Wynik polskiej edycji XII edycji Konkursu Informatycznego Bóbr 2017 (Skrzat, Benjamin, Junior)

Pragniemy poinformować, że w oficjalnych wynikach XII Konkursu Informatycznego Bóbr przyjęto następujące progi punktowe:

Szkoła podstawowa, klasy I-III:

  • I miejsce: 75 punktów
  • II miejsce: 70.25 –74.75 punktów
  • III miejsce: 68.25 – 70 punktów
  • Wyróżnienie: 65.25 – 68 punktów

Szkoła podstawowa, klasy IV-VI:

  • I miejsce: 109– 120 punktów
  • II miejsce: 105.25 – 108.75punktów
  • III miejsce: 100.25 –105 punktów
  • Wyróżnienie: 99.25 – 100 punktów

Gimnazjum oraz klasy VII SP:

  • I miejsce: 120.00 punktów
  • II miejsce: 115 – 119.75 punktów
  • III miejsce: 107 – 114.75punktów
  • Wyróżnienie: 105.00 – 106.75 punktów

Informujemy, że wyniki XII Edycji Konkursu „Bóbr” w kategorii Senior zostaną opublikowane w późniejszym terminie, w pierwszych dniach Nowego Roku, po rozstrzygnięciu kwestii związanych z przestrzeganiem regulaminu Konkursu przez uczestników w tej kategorii zawodów.  Za opóźnienie przepraszamy.

W tegorocznym konkursie udział wzięło:

  • 4267 uczniów z 297 szkół ponadgimnazjalnych
  • 7575 uczniów z 1081 gimnazjów
  • 8585 uczniów z 938 szkół podstawowych w kategorii klas IV – VI
  • 3741 uczniów z 409 szkół podstawowych w kategorii klas I – III

Wyniki punktowe uczniów są widoczne dla opiekunów po zalogowaniu się na stronie konkursu.

Uprzejmie informujemy, że uroczyste zakończenie XII Edycji Konkursu Bóbr odbędzie się 9 marca 2018 roku (w piątek) na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ten termin wypada po zakończeniu ferii zimowych we wszystkich województwach, jak i jest podyktowany chęcią uniknięcia kłopotów komunikacyjnych w okresie zimy. Szczegółowy program uroczystości zostanie zamieszczony na stronie Konkursu.

 

Szkoły Podstawowe, klasy I – III

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
I75UczeńSzkoła Podstawowa nr 3 w ChoszcznieChoszczno
I75UczeńSzkoła Podstawowa nr 3 w ChoszcznieChoszczno
I75UczennicaSzkoła Podstawowa w RudzicyRudzica
I75UczeńZespół Szkół Nr 7Gdynia
I75UczeńPrywatna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych - Modern AcademyToruń
I75UczeńPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowej SoliNowa Sól
I75UczeńPrywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. MoraczewskichSulejówek
I75UczeńSZKOŁA PODSTAWOWA NR 5ŁAZISKA GÓRNE
II71.25UczeńSzkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiRacibórz
II71.25UczennicaSzkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiRacibórz
II71.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ChełmieChełm
II71.25UczennicaSzkoła Podstawowa w RudzicyRudzica
II71.25UczeńZespół Szkolno - Przedszkolny im. Mikołaja KopernikaKomorów
II71.25UczeńSzkoła Podstawowa Da Vinci przy WSNHiDPoznań
II71.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
II71.25UczennicaSzkoła Podstawowa Nr 20 z oddziałami gimnazjalnymiJaworzno 7
II71.25UczeńSzkoła Podstawowa Nr 20 z oddziałami gimnazjalnymiJaworzno 7
II71.25UczeńZespół Szkolno Przedszkolny nr 1Włocławek
II71.25UczeńSzkoła Podstawowa w Budzowie z filią w Grodziszczu z oddziałami gimnazjalnymiBudzów
II71.25UczeńSzkoła Podstawowa w Budzowie z filią w Grodziszczu z oddziałami gimnazjalnymiBudzów
II71.25UczeńDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań
III70UczeńSzkoła Podstawowa w RudzicyRudzica
III70UczeńSzkoła Podstawowa nr 50Warszawa
III70UczeńZespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego w ToruniuToruń
III68.75UczeńZespół Szkół Nr 15 przy Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. Ludwika Zamenhofa w BiałymstokuBiałystok
III68.75UczeńSzkoła Podstawowa im. Kornela MakuszyńskiegoNowa Sucha
III68.75UczeńSzkoła Podstawowa im. Kornela MakuszyńskiegoNowa Sucha
III68.75UczennicaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w WierzbicyWierzbica
III68.75UczennicaSzkoła Podstawowa nr 2 w ZąbkachZąbki
III68.75UczeńZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1Mysłowice
III68.75UczeńZespół Szkolno-Przedszkolny nr 1Mysłowice
III68.75UczeńPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1Starogard Gdański
III68.75UczennicaSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2Rzeszów
III68.75UczeńSzkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w SkępemSkępe
III68.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w LublinieLublin
III68.75UczennicaZespół Szkół Ogólnokształcących Szkoła Podstawowa nr 2 w KruszwicyKruszwica
III68.75UczennicaSZKOŁA PODSTAWOWA NR 96WARSZAWA
III68.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 21 w LublinieLublin
III68.75UczennicaSzkoła Podstawowa nr 21 w LublinieLublin
III68.75UczennicaSzkoła Podstawowa w BłądzimiuLniano
III68.75UczeńSzkoła Podstawowa w Bargłowie KościelnymBargłów Kościelny
III68.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 277Warszawa
III68.75UczennicaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Armii KrajowejOstróda
III68.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 22Lublin
III68.75UczeńZespół Szkół nr 27Bydgoszcz
III68.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego SzewczykaRybnik
Wyróżnienie67.5UczennicaSzkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiRacibórz
Wyróżnienie67.5UczeńSzkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ChełmieChełm
Wyróżnienie67.5UczeńSzkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ChełmieChełm
Wyróżnienie67.5UczennicaSzkoła Podstawowa w RudzicyRudzica
Wyróżnienie67.5UczeńSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
Wyróżnienie67.5UczeńSZKOŁA PODSTAWOWA W MŁYŃCU PIERWSZYMLUBICZ
Wyróżnienie66.25UczeńSzkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami IntegracyjnymiRacibórz
Wyróżnienie66.25UczeńSzkoła Podstawowa w RudzicyRudzica
Wyróżnienie66.25UczennicaSzkoła Podstawowa w Rudnej MałejMrowla
Wyróżnienie66.25UczeńMiejska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Miarki w KnurowieKnurów
Wyróżnienie66.25UczennicaSzkoła Podstawowa nr 38Sosnowiec
Wyróżnienie66.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 2 w SkawinieSkawina
Wyróżnienie65.75UczeńSpołeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w CzęstochowieCzęstochowa

Szkoła podstawowa, klasy IV-VI

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
I115UczeńSzkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej- Curie w ŁukowicyŁukowica
I112.25UczeńZespół Szkolno - Przedszkolny w SmolcuSmolec
I112.25UczeńSZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 z Oddziałami GimnazjalnymiGDYNIA
I111.25UczeńSzkoła Podstawowa im. Włodzimierza Puchalskiego w OtrębusachOtrębusy
I109.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 8 w OławieOława
II108.5UczennicaSzkoła Podstawowa Da Vinci przy WSNHiDPoznań
II108.5UczeńSzkoła Podstawowa Zakonu PijarówWarszawa
II108.5UczeńSzkoła Podstawowa nr 6 z oddziałami gimnazjalnymiSosnowiec
II108.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 53Kraków
II106.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami IntegracyjnymiWarszawa
II106UczennicaSzkoła Podstawowa nr 53Kraków
II106UczeńSzkoła Podstawowa nr 53Kraków
II106UczennicaSzkoła Podstawowa nr 28 w ToruniuToruń
II106UczeńSzkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami IntegracyjnymiKatowice
III105UczeńSzkoła Podstawowa nr 53Kraków
III105UczeńSzkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami PrzedszkolnymiZąbkowice Śląskie
III105UczeńDWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA EUROPEJCZYK W SZEROKIEMLUBLIN
III105UczeńSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w WadowicachWadowice
III104.75UczeńPrywatna Szkoła Podstawowa Leonarda PiwoniSzczecin
III104.75UczeńSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich w WarszawieWarszawa
III103.75UczeńSzkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi Łódzkiego Stowarzyszenia OświatowegoŁódź
III103.5UczeńSzkoła Podstawowa nr 1 im. Rudolfa ZarębyTychy
III103.5UczeńZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
III103.5UczennicaSzkoła Podstawowa nr 55Szczecin
III102.5UczeńSzkoła Podstawowa nr 95Kraków
III102.5UczeńSzkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami IntegracyjnymiWarszawa
III102.5UczeńSzkoła Podstawowa nr 32Toruń
III102.5UczennicaSzkoła Podstawowa nr 1 im T. Kościuszki w ProszowicachProszowice
III102.5UczeńSzkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana ŁukasińskiegoWarszawa
III102.5UczeńSzkoła Podstawowa w SarnakachSarnaki
III102.5UczeńSzkoła Podstawowa nr 2 w SkawinieSkawina
III102.5UczeńSzkoła Podstawowa nr 25Kraków
III102.25UczeńPrywatna Szkoła Podstawowa "Academos"Kraków
III102.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami IntegracyjnymiWarszawa
III102.25UczeńSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia
III102UczennicaSzkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w LublinieLublin
III102UczeńNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. S. Lema w BibicachZielonki
III101.25UczeńSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w PrzebieczanachWieliczka
III101.25UczeńPubliczna Szkoła Podstawowa nr 25Radom
III101.25UczennicaSzkoła Podstawowa nr 3 w NysieNYSA
III101.25UczeńSamorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła IIWrześnia
III101UczeńSzkoła Podstawowa nr 32Bydgoszcz
III101UczeńSzkoła Podstawowa Nr 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków
III100.75UczeńSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2BARCIN
III100.5UczeńSzkoła Podstawowa Nr 125Łódź
III100.5UczeńSzkoła Podstawowa z Odziałami Integracyjnymi Nr 22Kraków
III100.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 3 w Sędziszowie Młp.Sędziszów Młp.
Wyróżnienie100UczeńSzkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego w WarszawieWarszawa
Wyróżnienie100UczeńSzkoła Podstawowa nr 279Warszawa
Wyróżnienie100UczeńSzkoła Podstawowa 18Gdynia
Wyróżnienie99.75UczeńSzkoła Podstawowa Nr 125Łódź
Wyróżnienie99.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 109 z oddziałami gimnazjalnymi w KrakowieKraków
Wyróżnienie99.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 17Wrocław
Wyróżnienie99.75UczennicaSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1Poznań
Wyróżnienie99.25UczeńSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa

Laureaci – Gimnazja

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
I120UczeńGimnazjum nr 3 z Oddziałami DwujęzycznymiZabrze
I120UczeńSP11 im. Polskich OlimpijczykówGłogów
I120UczeńSzkoła Podstawowa nr 2 w ZąbkachZąbki
II116.25UczeńGimnazjum Akademickie PWrWrocław
II116.25UczeńGimnazjum AkademickieToruń
II116.25UczeńGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
II116.25UczeńGIMNAZJUM NR 77WARSZAWA
II116.25UczeńGIMNAZJUM NR 77WARSZAWA
II115UczeńSzkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
II115UczeńGimnazjum nr 16Szczecin
II115UczeńZespół Szkolno - Przedszkolny w SmolcuSmolec
III113.75UczeńZespół Szkół nr 1 w SzprotawieSzprotawa
III113.75UczeńGimnazjum Akademickie PWrWrocław
III113.75UczeńGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
III113.75UczeńGIMNAZJUM NR 77WARSZAWA
III113.25UczeńSzkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Gimnazjum nr 1 w BytomiuBYTOM
III112.5UczeńPubliczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne w BiałymstokuBiałystok
III112.5UczeńSzkoła Podstawowa im. L. JakubowiczOstrowite
III112.5UczeńPrywatna Szkoła Podstawowa Centrum EdukacyjneSulejówek
III111.25UczennicaPubliczne Gimnazjum nr 2NOWY DWÓR MAZOWIECKI
III111.25UczeńZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
III110UczeńGimnazjum FILOMATAGliwice
III110UczeńPUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 IM. KRÓLA JANA KAZIMIERZA W GŁOGÓWKUGŁOGÓWEK
III110UczeńGimnazjum nr 86Warszawa
III110UczeńGimnazjum nr 33Gdańsk
III110UczeńGimnazjum Nr 17Kraków
III110UczeńSzkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Gimnazjum nr 1 w BytomiuBYTOM
III110UczeńSzkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w LublinieLublin
III110UczennicaGimnazjum AkademickieToruń
III110UczennicaGimnazjum nr 50Bydgoszcz
III109.75UczeńSzkoła Podstawowa Zakonu Pijarów z oddziałami gimnazjalnymiKraków
III107.5UczeńSzkoła Podstawowa nr 4 w RydułtowachRydułtowy
III107.5UczeńSzkoła Podstawowa nr 187 im. Adam Mickiewicz ul. L. Staffa 21 01-884 WarszawaWarszawa
III107.5UczeńGimnazjum FILOMATAGliwice
III107.5UczeńGimnazjum w ChylicachKonstancin - Jeziorna
III107.5UczeńSzkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Gimnazjum nr 1 w BytomiuBYTOM
III107.5UczeńPubliczne Gimnazjum nr 13Wałbrzych
III107.5UczeńPubliczne Gimnazjum nr 2Pszczyna
III107.5UczeńGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
III107.5UczeńGIMNAZJUM NR 77WARSZAWA
III107UczeńSzkoła Podstawowa Zakonu Pijarów z oddziałami gimnazjalnymiKraków
Wyróżnienie106.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w WasilkowieWasilków
Wyróżnienie106.25UczeńGimnazjum im. Piastów Śląskich w ŁagiewnikachŁagiewniki
Wyróżnienie106.25UczennicaBernardyńska Szkoła Podstawowa im. O. Anastazego PankiewiczaŁódź
Wyróżnienie106.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 36 im. C. MiłoszaRybnik
Wyróżnienie106.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 23 z oddziałami gimnazjalnymiWłocławek
Wyróżnienie106.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w ZawierciuZawiercie
Wyróżnienie106.25UczennicaPubliczne Gimnazjum nr 13Wałbrzych
Wyróżnienie106.25UczeńGimnazjum nr 16Szczecin
Wyróżnienie106.25UczeńGimnazjum nr 16Szczecin
Wyróżnienie106.25UczeńGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
Wyróżnienie106.25UczeńGimnazjum nr 50Bydgoszcz
Wyróżnienie105UczeńPubliczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w WierzbicyWierzbica
Wyróżnienie105UczeńElementary International School of GdanskGdańsk
Wyróżnienie105UczeńPubliczne Gimnazjum nr 3Pruszków
Wyróżnienie105UczeńSzkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Gimnazjum nr 1 w BytomiuBYTOM
Wyróżnienie105UczeńGimnazjum AkademickieToruń
Wyróżnienie105UczennicaGimnazjum AkademickieToruń
Wyróżnienie105UczeńGimnazjum AkademickieToruń
Wyróżnienie105UczeńGimnazjum AkademickieToruń
Wyróżnienie105UczeńSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława JachowiczaBełchatów
Wyróżnienie105UczeńPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Wyróżnienie105UczeńGimnazjum nr 50Bydgoszcz
Wyróżnienie105UczeńGimnazjum nr 50Bydgoszcz
Wyróżnienie105UczeńSzkoła Podstawowa im. Cypriana GodebskiegoRaszyn