Wyniki Bóbr-MAP 2021

Drodzy uczniowie, szanowni nauczyciele i rodzice,

cieszymy się z Waszego uczestnictwa w konkursie Bóbr-MAP i gratulujemy osiągniętych wyników. Poniżej podajemy progi punktowe dla laureatów i uczniów wyróżnionych, których następnie wymieniamy w tabeli poniżej. Zgodnie z zapowiedzią, z wszystkimi laureatami i uczniami wyróżnionymi skontaktują się mailowo organizatorzy projektu MAP z propozycją udziału w wakacyjnym obozie treningowym

  • I miejsce: 100 ≤ [punkty] ≤ 120
  • II miejsce: 90 ≤ [punkty] < 100
  • III miejsce: 80 ≤ [punkty] < 90
  • Wyróżnienie: 65 ≤ [punkty] < 80

Szczegółowe wyniki punktowe wszystkich uczniów są widoczne dla opiekunów po zalogowaniu się na stronie konkursu.

Tegoroczne zadania konkursowe są dostępne na tej stronie.

Uwaga! Prosimy nauczycieli o sprawdzenie danych uczniów, swoich i szkół, które mają się ukazać na dyplomach. W przypadku nieścisłości i błędów prosimy o wprowadzenie poprawek w danych rejestracyjnych.

Tabela wyników:

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa SzkołyMiejscowość
I106,25Maciej CurulakXII Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
I105Cyprian ZiółkowskiLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław
II96,25Mateusz KozłowskiXII Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
II96,25Marek MachińskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
II95Piotr FrancVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
II93,25Michał WęgrzynAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
II91,25Jakub KądziołkaAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŚląskiejGliwice
II91,25Wojciech SobińskiLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław
II90,75Michał JagodzińskiXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
II90Piotr OchalI Liceum Ogólnokształcące im. S.StaszicaLublin
III89Szymon KłodowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoGniezno
III88,25Kuba WalęgaLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław
III86,5Grzegorz CiepłuchaAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
III85Aleksandra FuteraI Liceum Ogólnokształcące im. S.StaszicaLublin
III85Kajetan SzamotułaVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
III84,5Jakub DubielLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław
III83,75Michał JanuszkiewiczLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław
III83,25Damian SosulskiLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław
III82,5Adam MaciejczukAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejBiałystok
III82,25Bartosz, GórskiI Liceum Ogólnokształcące im. S.StaszicaLublin
III82Wojciech ŁucjanI Liceum Ogólnokształcące im. S.StaszicaLublin
III81,25Jan PiotrowskiAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
III80,75Bartosz BuczekI Liceum OgólnokształcąceBrzozów
III80,5Maciej FrąckiewiczLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław
III80Julia BednarskaZespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i ElektronicznychToruń
III80Wojciech OrańskiLiceum Ogólnokształcące nr VIIWrocław
Wyróżnienie79,5Mateusz ZmudaAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŚląskiejGliwice
Wyróżnienie78,75Krzysztof JopaAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejBiałystok
Wyróżnienie78,5Kamil LewandowskiI Liceum Ogólnokształcące im. S.StaszicaLublin
Wyróżnienie77,75Michał MądralaLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław
Wyróżnienie76,5Liwia KarakulaI Liceum Ogólnokształcące im. B. PrusaSiedlce
Wyróżnienie76,25Kamil SmolarskiV Liceum OgólnokształcąceGdańsk
Wyróżnienie75,75Michał KrokXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
Wyróżnienie75,5Jakub PilarskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie75Daria ŁukjańczukAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejBiałystok
Wyróżnienie74,5Tosia GardzielewskaVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie74,25Szymon NowickiLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław
Wyróżnienie73,75Jonasz TylkowskiLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław
Wyróżnienie73,5Dominik JarosławskiI Liceum Ogólnokształcące im. S.StaszicaLublin
Wyróżnienie73,5Aleksander BoberskiLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław
Wyróżnienie73,25Tymoteusz RekućLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław
Wyróżnienie73Jan BrzozowskiXII Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
Wyróżnienie72,5Michał LeśkiewiczLiceum Ogólnokształcące nr VIIWrocław
Wyróżnienie72,5Patryk PłonkowskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie72,25Jerzy ZielińskiLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław
Wyróżnienie72Maciej ChameraI Liceum Ogólnokształcące im. S.StaszicaLublin
Wyróżnienie71,75Ewa GospodarekLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław
Wyróżnienie71,75Piotr GożkowskiTechnikum Elektroniczne Nr 1Warszawa
Wyróżnienie71,5Alicja PlachimowiczIV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieOlsztyn
Wyróżnienie71,25Adrian ZakrzewskiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2Oława
Wyróżnienie71,25Maksymilian MaciejekAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejBiałystok
Wyróżnienie71,25Michał StraszyńskiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2Oława
Wyróżnienie71Michał OlszewskiXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
Wyróżnienie70,75Daniel StudziennyZespół Szkół Technicznych im Tadeusza KościuszkiLeżajsk
Wyróżnienie70,75Mikołaj HudkoLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław
Wyróżnienie70,25Piotr TrybiszV Liceum OgólnokształcąceGdańsk
Wyróżnienie70Mikołaj PopikAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
Wyróżnienie70Krystian RobakTechnikum nr 4 im. Ryszarda KaczorowskiegoKIELCE
Wyróżnienie70Wiktoria NiewińskaAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejBiałystok
Wyróżnienie69,75Piotr SzymiecVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie69,5Kornelia HanulakZespół Szkół Katolickich u św. PankracegoJelenia Góra
Wyróżnienie69Kacper GazdaLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław
Wyróżnienie69Krzysztof PiechotaII Liceum OgólnokształcaceLegnica
Wyróżnienie69Michał SondejV Liceum OgólnokształcąceGdańsk
Wyróżnienie68,75Mateusz NitkowskiAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejBiałystok
Wyróżnienie68,75Dominik FajferI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoGniezno
Wyróżnienie68,75Michał ŁysiakV Liceum OgólnokształcąceGdańsk
Wyróżnienie68,25Dominik GabiśVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie68,25Franciszek AntoniakI Liceum Ogólnokształcące im. S.StaszicaLublin
Wyróżnienie68,25Michał WiśniewskiII Liceum OgólnokształcaceLegnica
Wyróżnienie68Paproc77Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejWrocław
Wyróżnienie67,75Dominika HKatolickie Liceum OgólnokształcąceGdynia
Wyróżnienie67,75Maciej PietrzykI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoPiotrków Trybunalski
Wyróżnienie67,5Igor GrzeszczakKatolickie Liceum Ogólnokształcące Księży Pallotynów Collegium CulmenseChełmno
Wyróżnienie67,25Bartłomiej StefańskiLiceum Ogólnokształcące nr VIIWrocław
Wyróżnienie67Michał ChawarLiceum Ogólnokształcące nr IIIWrocław
Wyróżnienie67Zuzanna PiwowarczykVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie66,5Mikołaj CiesielskiI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoGniezno
Wyróżnienie66,25Adam BieńZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2Oława
Wyróżnienie66,25Amelia SłapekTechnikum nr 4 im. Ryszarda KaczorowskiegoKIELCE
Wyróżnienie66,25Natalia BednarzI Liceum Ogólnokształcące im. S.StaszicaLublin
Wyróżnienie66,25Zygmunt BaranowskiV Liceum OgólnokształcąceGdańsk
Wyróżnienie65Bartek KrawiszV Liceum OgólnokształcąceGdańsk
Wyróżnienie65Marta SzulcaV Liceum OgólnokształcąceGdańsk