Wyniki IV edycji Konkursu Informatycznego Bóbr

Miło nam poinformować, że są już dostępne oficjalne wyniki IV edycji Konkursu.
Zasady przydzielania tytułu Laureata:

Liczba punktówMiejsce
120, 119, 118, 117I
116, 115, 114, 113II
112, 111, 110, 109III

Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom.
Uczniowie, którzy nie zostali laureatami, a uzyskali wynik 100 lub więcej punktów, otrzymują dyplom z wyróżnieniem.

Laureaci – Benjamin

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
I120UczeńSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w MarklowicachMarklowice
I120UczeńPałac Młodzieży w WarszawieWarszawa
I120UczeńSzkoła Podstawowa św. Jana de La Salle w GdańskuGdańsk
I120UczeńSzkoła Podstawowa 28Toruń
I120UczeńSzkoła Podstawowa Nr 289Warszawa
I120UczeńSzkoła Podstawowa Nr 289Warszawa
I120UczeńSzkoła Podstawowa Nr 289Warszawa
I120UczeńSzkoła Podstawowa Nr 289Warszawa
I120UczeńMałopolski Uniwersytet dla DzieciTrzebinia
II116UczennicaSzkoła Podstawowa im. Św. M. Kolbego w TeresinieTeresin
II115UczennicaSzkoła Podstawowa Nr 4Bytom
II115UczeńSzkoła Podstawowa nr 21 w LublinieLublin
II115UczennicaSzkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego w Nowej KrępiePrzasnysz
II115UczeńSzkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego w Nowej KrępiePrzasnysz
II115UczennicaSzkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego w Nowej KrępiePrzasnysz
II115UczeńSzkoła Podstawowa nr 28 im. Żołnierzy 4pp "Czwartaków" w KielcachKielce
II115UczennicaZespół Placówek Oświatowych nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego we WłoszczowieWłoszczowa
II114UczeńSzkoła Podstawowa w WęgrowieMirków
II114UczeńSzkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza ZaruskiegoWrocław
II114UczeńSzkoła Podstawowa w WęgrowieMirków
III110UczeńSzkoła Podstawowa nr 5 w ToruniuToruń
III110UczeńSzkoła Podstawowa 28Toruń
III110UczennicaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji NarodowejKraków
III110UczeńSzkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego w Nowej KrępiePrzasnysz
III110UczeńZespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. J. Ligonia w StrzebinieStrzebin
III110UczeńMałopolski Uniwersytet dla DzieciTrzebinia
III109UczennicaSzkoła Podstawowa im. Pawła Góry w MrzeziniePołchowo
III109UczennicaSZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMIBydgoszcz
III109UczeńSzkoła Podstawowa nr 51im. prof. S. HelsztyńskiegoSzczecin
III109UczeńSzkoła Podstawowa Nr 4Siedlce
III109UczennicaSzkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego w Nowej KrępiePrzasnysz
III109UczeńSzkoła Podstawowa im. Adama MickiewiczaMogilno
III109UczennicaSzkoła Podstawowa im. Adama MickiewiczaMogilno
III109UczeńSzkoła Podstawowa im. Adama MickiewiczaMogilno
III109UczeńSzkoła Podstawowa nr 2 im.St. StaszicaChełmno
III109UczeńSzkoła Podstawowa w RyczywoleRyczywół
III109UczeńSzkoła Podstawowa w RyczywoleRyczywół
III109UczennicaSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w WarszawieWarszawa
III109UczeńSzkoła Podstawowa Nr 2 w Tomaszowie LubelskimTomaszów Lub.

 

Laureaci – Junior

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
I120UczeńGimnazjum Nr 33 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana BatoregoWarszawa
II116Uczeń16 GimnazjumSzczecin
II116Uczeń16 GimnazjumSzczecin
II116Uczeń16 GimnazjumSzczecin
II116Uczeń16 GimnazjumSzczecin
II116UczeńGimnazjum nr 58 im. Władysława IVWarszawa
II114UczennicaPrywatne Gimnazjum im. MoraczewskichSulejówek
II114UczeńI Katolickie GimnazjumKatowice
II114UczeńGimnazjum w Zespole Szkół w Starej ŁubianceStara Łubianka
II114UczeńGimnazjum w Zespole Szkół w Starej ŁubianceStara Łubianka
II114UczeńGimnazjum nr 4Olsztyn
II114UczeńGimnazjum nr 48 im. Lecha Bądkowskiego w GdańskuGdańsk
II114UczeńGimnazjum nr 3 im. Armii KrajowejCzęstochowa
II114UczeńGimnazjum ZłotokłosZłotokłos
II114UczeńGimnazjum ZłotokłosZłotokłos
II114UczeńGimnazjum ZłotokłosZłotokłos
II114UczeńGimnazjum ZłotokłosZłotokłos
II114UczeńGimnazjum ZłotokłosZłotokłos
III112UczeńNiepubliczne Gimnazjum nr 9 im. Roberta SchumanaWarszawa
III110UczeńGimnazjum w Zespole Szkół w Starej ŁubianceStara Łubianka
III110Uczeń16 GimnazjumSzczecin
III110UczennicaII Społeczne Gimnazjum STOGdańsk
III110UczeńGimnazjum Nr 33 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana BatoregoWarszawa
III110UczennicaGimnazjum Nr 33 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana BatoregoWarszawa
III110Uczeń16 GimnazjumSzczecin
III110UczennicaGimnazjum nr 13 im. Stanisława StaszicaWarszawa
III110UczeńGimnazjum nr 9Gorzów Wlkp.
III110UczeńGimnazjum nr 1 w SulejówkuSulejówek
III110UczeńPowiatowe Gimnazjum PublicznePłońsk
III110UczeńGimnazjum Nr 2Ostrzeszów
III110UczeńGimnazjum Nr 2Ostrzeszów
III109UczeńGimnazjum AkademickieToruń
III109UczeńGimnazjum Nr 4Mysłowice
III109UczeńGimnazjum w Zespole Szkół w Starej ŁubianceStara Łubianka

 

Laureaci – Senior

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
I120UczeńVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
II116UczeńLiceum AkademickieToruń
II116UczeńII Liceum Ogólnokształcące im. H. KołłątajaWałbrzych
II116UczeńII Liceum Ogólnokształcące im. H. KołłątajaWałbrzych
II115UczeńKatolickie Liceum OgólnokształcąceKatowice
II115UczeńLiceum AkademickieToruń
II114UczeńXIII LOSzczecin
II114UczeńXXXI Liceum OgólnokształcąceŁódź
II114UczeńLiceum AkademickieToruń
II114UczeńLiceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IVWarszawa
II114UczeńVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
III112UczeńXIII LOSzczecin
III112UczeńLiceum AkademickieToruń
III111UczeńVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
III110UczeńVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
III109UczeńZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Hipolita CegielskiegoPiła
III109UczeńXIII LOSzczecin
III109UczeńI Liceum OgólnokształcąceChrzanów
III109UczeńXIII LOSzczecin
III109UczeńZespół Szkół ElektronicznychBydgoszcz
III109UczeńI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w SiedlcachSiedlce

 

Liczba uczniów, którzy nadesłali wyniki w IV edycji Konkursu

Benjamin3159
Junior3136
Senior4049

Liczba szkół, które wzięły udział w IV edycji Konkursu

Szkoły podstawowe353
Gimnazja362
Szkoły ponadgimnazjalne326