Konkurs odwołany

Szanowni Państwo,

z przykrością i żalem informujemy, że konkurs „Bóbr” dla klas 4-6 szkół podstawowych (etap Benjamin) został odwołany. Powodem tej decyzji były problemy techniczne w systemie logowania się uczestników konkursu, które uniemożliwiły wielu zarejestrowanym uczniom przystąpienie do konkursu. Problemy te wystąpiły przed uruchomieniem aplikacji konkursowej.

Przepraszamy zawiedzionych uczniów. Przepraszamy zawiedzionych nauczycieli, którym dziękujemy za wysiłek i czas poświęcony na przygotowanie uczniów, stanowisk komputerowych i grup uczniów przystępujących do konkursu.

Osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie komputerowego systemu konkursowego pracują nad wykryciem powodów awarii systemu. Konkurs „Bóbr” dla etapu Benjamin (klasy 4-6 szkół podstawowych) zostanie przeprowadzony powtórnie dopiero wtedy, gdy będziemy pewni, że system działa niezawodnie i nie wystąpi żadna awaria systemu.

W imieniu Organizatorów,
Maciej M. Sysło