Kolejny test przed X edycją Konkursu

Szanowni Państwo,

W związku z tym, że nie wszystkie szkoły miały szansę wzięcia udziału w konkursie próbnym, chcielibyśmy zaproponować Państwu kolejną możliwość.

Każda szkoła może zarejestrować się na platformie mCourser.pl i zgłosić do Konkursu Testowego, a następnie zalogować się do konkursu i sprawdzić, czy wszystkie czynności zostały poprawnie wykonane.
Rejestracja do Konkursu Testowego jest już otwarta i kończy się 4 listopada o godzinie 15:45. Do tego momentu wszyscy chętni muszą być już zapisani do konkursu.
Konkurs Testowy trwa od 4 listopada od godziny 16:00 do północy w niedzielę. W tym czasie zapisani uczestnicy będą mogli zalogować się na swoje konta na platformie mCourser.pl i sprawdzić, czy mogą otworzyć Konkurs Testowy.
Jest jeden Konkurs Testowy dla wszystkich uczniów, niezależnie od ich wieku. Jego celem nie jest sprawdzenie wiedzy uczniów, a przetestowanie, czy komputery szkolne prawidłowo współpracują z platformą mCourser.pl. Zapisanie się do Konkursu Testowego nie ma wpływu na zapisanie się do konkursu głównego.