Wynik polskiej edycji XII edycji Konkursu Informatycznego Bóbr 2017

Pragniemy poinformować, że w oficjalnych wynikach XII Konkursu Informatycznego Bóbr przyjęto następujące progi punktowe:

Szkoła podstawowa, klasy I-III:

  • I miejsce: 75 punktów
  • II miejsce: 70.25 –74.75 punktów
  • III miejsce: 68.25 – 70 punktów
  • Wyróżnienie: 65.25 – 68 punktów

Szkoła podstawowa, klasy IV-VI:

  • I miejsce: 109– 120 punktów
  • II miejsce: 105.25 – 108.75punktów
  • III miejsce: 100.25 –105 punktów
  • Wyróżnienie: 99.25 – 100 punktów

Gimnazjum oraz klasy VII SP:

  • I miejsce: 120.00 punktów
  • II miejsce: 115 – 119.75 punktów
  • III miejsce: 107 – 114.75punktów
  • Wyróżnienie: 105.00 – 106.75 punktów

Informujemy, że wyniki XII Edycji Konkursu „Bóbr” w kategorii Senior zostaną opublikowane w późniejszym terminie, w pierwszych dniach Nowego Roku, po rozstrzygnięciu kwestii związanych z przestrzeganiem regulaminu Konkursu przez uczestników w tej kategorii zawodów.  Za opóźnienie przepraszamy.

W tegorocznym konkursie udział wzięło:

  • 4267 uczniów z 297 szkół ponadgimnazjalnych
  • 7575 uczniów z 1081 gimnazjów
  • 8585 uczniów z 938 szkół podstawowych w kategorii klas IV – VI
  • 3741 uczniów z 409 szkół podstawowych w kategorii klas I – III

Wyniki punktowe uczniów są widoczne dla opiekunów po zalogowaniu się na stronie konkursu.

Uprzejmie informujemy, że uroczyste zakończenie XII Edycji Konkursu Bóbr odbędzie się 9 marca 2018 roku (w piątek) na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ten termin wypada po zakończeniu ferii zimowych we wszystkich województwach, jak i jest podyktowany chęcią uniknięcia kłopotów komunikacyjnych w okresie zimy. Szczegółowy program uroczystości zostanie zamieszczony na stronie Konkursu.

 

Szkoły Podstawowe, klasy I – III

I75Kamil KunowskiSzkoła Podstawowa nr 3 w ChoszcznieChoszczno
I75Bogusz ŁagowskiSzkoła Podstawowa nr 3 w ChoszcznieChoszczno
I75Magdalena DziałoSzkoła Podstawowa w RudzicyRudzica
I75Alexander GrabowskiZespół Szkół Nr 7Gdynia
I75Aleks DudkiewiczPrywatna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych - Modern AcademyToruń
I75Igor MinikowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowej SoliNowa Sól
I75Filip KlimPrywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. MoraczewskichSulejówek
I75Tomasz KałużaSZKOŁA PODSTAWOWA NR 5ŁAZISKA GÓRNE
II71.25Antoni KuligaSzkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiRacibórz
II71.25Martyna CybulskaSzkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiRacibórz
II71.25Maciej KuśSzkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ChełmieChełm
II71.25Laura HaramusSzkoła Podstawowa w RudzicyRudzica
II71.25Wiktor StankiewiczZespół Szkolno - Przedszkolny im. Mikołaja KopernikaKomorów
II71.25Wiktor PustkowskiSzkoła Podstawowa Da Vinci przy WSNHiDPoznań
II71.25Filip GałązkaSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
II71.25julia zwolinskaSzkoła Podstawowa Nr 20 z oddziałami gimnazjalnymiJaworzno 7
II71.25Jędrzej MałkusSzkoła Podstawowa Nr 20 z oddziałami gimnazjalnymiJaworzno 7
II71.25Jakub Jan StępieńZespół Szkolno Przedszkolny nr 1Włocławek
II71.25Mariam El HouriSzkoła Podstawowa w Budzowie z filią w Grodziszczu z oddziałami gimnazjalnymiBudzów
II71.25Tomasz WijaszkaSzkoła Podstawowa w Budzowie z filią w Grodziszczu z oddziałami gimnazjalnymiBudzów
II71.25Jacek ZdunekDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań
III70Krzysztof HorzykSzkoła Podstawowa w RudzicyRudzica
III70Marek MajsterekSzkoła Podstawowa nr 50Warszawa
III70Michał JuźkówZespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego w ToruniuToruń
III68.75Jan RydzewskiZespół Szkół Nr 15 przy Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. Ludwika Zamenhofa w BiałymstokuBiałystok
III68.75Janusz DziklińskiSzkoła Podstawowa im. Kornela MakuszyńskiegoNowa Sucha
III68.75Jan SkrentnySzkoła Podstawowa im. Kornela MakuszyńskiegoNowa Sucha
III68.75Magdalena LisPubliczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w WierzbicyWierzbica
III68.75Gabi2009Szkoła Podstawowa nr 2 w ZąbkachZąbki
III68.75Mikołaj SzczechlaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1Mysłowice
III68.75Jakub PacygaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1Mysłowice
III68.75Julia AranowskaPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1Starogard Gdański
III68.75Martyna IwanSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2Rzeszów
III68.75Gabor MakowskiSzkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w SkępemSkępe
III68.75Paweł OchalSzkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w LublinieLublin
III68.75Martyna WiśniewskaZespół Szkół Ogólnokształcących Szkoła Podstawowa nr 2 w KruszwicyKruszwica
III68.75Amelia ZduńczykSZKOŁA PODSTAWOWA NR 96WARSZAWA
III68.75Maciej KlimowiczSzkoła Podstawowa nr 21 w LublinieLublin
III68.75Anna BryłowskaSzkoła Podstawowa nr 21 w LublinieLublin
III68.75Kinga WiśniewskaSzkoła Podstawowa w BłądzimiuLniano
III68.75Wojciech SokołowskiSzkoła Podstawowa w Bargłowie KościelnymBargłów Kościelny
III68.75Krzysztof ŚwiątkiewiczSzkoła Podstawowa nr 277Warszawa
III68.75Martyna KrzyżaniakSzkoła Podstawowa nr 1 im. Armii KrajowejOstróda
III68.75Cyryl WinniewskiSzkoła Podstawowa nr 22Lublin
III68.75Szymon JakóbczakZespół Szkół nr 27Bydgoszcz
III68.75Jakub PaszendaSzkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego SzewczykaRybnik
Wyróżnienie67.5Paulina BielskaSzkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiRacibórz
Wyróżnienie67.5Maciej MorozSzkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ChełmieChełm
Wyróżnienie67.5Krzysztof GromadzkiSzkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ChełmieChełm
Wyróżnienie67.5Magdalena WęglorzSzkoła Podstawowa w RudzicyRudzica
Wyróżnienie67.5Tymon Junosza-SzaniawskiSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
Wyróżnienie67.5Mikołąj MakowskiSZKOŁA PODSTAWOWA W MŁYŃCU PIERWSZYMLUBICZ
Wyróżnienie66.25Radosław MarciniakSzkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiRacibórz
Wyróżnienie66.25Kamil ZachurzokSzkoła Podstawowa w RudzicyRudzica
Wyróżnienie66.25Karolina BetlejaSzkoła Podstawowa w Rudnej MałejMrowla
Wyróżnienie66.25Kacper KasprzykMiejska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Miarki w KnurowieKnurów
Wyróżnienie66.25Wiktoria BąbczyńskaSzkoła Podstawowa nr 38Sosnowiec
Wyróżnienie66.25Sebastian DziuraSzkoła Podstawowa nr 2 w SkawinieSkawina
Wyróżnienie65.75Adam KoziełSpołeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w CzęstochowieCzęstochowa

Szkoła podstawowa, klasy IV-VI

I115Jakub SułkowskiSzkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej- Curie w ŁukowicyŁukowica
I112.25Karol ŁacinaZespół Szkolno - Przedszkolny w SmolcuSmolec
I112.25Olaf TargowskiSZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 z Oddziałami GimnazjalnymiGDYNIA
I111.25Robert6bSzkoła Podstawowa im. Włodzimierza Puchalskiego w OtrębusachOtrębusy
I109.75Adam CharciarekSzkoła Podstawowa nr 8 w OławieOława
II108.5Weronika ZakrzewskaSzkoła Podstawowa Da Vinci przy WSNHiDPoznań
II108.5Kacper GóreckiSzkoła Podstawowa Zakonu PijarówWarszawa
II108.5Jakub KidawaSzkoła Podstawowa nr 6 z oddziałami gimnazjalnymiSosnowiec
II108.25Iwo MartynowiczSzkoła Podstawowa nr 53Kraków
II106.25Kacper JasińskiSzkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami IntegracyjnymiWarszawa
II106Natalia PotępaSzkoła Podstawowa nr 53Kraków
II106Jakub MazurekSzkoła Podstawowa nr 53Kraków
II106Dorota DzierżakSzkoła Podstawowa nr 28 w ToruniuToruń
II106Franciszek BartkeSzkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami IntegracyjnymiKatowice
III105Adam JaniczekSzkoła Podstawowa nr 53Kraków
III105Maciej KowalskiSzkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami PrzedszkolnymiZąbkowice Śląskie
III105ksmoliraDWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA EUROPEJCZYK W SZEROKIEMLUBLIN
III105Filip FlorczykSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w WadowicachWadowice
III104.75Michał SzklarzPrywatna Szkoła Podstawowa Leonarda PiwoniSzczecin
III104.75Mikołaj LejkowskiSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich w WarszawieWarszawa
III103.75Rafał MamenasSzkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi Łódzkiego Stowarzyszenia OświatowegoŁódź
III103.5Mateusz WiculskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Rudolfa ZarębyTychy
III103.5antoni RabcewiczZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
III103.5Monika BorkowskaSzkoła Podstawowa nr 55Szczecin
III102.5Marcin MendykaSzkoła Podstawowa nr 95Kraków
III102.5Kamil TrzykowskiSzkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami IntegracyjnymiWarszawa
III102.5Kacper KorzeniewskiSzkoła Podstawowa nr 32Toruń
III102.5Wiktoria JakubowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im T. Kościuszki w ProszowicachProszowice
III102.5Bartosz WłodarczykSzkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana ŁukasińskiegoWarszawa
III102.5Jan RosiakSzkoła Podstawowa w SarnakachSarnaki
III102.5Michał MaślankaSzkoła Podstawowa nr 2 w SkawinieSkawina
III102.5Mateusz GwiazdaSzkoła Podstawowa nr 25Kraków
III102.25Jarosław KnyazkovPrywatna Szkoła Podstawowa "Academos"Kraków
III102.25Radek RudolfSzkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami IntegracyjnymiWarszawa
III102.25Maciej PietrzykSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia
III102Natalia TopyłaSzkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w LublinieLublin
III102Krzysztof WierzbickiNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. S. Lema w BibicachZielonki
III101.25adam pacekSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w PrzebieczanachWieliczka
III101.25Maciej KrzosekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 25Radom
III101.25Zuzanna KołodziejSzkoła Podstawowa nr 3 w NysieNYSA
III101.25Bartosz KopczyńskiSamorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła IIWrześnia
III101Mikołaj GorączkoSzkoła Podstawowa nr 32Bydgoszcz
III101Hugo CichalewskiSzkoła Podstawowa Nr 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków
III100.75Bartosz KolińskiSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2BARCIN
III100.5Przemek PolisSzkoła Podstawowa Nr 125Łódź
III100.5Michał BSzkoła Podstawowa z Odziałami Integracyjnymi Nr 22Kraków
III100.25Dominik ZagajaSzkoła Podstawowa nr 3 w Sędziszowie Młp.Sędziszów Młp.
Wyróżnienie100Ignacy WojciechowskiSzkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w WarszawieWarszawa
Wyróżnienie100Piotr BrzezińskiSzkoła Podstawowa nr 279Warszawa
Wyróżnienie100Adam RacinowskiSzkoła Podstawowa 18Gdynia
Wyróżnienie99.75Szymon WalasSzkoła Podstawowa Nr 125Łódź
Wyróżnienie99.75Wiktor SiweckiSzkoła Podstawowa nr 109 z oddziałami gimnazjalnymi w KrakowieKraków
Wyróżnienie99.75Michał BłaszczyszynSzkoła Podstawowa nr 17Wrocław
Wyróżnienie99.75Julia KraszewskaSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1Poznań
Wyróżnienie99.25Maciej WyrzykowskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa

Laureaci – Gimnazja

I120Kamil GaikGimnazjum nr 3 z Oddziałami DwujęzycznymiZabrze
I120Igor WojtunSP11 im. Polskich OlimpijczykówGłogów
I120Łukasz ŁopackiSzkoła Podstawowa nr 2 w ZąbkachZąbki
II116.25Bartłomiej BychawskiGimnazjum Akademickie PWrWrocław
II116.25Adam JelińskiGimnazjum AkademickieToruń
II116.25Dawid RatyńskiGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
II116.25Konrad CzarneckiGIMNAZJUM NR 77WARSZAWA
II116.25Piotr GrynfelderGIMNAZJUM NR 77WARSZAWA
II115Mateusz MareckiSzkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
II115Michał KrokGimnazjum nr 16Szczecin
II115jlowerZespół Szkolno - Przedszkolny w SmolcuSmolec
III113.75Kacper JezierskiZespół Szkół nr 1 w SzprotawieSzprotawa
III113.75Mateusz PadarzGimnazjum Akademickie PWrWrocław
III113.75Adam BujniakGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
III113.75Jakub KaszyckiGIMNAZJUM NR 77WARSZAWA
III113.25Maksymilian PakosSzkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Gimnazjum nr 1 w BytomiuBYTOM
III112.5Wiktor TerleckiPubliczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne w BiałymstokuBiałystok
III112.5Kamil FeknerSzkoła Podstawowa im. L. JakubowiczOstrowite
III112.5Jacek RakPrywatna Szkoła Podstawowa Centrum EdukacyjneSulejówek
III111.25Aleksandra PiotrowskaPubliczne Gimnazjum nr 2NOWY DWÓR MAZOWIECKI
III111.25Mateusz SkrzypnikZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
III110Michal_WieczorekGimnazjum FILOMATAGliwice
III110Szymon BarPUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 IM. KRÓLA JANA KAZIMIERZA W GŁOGÓWKUGŁOGÓWEK
III110cogito22Gimnazjum nr 86Warszawa
III110Kuba BanachGimnazjum nr 33Gdańsk
III110Paweł KonopkaGimnazjum Nr 17Kraków
III110Marcin RóżyckiSzkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Gimnazjum nr 1 w BytomiuBYTOM
III110Piotr Andrzej OchalSzkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w LublinieLublin
III110Weronika PiecuchGimnazjum AkademickieToruń
III110Paula ZbytniewskaGimnazjum nr 50Bydgoszcz
III109.75Antoni SkoczypiecSzkoła Podstawowa Zakonu Pijarów z oddziałami gimnazjalnymiKraków
III107.5Łukasz PysznySzkoła Podstawowa nr 4 w RydułtowachRydułtowy
III107.5Kuba BerezaSzkoła Podstawowa nr 187 im. Adam Mickiewicz ul. L. Staffa 21 01-884 WarszawaWarszawa
III107.5Szymon CzernikGimnazjum FILOMATAGliwice
III107.5Wiktor WoźniakGimnazjum w ChylicachKonstancin - Jeziorna
III107.5Adam PatschekSzkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Gimnazjum nr 1 w BytomiuBYTOM
III107.5Jakub AniołaPubliczne Gimnazjum nr 13Wałbrzych
III107.5Filip JastrzębskiPubliczne Gimnazjum nr 2Pszczyna
III107.5g hGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
III107.5Gaweł TrojanowskiGIMNAZJUM NR 77WARSZAWA
III107Bartłomiej SzeligaSzkoła Podstawowa Zakonu Pijarów z oddziałami gimnazjalnymiKraków
Wyróżnienie106.25Patryk JaromińskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w WasilkowieWasilków
Wyróżnienie106.25Adrian RadziewiczGimnazjum im. Piastów Śląskich w ŁagiewnikachŁagiewniki
Wyróżnienie106.25Wiktoria GerliczBernardyńska Szkoła Podstawowa im. O. Anastazego PankiewiczaŁódź
Wyróżnienie106.25Patryk DziurskiSzkoła Podstawowa nr 36 im. C. MiłoszaRybnik
Wyróżnienie106.25Jakub DąbrowskiSzkoła Podstawowa nr 23 z oddziałami gimnazjalnymiWłocławek
Wyróżnienie106.25u10sp1zawSzkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w ZawierciuZawiercie
Wyróżnienie106.25Gabriela BielawskaPubliczne Gimnazjum nr 13Wałbrzych
Wyróżnienie106.25Oskar DąbkowskiGimnazjum nr 16Szczecin
Wyróżnienie106.25Jarowit ŚledzińskiGimnazjum nr 16Szczecin
Wyróżnienie106.25Mikołaj DziokGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
Wyróżnienie106.25Mikołaj Leon WośkoGimnazjum nr 50Bydgoszcz
Wyróżnienie105Marcin MotykaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w WierzbicyWierzbica
Wyróżnienie105Jerzy CGElementary International School of GdanskGdańsk
Wyróżnienie105Kacper SzymczakPubliczne Gimnazjum nr 3Pruszków
Wyróżnienie105Arkadiusz KrólSzkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Gimnazjum nr 1 w BytomiuBYTOM
Wyróżnienie105Arkadiusz BielakGimnazjum AkademickieToruń
Wyróżnienie105Emilia WiśniewskaGimnazjum AkademickieToruń
Wyróżnienie105Maksymilian BrzoskaGimnazjum AkademickieToruń
Wyróżnienie105Maciej Krzysztof JoachimiakGimnazjum AkademickieToruń
Wyróżnienie105Patryk MularczykSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława JachowiczaBełchatów
Wyróżnienie105Paweł WróbelPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Wyróżnienie105Jakub DryjaGimnazjum nr 50Bydgoszcz
Wyróżnienie105Łukasz BudziakGimnazjum nr 50Bydgoszcz
Wyróżnienie105Michał PetrykaSzkoła Podstawowa im. Cypriana GodebskiegoRaszyn