Drodzy uczniowie, szanowni nauczyciele i rodzice,
cieszymy się z Waszego uczestnictwa w konkursie Bóbr-MAP i gratulujemy osiągniętych wyników. Poniżej podajemy progi punktowe dla laureatów i uczniów wyróżnionych, których następnie wymieniamy w tabeli poniżej. Zgodnie z zapowiedzią, z wszystkimi laureatami i uczniami wyróżnionymi skontaktują się mailowo organizatorzy projektu MAP z propozycją udziału w wakacyjnym obozie treningowym
- I miejsce: 100 ≤ [punkty] ≤ 120
- II miejsce: 90 ≤ [punkty] < 100
- III miejsce: 80 ≤ [punkty] < 90
- Wyróżnienie: 65 ≤ [punkty] < 80
Szczegółowe wyniki punktowe wszystkich uczniów są widoczne dla opiekunów po zalogowaniu się na stronie konkursu.
Tegoroczne zadania konkursowe są dostępne na tej stronie.
Uwaga! Prosimy nauczycieli o sprawdzenie danych uczniów, swoich i szkół, które mają się ukazać na dyplomach. W przypadku nieścisłości i błędów prosimy o wprowadzenie poprawek w danych rejestracyjnych.
Tabela wyników:
Miejsce | Liczba punktów | Uczestnik | Nazwa Szkoły | Miejscowość |
---|---|---|---|---|
I | 106,25 | Maciej Curulak | XII Liceum Ogólnokształcące | Olsztyn |
I | 105 | Cyprian Ziółkowski | Liceum Ogólnokształcące nr III | Wrocław |
II | 96,25 | Mateusz Kozłowski | XII Liceum Ogólnokształcące | Olsztyn |
II | 96,25 | Marek Machiński | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza | Poznań |
II | 95 | Piotr Franc | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza | Poznań |
II | 93,25 | Michał Węgrzyn | Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej | Wrocław |
II | 91,25 | Jakub Kądziołka | Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej | Gliwice |
II | 91,25 | Wojciech Sobiński | Liceum Ogólnokształcące nr III | Wrocław |
II | 90,75 | Michał Jagodziński | XIII Liceum Ogólnokształcące | Szczecin |
II | 90 | Piotr Ochal | I Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica | Lublin |
III | 89 | Szymon Kłodowski | I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego | Gniezno |
III | 88,25 | Kuba Walęga | Liceum Ogólnokształcące nr III | Wrocław |
III | 86,5 | Grzegorz Ciepłucha | Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej | Wrocław |
III | 85 | Aleksandra Futera | I Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica | Lublin |
III | 85 | Kajetan Szamotuła | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza | Poznań |
III | 84,5 | Jakub Dubiel | Liceum Ogólnokształcące nr III | Wrocław |
III | 83,75 | Michał Januszkiewicz | Liceum Ogólnokształcące nr III | Wrocław |
III | 83,25 | Damian Sosulski | Liceum Ogólnokształcące nr III | Wrocław |
III | 82,5 | Adam Maciejczuk | Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej | Białystok |
III | 82,25 | Bartosz, Górski | I Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica | Lublin |
III | 82 | Wojciech Łucjan | I Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica | Lublin |
III | 81,25 | Jan Piotrowski | Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej | Wrocław |
III | 80,75 | Bartosz Buczek | I Liceum Ogólnokształcące | Brzozów |
III | 80,5 | Maciej Frąckiewicz | Liceum Ogólnokształcące nr III | Wrocław |
III | 80 | Julia Bednarska | Zespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych | Toruń |
III | 80 | Wojciech Orański | Liceum Ogólnokształcące nr VII | Wrocław |
Wyróżnienie | 79,5 | Mateusz Zmuda | Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej | Gliwice |
Wyróżnienie | 78,75 | Krzysztof Jopa | Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej | Białystok |
Wyróżnienie | 78,5 | Kamil Lewandowski | I Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica | Lublin |
Wyróżnienie | 77,75 | Michał Mądrala | Liceum Ogólnokształcące nr III | Wrocław |
Wyróżnienie | 76,5 | Liwia Karakula | I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa | Siedlce |
Wyróżnienie | 76,25 | Kamil Smolarski | V Liceum Ogólnokształcące | Gdańsk |
Wyróżnienie | 75,75 | Michał Krok | XIII Liceum Ogólnokształcące | Szczecin |
Wyróżnienie | 75,5 | Jakub Pilarski | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza | Poznań |
Wyróżnienie | 75 | Daria Łukjańczuk | Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej | Białystok |
Wyróżnienie | 74,5 | Tosia Gardzielewska | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza | Poznań |
Wyróżnienie | 74,25 | Szymon Nowicki | Liceum Ogólnokształcące nr III | Wrocław |
Wyróżnienie | 73,75 | Jonasz Tylkowski | Liceum Ogólnokształcące nr III | Wrocław |
Wyróżnienie | 73,5 | Dominik Jarosławski | I Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica | Lublin |
Wyróżnienie | 73,5 | Aleksander Boberski | Liceum Ogólnokształcące nr III | Wrocław |
Wyróżnienie | 73,25 | Tymoteusz Rekuć | Liceum Ogólnokształcące nr III | Wrocław |
Wyróżnienie | 73 | Jan Brzozowski | XII Liceum Ogólnokształcące | Olsztyn |
Wyróżnienie | 72,5 | Michał Leśkiewicz | Liceum Ogólnokształcące nr VII | Wrocław |
Wyróżnienie | 72,5 | Patryk Płonkowski | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza | Poznań |
Wyróżnienie | 72,25 | Jerzy Zieliński | Liceum Ogólnokształcące nr III | Wrocław |
Wyróżnienie | 72 | Maciej Chamera | I Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica | Lublin |
Wyróżnienie | 71,75 | Ewa Gospodarek | Liceum Ogólnokształcące nr III | Wrocław |
Wyróżnienie | 71,75 | Piotr Gożkowski | Technikum Elektroniczne Nr 1 | Warszawa |
Wyróżnienie | 71,5 | Alicja Plachimowicz | IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie | Olsztyn |
Wyróżnienie | 71,25 | Adrian Zakrzewski | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 | Oława |
Wyróżnienie | 71,25 | Maksymilian Maciejek | Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej | Białystok |
Wyróżnienie | 71,25 | Michał Straszyński | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 | Oława |
Wyróżnienie | 71 | Michał Olszewski | XIII Liceum Ogólnokształcące | Szczecin |
Wyróżnienie | 70,75 | Daniel Studzienny | Zespół Szkół Technicznych im Tadeusza Kościuszki | Leżajsk |
Wyróżnienie | 70,75 | Mikołaj Hudko | Liceum Ogólnokształcące nr III | Wrocław |
Wyróżnienie | 70,25 | Piotr Trybisz | V Liceum Ogólnokształcące | Gdańsk |
Wyróżnienie | 70 | Mikołaj Popik | Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej | Wrocław |
Wyróżnienie | 70 | Krystian Robak | Technikum nr 4 im. Ryszarda Kaczorowskiego | KIELCE |
Wyróżnienie | 70 | Wiktoria Niewińska | Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej | Białystok |
Wyróżnienie | 69,75 | Piotr Szymiec | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza | Poznań |
Wyróżnienie | 69,5 | Kornelia Hanulak | Zespół Szkół Katolickich u św. Pankracego | Jelenia Góra |
Wyróżnienie | 69 | Kacper Gazda | Liceum Ogólnokształcące nr III | Wrocław |
Wyróżnienie | 69 | Krzysztof Piechota | II Liceum Ogólnokształcace | Legnica |
Wyróżnienie | 69 | Michał Sondej | V Liceum Ogólnokształcące | Gdańsk |
Wyróżnienie | 68,75 | Mateusz Nitkowski | Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej | Białystok |
Wyróżnienie | 68,75 | Dominik Fajfer | I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego | Gniezno |
Wyróżnienie | 68,75 | Michał Łysiak | V Liceum Ogólnokształcące | Gdańsk |
Wyróżnienie | 68,25 | Dominik Gabiś | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza | Poznań |
Wyróżnienie | 68,25 | Franciszek Antoniak | I Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica | Lublin |
Wyróżnienie | 68,25 | Michał Wiśniewski | II Liceum Ogólnokształcace | Legnica |
Wyróżnienie | 68 | Paproc77 | Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej | Wrocław |
Wyróżnienie | 67,75 | Dominika H | Katolickie Liceum Ogólnokształcące | Gdynia |
Wyróżnienie | 67,75 | Maciej Pietrzyk | I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego | Piotrków Trybunalski |
Wyróżnienie | 67,5 | Igor Grzeszczak | Katolickie Liceum Ogólnokształcące Księży Pallotynów Collegium Culmense | Chełmno |
Wyróżnienie | 67,25 | Bartłomiej Stefański | Liceum Ogólnokształcące nr VII | Wrocław |
Wyróżnienie | 67 | Michał Chawar | Liceum Ogólnokształcące nr III | Wrocław |
Wyróżnienie | 67 | Zuzanna Piwowarczyk | VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza | Poznań |
Wyróżnienie | 66,5 | Mikołaj Ciesielski | I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego | Gniezno |
Wyróżnienie | 66,25 | Adam Bień | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 | Oława |
Wyróżnienie | 66,25 | Amelia Słapek | Technikum nr 4 im. Ryszarda Kaczorowskiego | KIELCE |
Wyróżnienie | 66,25 | Natalia Bednarz | I Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica | Lublin |
Wyróżnienie | 66,25 | Zygmunt Baranowski | V Liceum Ogólnokształcące | Gdańsk |
Wyróżnienie | 65 | Bartek Krawisz | V Liceum Ogólnokształcące | Gdańsk |
Wyróżnienie | 65 | Marta Szulca | V Liceum Ogólnokształcące | Gdańsk |