Oficjalne wyniki X edycji Konkursu Informatycznego „Bóbr”

Pragniemy poinformować, że w oficjalnych wynikach X Konkursu Informatycznego Bóbr przyjęto następujące progi punktowe:

Szkoła podstawowa, klasy I-III:

  • I miejsce: 120.00 – 95.25 punktów
  • II miejsce: 95.00 – 85.25 punktów
  • III miejsce: 85.00 – 80.25 punktów
  • Wyróżnienie: 80.00 – 75.25 punktów

Szkoła podstawowa, klasy IV-VI:

  • I miejsce: 120.00 – 115.25 punktów
  • II miejsce: 115.00 – 105.00 punktów
  • III miejsce: 104.75 – 98.00 punktów
  • Wyróżnienie: 97.75 – 95.25 punktów

Gimnazjum:

  • I miejsce: 120.00 punktów
  • II miejsce: 110.25 – 119.75 punktów
  • III miejsce: 110.00 – 105.25 punktów
  • Wyróżnienie: 105.00 – 100.00 punktów

Szkoła ponadgimnazjalna:

  • I miejsce: 115.25 – 120.00 punktów
  • II miejsce: 115.00 – 105.25 punktów
  • III miejsce: 105.00 – 103.00 punktów
  • Wyróżnienie: 102.75 – 100.25 punktów

W tegorocznym konkursie udział wzięło:

  • 38771 uczniów z 279 szkół ponadgimnazjalnych
  • 3131 uczniów z 344 gimnazjów
  • 4551 uczniów z 431 szkół podstawowych w kategorii klas IV – VI
  • 1909 uczniów z 187 szkół podstawowych w kategorii klas I – III

Wyniki punktowe uczniów są widoczne dla opiekunów po zalogowaniu się na stronie konkursu.

Tegoroczne zadania konkursowe są dostępne na stronie w zakładce ZADANIA.

Dyplomy

Można drukować dyplomy dla uczniów i dla nauczycieli z konta nauczycieli. Aby wydrukować dyplomy swoich uczniów, nauczyciel powinien zalogować się na swoje konto na platformie mCourser.pl i w zakładce Konkursy wybrać opcję Dyplomy dostępną z przycisku Zarządzaj przy właściwym konkursie. Dyplomy dla laureatów i uczniów wyróżnionych będą rozdawane podczas oficjalnego zakończenia konkursu i będą dostępne dla nauczycieli po uroczystym zakończeniu konkursu.
W sekcji FAQ (najczęściej zadawane pytania) znajdują się informacje na temat jak poprawnie wydrukować dyplomy.

Uwaga. Prosimy nauczycieli o sprawdzenie danych uczniów, swoich i szkół, które mają się ukazać na dyplomach. W przypadku nieścisłości i błędów prosimy o wprowadzenie poprawek w danych rejestracyjnych.

Szkoły Podstawowe, klasy I – III

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
I108.75UczeńSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2BARCIN
I97.50UczeńSZKOŁA PODSTAWOWA SALOMONWARSZAWA
I96.25UczennicaSzkoła Podstawowa nr 3 Pomnik Tysiąclecia Państwa PolskiegoWolsztyn
II95.00UczennicaSzkoła Podstawowa nr 25Kraków
II93.75UczeńZespół Szkół nr 27Bydgoszcz
II92.50UczennicaSzkoła Podstawowa nr 3 Pomnik Tysiąclecia Państwa PolskiegoWolsztyn
II92.50UczeńPrywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 w BiałymstokuBIAŁYSTOK
II92.50UczeńZespół Szkolno-Przedszkolny nr 19 WrocławWrocław
II90.00UczeńSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich w WarszawieWarszawa
II88.75UczeńZespół Szkolno - Przedszkolny w SmolcuSmolec
II88.75UczennicaSzkoła Podstawowa nr 3 Pomnik Tysiąclecia Państwa PolskiegoWolsztyn
II87.50UczeńSzkoła Podstawowa nr 15GORZÓW WLKP.
II86.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 5 w ToruniuToruń
II86.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 53Kraków 11
II86.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 1 im. A. MickiewiczaMarklowice
II86.25UczennicaSzkoła Podstawowa Nr 2 w SztumieSztum
II86.00UczeńSZKOŁA PODSTAWOWA TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO IM ŚW DOMINIKA SAVIOTORUŃ
II86.00UczeńSzkoła Podstawowa nr 18Dąbrowa Górnicza
II85.75UczennicaPrywatna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego PopiełuszkiZąbki
III85.00UczennicaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Poli MaciejowskiejBytom
III85.00UczennicaZespół Szkół w ŚwidrachŁuków
III85.00UczennicaSzkoła Podstawowa Nr 32Kraków
III84.75UczeńSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 151Kraków
III83.75UczeńSzkoła Podstawowa Nr 7 w ŻyrardowieŻyrardów
III83.75UczennicaPrywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 w BiałymstokuBIAŁYSTOK
III83.75UczeńSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa
III83.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 32Chorzów
III83.50UczeńSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
III83.50UczennicaSzkoła Podstawowa im. Bolesława ChrobregoLublin
III82.50UczeńPrywatna Szkoła Podstawowa Leonarda PiwoniSzczecin
III82.50UczeńSzkoła Podstawowa w ŁęgowieŁĘGOWO
III82.50UczeńZespół Szkół nr 1 im. ks. Czesława Lissowskiego w RypinieRypin
III82.50UczeńSzkoła Podstawowa im.600-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego w LuborzycyKocmyrzów
III82.25UczeńSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2WODZISŁAW ŚLĄSKI
III81.25UczennicaSzkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego herbu Sulima w Starym GarbowieDwikozy
III81.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana MatejkiPruszcz Gdański
III81.00UczeńSzkoła Podstawowa nr 20Włocławek
III81.00UczennicaSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław
III80.75UczennicaSzkoła Podstawowa nr 53Kraków 11
Wyróżnienie80.00UczeńZespół Szkolno-Przedszkolny w Łukowie Szkoła Podstawowa nr 1 w ŁukowieŁuków
Wyróżnienie80.00UczeńSzkoła Podstawowa nr 28Wrocław
Wyróżnienie79.75UczeńZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
Wyróżnienie78.75UczeńZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
Wyróżnienie78.75UczennicaSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław
Wyróżnienie78.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej EuropyGdańsk
Wyróżnienie78.75UczeńSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 151Kraków
Wyróżnienie78.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia w MiliczuMilicz
Wyróżnienie78.75UczeńZespół Szkół nr 1 w KnurowieKnurów
Wyróżnienie78.50UczeńSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w LubskuLubsko
Wyróżnienie77.50UczeńSzkoła Podstawowa nr 28 im. W. BudrykaGliwice
Wyróżnienie77.50UczeńSzkoła Podstawowa nr 3 w NysieNYSA
Wyróżnienie77.50UczeńSzkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w PaprotniKrzymów
Wyróżnienie77.50UczeńZespół Szkół Publicznych w MysiadleMysiadło
Wyróżnienie77.50UczeńSzkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego herbu Sulima w Starym GarbowieDwikozy
Wyróżnienie77.50UczennicaSzkoła Podstawowa nr 53Kraków 11
Wyróżnienie77.50UczeńSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w RogowieRogów
Wyróżnienie77.50UczennicaSzkoła Podstawowa nr 4 im. Adama MickiewiczaSiedlce
Wyróżnienie77.50UczeńSzkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu UśmiechuLubań
Wyróżnienie77.25UczeńSzkoła Podstawowa w ChylicachKonstancin - Jeziorna
Wyróżnienie76.50UczeńSzkoła Podstawowa w LucynowieWyszków
Wyróżnienie76.25UczeńSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w BydgoszczyBydgoszcz
Wyróżnienie76.25UczeńNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek we WroclawiuWrocław
Wyróżnienie76.25UczeńZespół Szkolno-Przedszkolny nr 19 WrocławWrocław
Wyróżnienie76.25UczennicaSzkoła Podstawowa nr 25Kraków
Wyróżnienie76.25UczeńSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w RogowieRogów
Wyróżnienie76.25UczennicaSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w RogowieRogów
Wyróżnienie76.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia w MiliczuMilicz

Szkoła podstawowa, klasy IV-VI

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
I116.25UczeńSzkoła Podstawowa Nr 3ZIELONKA
II111.25UczeńSzkoła Podstawowa w TwardawieGłogówek
II111.25UczeńSzkoła Podstawowa Nr 46Szczecin
II110.00UczeńNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PrimusWARSZAWA
II110.00UczeńSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana MatejkiPruszcz Gdański
II110.00UczennicaZespół Szkół Muzycznych w WałbrzychuWałbrzych
II108.75UczeńSzkoła Podstawowa Nr 6 w ZamościuZamość
II107.50UczeńSzkoła Podstawowa nr 3Toruń
II107.50UczeńSzkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława BroniewskiegoPasłęk
II106.25UczeńSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich w WarszawieWarszawa
II106.25UczeńSzkoła Podstawowa Nr 32Kraków
II105.00UczeńSzkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Jana III SobieskiegoZabrze
II105.00UczeńSzkoła Podstawowa nr 3Żywiec
III104.00UczeńSzkoła Podstawowa nr 28 im. W. BudrykaGliwice
III103.75UczennicaSzkoła Podstawowa Nr 143Warszawa
III102.50UczeńSzkoła Podstawowa nr 150Warszawa
III102.50UczeńSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa
III101.25UczeńNiepubliczna Podstawowa Szkoła OdkrywcówJózefosław
III101.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 323Warszawa
III101.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 21 w LublinieLublin
III101.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 3Żywiec
III101.25UczeńSzkoła Podstawowa Nr 6 w ZamościuZamość
III100.00UczeńSzkoła Podstawowa Nr 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków
III100.00UczeńSzkoła Podstawowa nr 1Włoszczowa
III100.00UczeńSzkoła Podstawowa nr 64Kraków
III100.00UczeńSzkoła Podstawowa nr 118Wrocław
III100.00UczeńZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6Warszawa
III99.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w LublinieLublin
III98.75UczeńZespół Szkół Publicznych w MysiadleMysiadło
III98.75UczeńNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PrimusWARSZAWA
III98.75UczeńPrywatna Szkoła Podstawowa "Szkoła jak Dom"Katowice
III98.50UczeńSzkoła Podstawowa Nr 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków
Wyróżnienie97.50UczeńSzkoła Podstawowa nr 4Chełmno
Wyróżnienie97.50UczeńNiepubliczna Podstawowa Szkoła OdkrywcówJózefosław
Wyróżnienie97.50UczeńPrywatna Szkoła Podstawowa Leonarda PiwoniSzczecin
Wyróżnienie97.50UczeńSzkoła Podstawowa nr 2 w LegionowieLegionowo
Wyróżnienie97.50UczeńSzkoła Podstawowa Nr 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków
Wyróżnienie97.50UczeńSzkoła Podstawowa Nr 7Świdnik
Wyróżnienie97.50UczeńSzkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejLublin
Wyróżnienie96.25UczeńSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa
Wyróżnienie96.25UczeńSP nr 4Pruszcz Gdański
Wyróżnienie96.25UczeńPrywatna Szkoła Podstawowa nr 72 "Szkoła Marzeń"Piaseczno
Wyróżnienie96.00UczeńSzkoła Podstawowa nr 126Kraków
Wyróżnienie95.75UczennicaPrywatna Szkoła Podstawowa nr 72 "Szkoła Marzeń"Piaseczno
Wyróżnienie95.75UczeńSzkoła Podstawowa i Gimnazjum Tikkun OlamWrocław

Laureaci – Gimnazja

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
I120.00UczeńGimnazjum im. Św. Jadwigi KrólowejKielce
I120.00UczeńPrywatne Gimnazjum nr 22 Lauder-MorashaWarszawa
II116.00UczeńPubliczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. A. Mickiewicza w PionkachPionki
II116.00UczeńGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
II113.75UczeńGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
II113.75UczeńGimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93Warszawa
II113.75UczeńPubliczne GimnazjumKrzeszowice
II113.75UczeńGimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie w WyrzyskuWyrzysk
II111.25UczeńPrywatne Gimnazjum im. Królowej JadwigiLublin
II111.25UczeńGimnazjum Nr 8Elbląg
II111.25UczeńGimnazjum nr 2 w Wodzisławiu ŚląskimWodzisław Śląski
II111.25UczeńGimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy SzkolnejMINSK MAZOWIECKI
II111.25UczeńGimnazjum Akademickie PWrWrocław
III110.00UczeńPubliczne GimnazjumKrzeszowice
III110.00UczeńPubliczne GimnazjumKrzeszowice
III110.00UczeńPubliczne GimnazjumKrzeszowice
III110.00UczeńGimnazjum nr 11Toruń
III110.00UczeńGIMNAZJUM NR 77WARSZAWA
III108.75UczeńPubliczne Gimnazjum nr 52 Ojców PijarówKraków
III107.50UczeńGimnazjum nr 16Szczecin
III107.50UczeńGimnazjum nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiBYTOM
III107.50UczeńGim5_2015Głogów
III107.50UczeńGimnazjum nr 53Bydgoszcz
III107.50UczeńGimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy SzkolnejMINSK MAZOWIECKI
III106.25UczeńGimnazjum nr 11Toruń
III106.25UczeńGimnazjum nr 4 im Jana Pawła II w PruszkowiePruszków
III106.25UczeńGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
III106.25UczeńPubliczne Gimnazjum nr 52 Ojców PijarówKraków
III106.00UczeńZespół Szkół w Królówce - GimnazjumKrólówka
Wyróżnienie105.00UczeńGimnazjum nr 16Szczecin
Wyróżnienie105.00UczeńGimnazjum Nr 8Elbląg
Wyróżnienie104.75UczeńGimnazjum nr 3 w KołobrzeguKołobrzeg
Wyróżnienie104.75UczeńPubliczne Gimnazjum nr1 z oddziałami integracyjnymi im.Szarych Szeregów w BełchatowieBełchatów
Wyróżnienie103.75UczeńGimnazjum nr 4 im Jana Pawła II w PruszkowiePruszków
Wyróżnienie102.75UczeńPrywatne Gimnazjum "AMICUS"Katowice
Wyróżnienie102.50UczeńPrywatne Gimnazjum im. Królowej JadwigiLublin
Wyróżnienie102.50UczeńGimnazjum nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiBYTOM
Wyróżnienie102.50UczeńPubliczne Gimnazjum nr 1Aleksandrów Kujawski
Wyróżnienie102.50UczeńGimnazjum nr 50Bydgoszcz
Wyróżnienie102.25UczeńPubliczne Gimnazjum nr 52 Ojców PijarówKraków
Wyróżnienie102.00UczeńNiepubliczne Gimnazjum "Keglik" w Środzie WielkopolskiejŚroda Wielkopolska
Wyróżnienie101.25UczeńGimnazjum Nr 9Kalisz
Wyróżnienie101.25UczeńGimnazjum Nr 8Elbląg
Wyróżnienie101.25UczeńGIMNAZJUM NR 77WARSZAWA
Wyróżnienie101.00UczeńZespół Szkół Nr 1 w BrwinowieBrwinów
Wyróżnienie100.75UczeńGimnazjum nr 53Bydgoszcz
Wyróżnienie100.00UczeńGimnazjum nr 1 im. Hugona Dionizego SteinhausaWrocław
Wyróżnienie100.00UczeńGimnazjum nr 16Szczecin

Laureaci – Szkoły Ponadgimnazjalne

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
I116.25UczeńLiceum AkademickieToruń
II110.00UczeńVIII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
II110.00UczeńVIII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
II110.00UczeńIII Liceum Ogólnokształcące w PszczyniePszczyna
II108.75UczeńII Liceum Ogólnokształcace w LegnicyLegnica
II108.75UczeńAkademickie Liceum OgólnokształcąceWROCŁAW
II107.50UczeńLiceum OgólnokształcąceWłocławek
II107.25UczeńZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec
II106.25UczeńZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec
II106.00UczeńI LO Starograd GdańskiStarogard Gdański
III105.00UczeńXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
III105.00UczeńVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
III105.00UczeńLiceum AkademickieToruń
III105.00UczeńXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
III105.00UczeńXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
III105.00UczeńXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
III105.00UczeńXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
III104.75UczeńI Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego KraszewskiegoBiała Podlaska
III103.75UczeńXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
III103.75UczeńTechnikum nr 2 w DębicyDębica
III103.75UczeńLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
III103.75UczeńTechnikum nr 2 w DębicyDębica
III103.75UczeńTechnikum nr 2 w DębicyDębica
III103.75UczeńTechnikum nr 2 w DębicyDębica
III103.75UczeńI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w SiedlcachSiedlce
III103.75UczeńI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w SiedlcachSiedlce
III103.75UczeńTechnikum nr 2 w DębicyDębica
III103.75UczeńTechnikum nr 2 w DębicyDębica
III103.75UczeńXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
III103.50UczeńXXXI Liceum OgólnokształcąceŁódź
Wyróżnienie102.50UczeńII Liceum OgólnokształcąceCzęstochowa
Wyróżnienie102.50UczeńIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin
Wyróżnienie102.50UczeńVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie101.75UczeńI LO Starograd GdańskiStarogard Gdański
Wyróżnienie101.25UczeńII Liceum OgólnokształcąceCzęstochowa
Wyróżnienie101.25UczeńVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie101.25UczeńII Liceum Ogólnokształcace w LegnicyLegnica
Wyróżnienie101.00UczeńI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w SiedlcachSiedlce
Wyróżnienie101.00UczeńLiceum AkademickieToruń
Wyróżnienie101.00UczeńI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w SiedlcachSiedlce
Wyróżnienie101.00UczennicaI Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w SiedlcachSiedlce
Wyróżnienie101.00UczeńXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
Wyróżnienie100.75UczeńLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław