Aktualności Bóbr-MAP

Oficjalne wyniki II edycji Konkursu Informatycznego Bóbr-MAP, wrzesień 2021

Wyniki konkursu Bóbr-MAP I, czerwiec 2021 znajdują się tutaj.

Zadania z konkursu Bóbr-MAP II już dostępne!

Szybki komunikat!

Informujemy, że na naszej stronie pojawiły się zadania z wrześniowego konkursu Bóbr-MAP II. W tej zakładce znajdują się zadania w wersji konkursowej oraz w wersji z naniesionymi odpowiedziami.

Komunikat

Bardzo nas cieszy duża popularność Konkursu Bóbr-MAP, jako eliminacji do projektu Mistrzowie Algorytmiki i Programowania, oraz wysokie osiągnięcia uczestników. Opracowanie wyników potrwa jednak jeszcze chwilę. Ostateczne wyniki zostaną ogłoszone w najbliższy poniedziałek, 11 października 2021 roku.

Konkurs Bóbr-MAP II

Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie Bóbr-MAP II, rozgrywanym na tych samych zasadach co konkurs Bóbr – szczegóły w zakładce Bóbr-MAP na stronie www.bobr.edu.pl . O samym konkursie Bóbr więcej dowiesz się w zakładkach O konkursieKompendium wiedzy o konkursie Bóbr

Nagrodą w tym konkursie jest wzięcie udziału w projekcie Mistrzostwa w Algorytmice i Programowaniu – MAP, ważnej części Programu Rozwoju Talentów Informatycznych na lata 2019-2029 https://map.org.pl

Udział ten będzie realizowany poprzez zaproszenie do kółek projektu lub na obóz naukowo-treningowy projektu MAP, który odbędzie się nie później niż w marcu 2022 r. Do udziału w projekcie zaproszonych zostanie od 50 do 100 uczennic/uczniów najlepszych w konkursie.

Konkurs Bóbr-MAP II odbędzie się w dniu 30.09.br (czwartek) o godz. 13.00. Wcześniej należy się zarejestrować (rejestracji dokonuje nauczyciel).

Zarówno sam konkurs, jak i udział w projekcie MAP, stanowią świetną okazję do uzupełnienia i rozwoju wiedzy oraz umiejętności informatycznych z perspektywy zdawania matury z informatyki i wyboru dalszego kształcenia na studiach o specjalnościach informatycznych.

Podobne konkursy będą organizowane wiosną w roku szkolnym 2021/2022 po głównym konkursie Bóbr.

Archiwum Aktualności Bóbr-MAP