbr-MAP i gratulujemy osiągniętych wyników. Poniżej podajemy progi punktowe dla laureatów i uczniów wyróżnionych, których następnie wymieniamy w tabeli poniżej. Zgodnie z zapowiedzią, z wszystkimi laureatami i uczniami wyróżnionymi skontaktują się mailowo organizatorzy projektu MAP z zaproszeniem do wzięcia udziału w tym projekcie. Udział ten będzie realizowany w ramach kółek projektu lub na obozie naukowo-treningowy projektu MAP, który odbędzie się nie później niż w marcu 2022 r. Do udziału w projekcie MAP zostanie zaproszonych 99 osób spośród uczestników II Konkursu Bóbr-MAP. 

  • I miejsce: 100 ≤ [punkty] ≤ 120
  • II miejsce: 90 ≤ [punkty] < 100
  • III miejsce: 80 ≤ [punkty] < 90
  • Wyróżnienie: 70 < [punkty] < 80

Szczegółowe wyniki punktowe wszystkich uczniów są widoczne dla opiekunów po zalogowaniu się na stronie konkursu.

Tegoroczne zadania konkursowe są dostępne na tej stronie.

Uwaga! Prosimy nauczycieli o sprawdzenie danych uczniów, swoich i szkół, które mają się ukazać na dyplomach. W przypadku nieścisłości i błędów prosimy o wprowadzenie poprawek w danych rejestracyjnych.

Tabela wyników:

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
I113,75Cyprian ZiółkowskiLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
I111,25Jakub WiśniewskiV Liceum OgólnokształcąceBielsko-Biała
I111,25Krystian SkowronV Liceum OgólnokształcąceBielsko-Biała
I111,25Miłosz MarianV Liceum OgólnokształcąceBielsko-Biała
I108,75Tomek MycielskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
I105Mateusz MilewskiV Liceum OgólnokształcąceBielsko-Biała
I104,5Maciej CurulakXII Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
I103,75Piotr OchalI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
I102,5Cezary GalińskiII Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w SzczecinieSzczecin
I101,25Antonina GardzielewskaVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
I101Jacek KajdanVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
I100Kuba WalęgaLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
II98,75Hubert ŁukasikVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
II98,75Wojciech SobińskiLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
II98,75Piotr FrancVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
II98,75Marek MachińskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
II97,5Maciej TrzaskaczTechnikum nr 2 w DębicyDębica
II96,25Hubert KlimowiczAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejBiałystok
II96Jakub PilarskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
II95Michał KrokXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
II95Ignacy BoehlkeXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
II94,25Zofia KrokXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
II93,75Małgorzata JagiełaAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów
II93,75Maksymilian CharchutAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów
II93,75Krzysztof KasprzykAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów
II93Przemysław BogdańskiLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
II92,75Dominik GąskaI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
II92,5Jakub WilkAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów
II92,5Mateusz RyszAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów
II92Bartosz BuczekI Liceum OgólnokształcąceBrzozów
II91,25Alicja ChodakTechnikum nr 2 w DębicyDębica
II91Krystian MadejTechnikum nr 2 w DębicyDębica
II90Mateusz KowalskiVI Liceum OgólnokształcąceBydgoszcz
III88,75Filip DrozdTechnikum nr 2 w DębicyDębica
III88,75Maks PrzywaraAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów
III88,75Norbert FaletyTechnikum nr 2 w DębicyDębica
III88,75Michał JagodzińskiXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
III87,5Alerksandra RodzinkaAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów
III87,5Miłosz SzwedAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów
III87,5Jagoda SawkaAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów
III87,5Bartek ŚlepeckiAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów
III87,5Maksymilian WawrzyczekI Liceum OgólnokształcąceCHORZÓW
III87,5Ewa KąkolAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów
III87,5Mateusz ZmudaAkademickie Liceum OgólnokształcąceGliwice
III87,25Mikołaj OwczarzI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
III86,25Jakub FilaAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów
III85Jakub PączkaVI Liceum OgólnokształcąceBydgoszcz
III85Sebastian KlocTechnikum nr 2 w DębicyDębica
III85Julia ZielińskaI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w CzęstochowieCzęstochowa
III85Bartłomiej StefańskiLiceum Ogólnokształcące nr VIIWrocław
III84,5Wojciech OrańskiLiceum Ogólnokształcące nr VIIWrocław
III83,5Paweł MichałowskiAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejBiałystok
III82,5Marcin ChwastekPubliczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w KrakowieKraków
III82,5Oliwier PołuszańczykAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejBiałystok
III82,5Vincenzo PirasXII Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
III82,5Krystian RobakTechnikum nr 4 im. Ryszarda KaczorowskiegoKIELCE
III82,5Paulina MruczekIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCECHORZÓW
III82,5Franciszek AntoniakI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
III82,5Kajetan SzamotułaVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
III82,5Łukasz KrawczykX Liceum Ogólnokształcące im. Królowej JadwigiWarszawa
III82,5Bartosz, GórskiI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
III81,25Wojciech Królak-KurkusZespół Szkół EnergetycznychGdańsk
III81,25Dominik HrabiTechnikum Technologii CyfrowychSzczecin
III81,25Maciej GóralczykZespół Szkół Ekonomicznych im. M. KopernikaOlsztyn
III81,25Kutryb MichałZespół Szkół Ekonomicznych im. M. KopernikaOlsztyn
III81,25Mariusz KarczykowskiZespół Szkół Ekonomicznych im. M. KopernikaOlsztyn
III80Norbert DąbrowskiXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
III80Mateusz MisiewiczAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejBiałystok
III80Piotr KacprzakPubliczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów ŚwiataŁódź
III80Szymon DrogoszZespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w GdańskuGdańsk
III80Szymon PustelakAkademickie Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieRzeszów
III80Maksym IskierskiXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
Wyróżnienie79,75Miłosz SiadkowskiI Liceum OgólnokształcąceBrzozów
Wyróżnienie79,75Jakub GrychTechnikum nr 2 w DębicyDębica
Wyróżnienie79,5Michał MądralaLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
Wyróżnienie79,5Daniel StudziennyZespół Szkół Technicznych im Tadeusza Kościuszki w LeżajskuLeżajsk
Wyróżnienie79,25Krzysztof ŻałobkaII Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w WałbrzychuWałbrzych
Wyróżnienie78,75Bartłomiej KaczyńskiI Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława SikorskiegoWłoszczowa
Wyróżnienie78,75Wiktor OchabTechnikum nr 2 w JarosławiuJarosław
Wyróżnienie78,75Grzegorz PełechXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
Wyróżnienie78,75Kamil NoneTechnikum Nr 1GLIWICE
Wyróżnienie78,75Michał ZiębaTechnikum nr 2 w DębicyDębica
Wyróżnienie78,75Martyna WittX Liceum OgólnokształcąceToruń
Wyróżnienie78,75Jakub DulnikowskiX Liceum OgólnokształcąceToruń
Wyróżnienie78,5Dominik MucLiceum Ogólnokształcące nr VIIWrocław
Wyróżnienie78,25Jeremi LewandowskiII Liceum Ogólnokształcące im. K. K. BaczyńskiegoKonin
Wyróżnienie78Jakub ChytrońLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
Wyróżnienie77,5Maciej WróblewiczZespół Szkół nr 1NOWY TOMYŚL
Wyróżnienie77,5Magdalena KociubińskaI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
Wyróżnienie77,5Wiktoria NiewińskaAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejBiałystok
Wyróżnienie77,5Mateusz ŻelaznyTechnikum Nr 1GLIWICE
Wyróżnienie77,5Wiktor ModrzewskiLiceum ogólnokształcące Nr VIWrocław
Wyróżnienie77,5Michał SmuszkiewiczII Liceum Ogólnokształcące im. K. K. BaczyńskiegoKonin
Wyróżnienie77,5Igor KrawczykTechnikum Nr 1GLIWICE
Wyróżnienie77,5Mateusz BorkowskiTechnikum Nr 1GLIWICE
Wyróżnienie77,5Marta WioraTechnikum Nr 1GLIWICE
Wyróżnienie77,5Mateusz JacniackiI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
Wyróżnienie77,5KarolMi25I Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
Wyróżnienie77,5Bartosz KolbergZespół Szkół EnergetycznychGdańsk
Wyróżnienie77,25Marcel SłotwińskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie76,25Aleksander RomańczukAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejBiałystok
Wyróżnienie76,25Jan PawlikPubliczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w KrakowieKraków
Wyróżnienie76,25Filip OwczarekI Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława SikorskiegoWłoszczowa
Wyróżnienie76,25Daria ŁukjańczukAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejBiałystok
Wyróżnienie76,25Szymon ŚcibiorXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
Wyróżnienie76Hubert CytarzyńskiII Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w WałbrzychuWałbrzych
Wyróżnienie75,75Przemysław UrbanekKatolickie Liceum OgólnokształcąceGdynia
Wyróżnienie75,75Filip SowiźrałZespół Szkół Mechaniczno-ElektrycznychTarnów
Wyróżnienie75,5Michał OlszewskiXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
Wyróżnienie75,5Michał WiśniewskiII Liceum Ogólnokształcace w LegnicyLegnica
Wyróżnienie75,25Piotr HanulokAkademickie Liceum OgólnokształcąceGliwice
Wyróżnienie75Krzysztof HagerZespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w OławieOława
Wyróżnienie75Igor GrzeszczakKatolickie Liceum Ogólnokształcące Księży Pallotynów Collegium CulmenseChełmno
Wyróżnienie75Piotr ZapałaXXXI Liceum Ogólnokształcące im. Romana Ingardena w KrakowieKraków
Wyróżnienie75Nina BartlLiceum OgólnokształcąceZgorzelec
Wyróżnienie75Natalia MatyszczykI Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława SikorskiegoWłoszczowa
Wyróżnienie74,75Stanisław DramińskiZespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w GdańskuGdańsk
Wyróżnienie74,75Paweł SpirydowiczVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie74,5Hanna LaszkiewiczLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
Wyróżnienie74,5Aleksandra FuteraI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
Wyróżnienie74,25Jakub DubielLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
Wyróżnienie74,25Krzysztof PiechotaII Liceum Ogólnokształcace w LegnicyLegnica
Wyróżnienie74Dominik GabiśVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie73,75Gracjan PawłowskiI Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława SikorskiegoWłoszczowa
Wyróżnienie73,75Seweryn GrabowskiZespół Szkół EnergetycznychGdańsk
Wyróżnienie73,75Aleksander GdakowiczTechnikum Technologii CyfrowychSzczecin
Wyróżnienie73,75Stanisław SalwinXIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-KuliWarszawa
Wyróżnienie73,75Mikołaj HudkoLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
Wyróżnienie73,5Julia BednarskaZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych w ToruniuToruń
Wyróżnienie73,5Liwia KarakulaI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w SiedlcachSiedlce
Wyróżnienie73,5Piotr RybarzAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŚląskiejRybnik
Wyróżnienie72,75Szymon KłodowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoGniezno
Wyróżnienie72,75Natalia OsińskaLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
Wyróżnienie72,5Witold LewandowskiIII Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana KantegoPOZNAŃ
Wyróżnienie72,5Bartosz PieczekTechnikum nr 2 w JarosławiuJarosław
Wyróżnienie72,5Jakub BałaTechnikum nr 2 w JarosławiuJarosław
Wyróżnienie72,5Mateusz ChmielewskiTechnikum nr 4Włocławek
Wyróżnienie72,5Patryk PłonkowskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie72,5Julia MirońskaVI Liceum OgólnokształcąceBydgoszcz
Wyróżnienie72,5Jakub OrzechowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza KościuszkiJaworzno
Wyróżnienie72,5Adam OllerZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych w ToruniuToruń
Wyróżnienie72,5Wojciech KaniakVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie72,25mmruglaskaIII Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana KantegoPOZNAŃ
Wyróżnienie72,25Oskar PrusinowskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie72Dominik JarosławskiI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
Wyróżnienie71,75Filip LatuszekLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
Wyróżnienie71,5Paweł FedykIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCECHORZÓW
Wyróżnienie71,25Sebastian FlajszerTechnikum Nr 1GLIWICE
Wyróżnienie71,25Iza BorucińskaI Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława SikorskiegoWłoszczowa
Wyróżnienie71,25Tymoteusz ChmuraTechnikum Nr 1GLIWICE
Wyróżnienie71,25Wojciech DudzińskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie71,25Kutyła JakubTechnikum nr 1Głogów
Wyróżnienie71,25Maksymilian MaciejekAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejBiałystok
Wyróżnienie71,25Łukasz ŁapińskiAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejBiałystok
Wyróżnienie71Maciej MilewskiZespół Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej w Międzyrzecu PodlaskimMIĘDZYRZEC PODLASKI
Wyróżnienie71Malwina BujasAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŚląskiejRybnik
Wyróżnienie70,75Mateusz KozłowskiXII Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
Wyróżnienie70,75Wiktor ZielińskiTechnikum Nr 2 w ZSZiO w KartuzachKartuzy
Wyróżnienie70,5Zuzanna PiwowarczykVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie70,25Adam AndrzejukZespół Szkół Zawodowych im. St. Staszica w Lidzbarku WarmińskimLidzbark Warmiński