Oficjalne wyniki XIII edycji Konkursu Informatycznego „Bóbr” 2018

Drodzy uczniowie, szanowni nauczyciele i rodzice, na początek pragniemy poinformować, że w oficjalnych wynikach XIII Konkursu Informatycznego Bóbr przyjęto następujące progi punktowe:

Skrzat – Szkoła podstawowa, klasy I-III:

  • I miejsce: 63<[punkty]<75
  • II miejsce: 60≤[punkty]<63
  • III miejsce: 55<[punkty]<60
  • Wyróżnienie: 50≤[punkty]≤55

Benjamin – Szkoła podstawowa, klasy IV-VI:

  • I miejsce: 115<[punkty]≤120
  • II miejsce: 110≤[punkty]<115
  • III miejsce: 105≤[punkty]<110
  • Wyróżnienie: 98<[punkty]<105

Junior – Gimnazjum:

  •  I miejsce: 120=[punkty]
  • II miejsce: 115≤[punkty]<120
  • III miejsce: 110≤[punkty]<115
  • Wyróżnienie: 103<[punkty]<110

Senior – Szkoła ponadgimnazjalna:

  • I miejsce: 120=[punkty], 115=[punkty]
  • II miejsce: 108<[punkty]<115
  • III miejsce: 105≤[punkty]<108
  • Wyróżnienie: 98≤[punkty]<105

Wyniki punktowe uczniów są widoczne dla opiekunów po zalogowaniu się na stronie konkursu.

Tegoroczne zadania konkursowe są dostępne na stronie w zakładce ZADANIA.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Uwaga. Prosimy nauczycieli o sprawdzenie danych uczniów, swoich i szkół, które mają się ukazać na dyplomach. W przypadku nieścisłości i błędów prosimy o wprowadzenie poprawek w danych rejestracyjnych.

 

Szkoły podstawowe, klasy I – III 

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
I70Ksawery LaskowskiSzkoła Podstawowa nr 3 im. Olimpijczyków Polskich w LęborkuLębork
I63.75Maria Lisiecka-ŻurowskaSzkoła Podstawowa nr 50 z oddziałami gimnazjalnymi im. Królowej JadwigiWarszawa
I63.75Szymon GrochmalSzkoła Podstawowa Nr 5 w RzeszowieRzeszów
II62.5Franek JasińskiSzkoła Podstawowa nr 1 w NowogardzieNowogard
II62.5Michał CzarnotaSzkoła Podstawowa im. Jana KochanowskiegoJordanów
II62.5Nadia OchędzanSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław
II62.5Tomasz SamsonowiczSzkoła Podstawowa nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej PolskiBiałystok
II61.25Magdalena KarłowiczSzkoła Podstawowa nr 357Warszawa
II61.25Nikodem DudzikSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Wł. SzaferaMielec
II61Aleksander DzidekSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w WadowicachWadowice
II60Antonina WernoSzkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w SierakowieRawicz
II60Daria Karolina PazdroSzkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego w MielcuMielec
II60Remigiusz GłowackiSzkoła Podstawowa nr 75 im.M.KonopnickiejWarszawa
II60Konrad SicińskiPozytywna Szkoła Podstawowa w GdańskuGdańsk
III58.75Przemysław EngelSzkoła Podstawowa w NadarzynieNadarzyn
III58.75Judyta MewsSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich w WarszawieWarszawa
III58.75Karol MinodzkiSzkoła Podstawowa nr 316Warszawa
III58.75Maciej KrygierZespół Szkolno Przedszkolny nr 1Włocławek
III57.5Bruno BaczyńskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi KrólowejNowy Sącz
III57.5Amelia DattaSzkoła Podstawowa w StołcznieCzłuchów
III57.5Faustyna BulczakSzkoła Podstawowa nr 1 w SierakowicachSierakowice
III57.5Julian ZientarskiZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
III57.5Michał RoguzSzkoła Podstawowa nr 79Łódź-Śródmieście
III57.5Witold DuśZespół Szkół nr 5Kraków
III56.25Alan StecSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w LublinieLublin
III56.25Dominik FindeisenSzkoła Podstawowa nr 319 im. Marii KannWarszawa
III56.25Ignacy RodzeńNiepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa w MagdalenceŁazy
III56.25Natalia EliaszSpołeczna Szkoła PodstawowaToruń
III56.25sk3rzatZespół Szkolno - Przedszkolny w SmolcuSmolec
III55.75Andrzej SynakSzkoła Podstawowa w StołcznieCzłuchów
Wyróżnienie55Karol RejmerSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław
Wyróżnienie55Jakub BogusławskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II we WrocławiuWrocław
Wyróżnienie55Michał JurzykSzkoła Podstawowa nr 4Piastów
Wyróżnienie55Kuba GoraSzkoła Podstawowa nr 2 w ZąbkachZąbki
Wyróżnienie55Nikola SapelaSzkoła Podstawowa w Srokowie z Filią w Solance z oddziałami gimnazjalnymiSrokowo
Wyróżnienie55Szymon DąbrowskiSZKOŁA PODSTAWOWA Nr 10 im. gen. Władysława SikorskiegoLubin
Wyróżnienie53.75Anna SamińskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 19 WrocławWrocław
Wyróżnienie53.75Jeremi SulimierskiSzkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
Wyróżnienie53.75Jakub BideckiZespół Szkół nr 5Kraków
Wyróżnienie53.75Dawid MleczkoSzkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa LompyRuda Śląska
Wyróżnienie53.75Dorian KłosekZabrzańskie Towarzystwo Szkolne "Nasza Szkoła"Zabrze
Wyróżnienie53.75Janusz DziklińskiSzkoła Podstawowa im. Kornela MakuszyńskiegoNowa Sucha
Wyróżnienie53.75Cyryl KaczanowskiSP150Warszawa
Wyróżnienie53.75Krystyna LizakSzkoła Podstawowa w Nowej IwicznejPiaseczno
Wyróżnienie53.75Maciej RakowskiSzkoła Podstawowa nr 5 w Lipnie im. Jana Pawła IILipno
Wyróżnienie53.75Maja WolffSzkoła Podstawowa nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M.RejaBielsko-Biała
Wyróżnienie53.75Natalia PałaszyńskaBednarska Szkoła PodstawowaWarszawa
Wyróżnienie53.75Paulina KowalskaSzkoła Podstawowa nr 1Nysa
Wyróżnienie53.75Stanisław KozłowskiSzkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego w WarszawieWarszawa
Wyróżnienie53.75Stanisław GmyrekSzkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w KlwowieKlwów
Wyróżnienie52.5Jeremi BorowiczSP150Warszawa
Wyróżnienie52.5Adam JaworskiSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
Wyróżnienie52.5Kacper KierysSzkoła Podstawowa nr 3 w NysieNYSA
Wyróżnienie52.5Liwia ŚlepaczukSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
Wyróżnienie52.5Magda JaniukPrywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 w BiałymstokuBIAŁYSTOK
Wyróżnienie52.5Maria BłoszkoII Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa OświatowegoGdańsk-Siedlce
Wyróżnienie52.5Monia003Szkoła Podstawowa ZDRÓJWrocław
Wyróżnienie52.5Miłosz WągrodzkiNiepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Bonum FuturumTulce
Wyróżnienie52.5Szymon KietlińskiSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
Wyróżnienie52.5Zuzanna BrodeckaDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań
Wyróżnienie52.5Zofia WalkuszSzkoła Podstawowa nr 1 w SierakowicachSierakowice
Wyróżnienie51.75Jakub WojewodaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana MatejkiPruszcz Gdański
Wyróżnienie51.75Paweł KarpierzNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice
Wyróżnienie51.25Joanna ZubikBednarska Szkoła PodstawowaWarszawa
Wyróżnienie51.25Bartosz SzczepaniakSzkoła Podstawowa nr 3 im. Olimpijczyków Polskich w LęborkuLębork
Wyróżnienie51.25Jakub SilbernagelSzkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w BiskupicachBiskupice
Wyróżnienie51.25dudzikmagdalenaSzkoła Podstawowa Nr 1Zielonka
Wyróżnienie51.25Jakub SiaskiewiczSzkoła Podstawowa nr 11 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Nowym TarguNowy Trag
Wyróżnienie51.25Jan WikarekZespół Szkolno - Przedszkolny Nr 1Piekary Śląskie
Wyróżnienie51.25Jędrzej ŁącznyNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice
Wyróżnienie51.25Wojciech JochemczykSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
Wyróżnienie51.25Kornel ŁazorczykSzkoła Podstawowa nr 3 im. Olimpijczyków Polskich w LęborkuLębork
Wyróżnienie51.25Krzysztof KnasieckiSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1Poznań
Wyróżnienie51.25Laura JabłońskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 19 WrocławWrocław
Wyróżnienie51.25Paweł KawaSzkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. JP IICzudec
Wyróżnienie51.25Franciszek JędrzejewskiPLANETA Klub TalentówStasi Las
Wyróżnienie51.25Michał RatkaSzkoła Podstawowa Zakonu Pijarów z oddziałami gimnazjalnymiKraków
Wyróżnienie51.25Ryszard BogaczZespół Szkolno - Przedszkolny w SmolcuSmolec
Wyróżnienie51.25Zosia WęgrzynSzkoła Podstawowa w StołcznieCzłuchów
Wyróżnienie51.25walinskiwitekSzkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej GórzeZielona Góra
Wyróżnienie51.25Mateusz WiąckiewiczSZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ŁUKOWIEŁUKÓW
Wyróżnienie51Lena HumpaSzkoła Podstawowa nr 3 w Koźminie WielkopolskimKoźmin Wielkopolski
Wyróżnienie50.75Maria KołcSzkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego w MielcuMielec
Wyróżnienie50Iwona HaryńskaSzkoła Podstawowa Nr 15Elbląg
Wyróżnienie50Borys HawrylakSzkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w CzapurachCzapury
Wyróżnienie50Jakub MatuszewskiSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
Wyróżnienie50JakubB3aSzkoła Podstawowa nr 1 im. kpt. Leonida Teligi w UstceUstka
Wyróżnienie50Konrad MichalunioSzkoła Podstawowa nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku z oddziałami gimnazjalnymiGdańsk
Wyróżnienie50Magdalena ObłozaSzkoła Podstawowa im. Bolesława ChrobregoLublin
Wyróżnienie50Michał TurkoszSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 90Kraków
Wyróżnienie50Olaf SzSzkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Wiśniowej GórzeAndrespol
Wyróżnienie50Tomasz ŚlipekSzkoła Podstawowa nr 1 w NowogardzieNowogard

Szkoła podstawowa, klasy IV-VI 

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
I120Stanisław LemańskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II we WrocławiuWrocław
I120Maksymilian MościckiSzkoła Podstawowa nr 18 im. C. K. Norwida w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
I116.25Jakub DollaNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II we WrocławiuWrocław
I116.25Bartosz KolińskiZespół Szkół w BarcinieBARCIN
II113.75Mateusz KrawczykSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŁagiewnikachŁagiewniki
II113.75Marcin LaskowskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II we WrocławiuWrocław
II113.75Dominik KowalczykSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 206Warszawa
II113.75Krzysztof MatusiakSzkoła Podstawowa w Józefosławiu im. Janusza KorczakaPiaseczno
II110.75Mateusz DziadowiczSzkoła PodstawowaBolszewo
II110Marlena CzyżSzkoła Podstawowa w GodowieGodów
II110Rafał MamenasSzkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia OświatowegoŁódź
II110Jakub BobińskiSzkoła Podstawowa nr 5 w ToruniuToruń
II110Dorota MiklewskaSzkoła Podstawowa nr 18 z Oddziałami IntegracyjnymiPszczyna
II110Dominika WieniawskaSzkoła Podstawowa nr 9 im. Bernarda Świerczyny w MysłowicachMysłowice
II110Aleksandra SulikSzkoła Podstawowa nr 32Bydgoszcz
II110Aleksander PrejznerSzkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego w WarszawieWarszawa
III108.75Mateusz Biela-AbrauSP nr 53 im. Jana Henryka Dąbrowskiego w KrakowieKraków
III108.75Marcel WójtowiczZespół Szkolno - Przedszkolny im. Mikołaja KopernikaKomorów
III108.75Franciszek PrzybyłSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
III107.75Teodor MadajSzkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami IntegracyjnymiKatowice
III107.5Tymon KarpińskiSzkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej EuropyGdańsk
III107.5Samuel KamińskiSzkoła Podstawowa im. św. Maksymilana KolbegoTeresin
III107.5Jan SafiańczukSP150Warszawa
III107.5Natalia RewajSzkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami IntegracyjnymiTychy
III107.5Krzysztof ChowaniecSzkoła Podstawowa nr 3Rybnik
III107.5Karol RadekSzkoła Podstawowa w ChylicachKonstancin - Jeziorna
III107.5Joanna SzafraniecKatolicka Szkoła Podstawowa nr 7 im. Ks. Kard. Stefana WyszyńskiegoWarszawa
III106.25Kuba CychnerSzkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia OświatowegoŁódź
III105Szymon PustelakSzkoła Podstawowa nr 8 w RzeszowieRzeszów
III105Natalia PotępaSP nr 53 im. Jana Henryka Dąbrowskiego w KrakowieKraków
III105Michał MaślankaSzkoła Podstawowa nr 2 w SkawinieSkawina
Wyróżnienie103.75Tymoteusz StępkowskiSzkoła Podstawowa nr 32Toruń
Wyróżnienie103.75skrzat10Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach-DziedzicachCzechowice-Dziedzice
Wyróżnienie103.75Jan PietrasikNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PrimusWARSZAWA
Wyróżnienie103.75Mikołaj CzaczykZespół Szkół nr 27Bydgoszcz
Wyróżnienie103.75Michał MatkowskiSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Społecznego Towarzystwa OświatowegoSzczecin
Wyróżnienie103.75Marcin MendykaSzkoła Podstawowa nr 95Kraków
Wyróżnienie103.75Kamil KościeleckiSzkoła Podstawowa nr 2 w Kielcach im. M. KonopnickiejKielce
Wyróżnienie103.75Aleksandra LewandowskaPubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 1 im. Zofii Nałkowskiej w KobyłceKobyłka
Wyróżnienie102.5Wioletta LachSzkoła Podstawowa im. Jana Klicha w WieprzuWieprz
Wyróżnienie102.5Michal KoscieleckiSzkoła Podstawowa nr 203Warszawa
Wyróżnienie102.5Melisa KowalskaSzkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami IntegracyjnymiBYDGOSZCZ
Wyróżnienie102.5Mateusz StasiakSzkoła Podstawowa nr 32Bydgoszcz
Wyróżnienie102.5Mateusz KrukSzkoła Podstawowa nr 64Kraków
Wyróżnienie102.5Marek PilśniakSzkoła Podstawowa Nr 159 Sióstr Urszulanek Unii RzymskiejKraków
Wyróżnienie102.5Oliwier JokielSzkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w KiełczowieKiełczów
Wyróżnienie102.5Nikola PtakSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana MatejkiPruszcz Gdański
Wyróżnienie102.5Dalia AranowskaSzkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego w WarszawieWarszawa
Wyróżnienie102.5Barbara PrzybyszSzkoła Podstawowa nr 32Bydgoszcz
Wyróżnienie102.5Bartosz MasiakZespół Szkolno-Przedszkolny w Łukowie Szkoła Podstawowa nr 1 w ŁukowieŁuków
Wyróżnienie102Natalia DrobekSzkoła Podstawowa Im.Marii Konopnickiej w Dziekanowie LeśnymLomianki
Wyróżnienie101.25Mateusz WernickiSzkoła Podstawowa Nr 382Warszawa
Wyróżnienie101.25pol3Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w PoznaniuPoznań
Wyróżnienie101.25Mateusz BrożekNiepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa w TarnowieTarnów
Wyróżnienie101.25Kinga MatejczukSzkoła Podstawowa Nr 11Siedlce
Wyróżnienie101.25Martyna GłowackaSzkoła Podstawowa nr 32Bydgoszcz
Wyróżnienie101.25Jakub JuszczakSP 164 im. bł. Franciszki SiedliskiejKraków
Wyróżnienie101.25Gabriel NirskiZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
Wyróżnienie101.25Franciszek UłamekSzkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła IIWarszawa
Wyróżnienie101.25Filip ZacharewiczSzkoła Podstawowa nr 28Wrocław
Wyróżnienie101.25Artur ArczewskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 97Warszawa 13
Wyróżnienie100.75Patryk NowaczykSzkoła Podstawowa nr 10 im. Polskich NoblistówGniezno
Wyróżnienie100.75Paweł KitowskiSzkoła Podstawowa nr 2 w NowemNowe
Wyróżnienie100Stanisław KopećPrywatna Szkoła Podstawowa im.Marszałka Józefa PiłsudskiegoKraków
Wyróżnienie100Robert BronkSzkoła Podstawowa nr 1 w SierakowicachSierakowice
Wyróżnienie100Oliwia LewandowskaSP 164 im. bł. Franciszki SiedliskiejKraków
Wyróżnienie100Marcin HorodeckiKatolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła IIGdynia
Wyróżnienie100Maciej TorzNiepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Bonum FuturumTulce
Wyróżnienie100Jan GórskiZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
Wyróżnienie100Marcin ChwastekSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 7 STOKraków
Wyróżnienie100Igor StępieńSzkoła Podstawowa nr 7Legionowo
Wyróżnienie100Gilbert_OrlowskiSzkoła Podstawowa nr 9 w Toruniu im. Stanisławy JaworskiejToruń
Wyróżnienie100Ewa BogaczZespół Szkolno - Przedszkolny w SmolcuSmolec
Wyróżnienie100Tomasz BruttSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
Wyróżnienie100Zofia BielawaSzkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej EuropyGdańsk
Wyróżnienie100Antoni RabcewiczZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
Wyróżnienie99.5Maciej TulejaSzkoła Podstawowa nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku z oddziałami gimnazjalnymiGdańsk
Wyróżnienie98.75Tomasz WłodarczykSzkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana ŁukasińskiegoWarszawa
Wyróżnienie98.75Teodor CzerwińskiZespół Szkolno - Przedszkolny im. Mikołaja KopernikaKomorów
Wyróżnienie98.75Mikołaj CzubakSzkoła Podstawowa Nr 32Kraków
Wyróżnienie98.75Natalia MakowskaSzkoła Podstawowa Związku Nauczycielstwa Polskiego w ŁodziŁódź
Wyróżnienie98.75Michalina JabczyńskaKatolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów Gymnasium CulmenseChełmno
Wyróżnienie98.75Paweł MichałowskiPrywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 w BiałymstokuBIAŁYSTOK
Wyróżnienie98.75KarKar6bPubliczna Szkoła Podstawowa w KochanowicachKochanowice
Wyróżnienie98.75Emilia MatejczykZespół Szkolno - Przedszkolny Nr 1Piekary Śląskie
Wyróżnienie98.75ben4Szkoła Podstawowa w Starej WsiCelestynów
Wyróżnienie98.25Igor FirynSzkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami IntegracyjnymiBYDGOSZCZ

Szkoła podstawowa, klasy VI-VIII (oraz ostatnie klasy gimnazjum)

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
I120Dawid RatyńskiVIII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
I120Mateusz SzydełkoSzkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
I120Kuba BerezaSzkoła Podstawowa nr 187 im. A. MickiewiczWarszawa
I120Arkadiusz KrólSzkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Gimnazjum nr 1 w BytomiuBYTOM
II116.25Grzegorz CiepłuchaGimnazjum Akademickie PWrWrocław
II115Marcin StopkaGimnazjum i VI Liceum im.Tadeusza ReytanaWarszawa
II115Stanisław StruzikPrywatna Szkoła Podstawowa nr 72 "Szkoła Marzeń" z oddziałami gimnazjalnymiPiaseczno
II115Michał MrozińskiGimnazjum nr 1Koronowo
II115Michał JagodzińskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin
II115Mateusz KotarbaSzkoła Podstawowa nr 2 w Świątnikach Górnych z oddziałami gimnazjalnymiŚwiątniki Górne
II115Korneliusz DębiakGimnazjum AkademickieToruń
II115Kacper JezierskiSzkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie im. Janusza KorczakaSzprotawa
II115Jakub GłogowskiSzkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Jana III Sobieskiego w ZabrzuZabrze
II115Igor JaroszukSzkoła Podstawowa 18Gdynia
II115Marek MakochonZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin
II115Paweł HaszlerZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin
II115Piotr DudziakZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin
II115Artur WojtuszkiewiczSP150Warszawa
III113.75Sofia TomilovGimnazjum AkademickieToruń
III113.75Kacper ZinówkoSzkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w WasilkowieWasilków
III113.75Mateusz SkrzypnikZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
III113.75Adrian DybowskiSzkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha w GdańskuGdańsk
III113.75Kacper GóreckiSzkoła Podstawowa Zakonu PijarówWarszawa
III113.75Adrian GarbowskiSzkoła Podstawowa nr 2Trzcianka
III111.25Franciszek BartkeSzkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami IntegracyjnymiKatowice
III111.25Jakub_IzdebskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w KrzeszowicachKrzeszowice
III110Mikołaj PoprawaSzkoła Podstawowa nr 66 we WrocławiuWrocław
III110Kacper BobowiczGimnazjum nr 5 w LegionowieLegionowo
III110Ignacy StępniewskiSzkoła Podstawowa Zakonu PijarówWarszawa
III110Mateusz GiermekSzkoła Podstawowa im. Profesora Bogusława MolskiegoWarszawa
III110Filip SzymańskiGimnazjum nr 165Warszawa
Wyróżnienie108.75Jarowit ŚledzińskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin
Wyróżnienie108.75Wiktor KiełczewskiSzkoła Podstawowa nr 18 z Oddziałami IntegracyjnymiChorzów
Wyróżnienie108.75Wiktor HołysSzkoła Podstawowa Nr 8ZAMOŚĆ
Wyróżnienie108.75Weronika MierzanowskaGimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
Wyróżnienie108.75Julia SulikGimnazjum nr 50Bydgoszcz
Wyróżnienie108.75Michał NieborekNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PrimusWARSZAWA
Wyróżnienie108.75Mateusz PałuckiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz
Wyróżnienie108.75Mateusz MerdaGimnazjum nr 50Bydgoszcz
Wyróżnienie108.75Marta BartoszewiczGimnazjum Dwujęzyczne nr 18Rybnik
Wyróżnienie108.75Jakub MisiaszekPubliczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne w BiałymstokuBiałystok
Wyróżnienie108.75Jakub SułkowskiSzkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej- Curie w ŁukowicyŁukowica
Wyróżnienie108.75Karol SznajderSzkoła Podstawowa Zakonu Pijarów z oddziałami gimnazjalnymiKraków
Wyróżnienie108.75Konstanty SmoliraDSP "Europejczyk" w SzerokiemSzerokie
Wyróżnienie108.75GoltuardI SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE i SPOŁECZNE GIMNAZJUM NR 2 IM. ZBIGNIEWA HERBERTA SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGOCzęstochowa
Wyróżnienie108.75Filip PieczątkiewiczGimnazjum AkademickieToruń
Wyróżnienie108.75Bartosz KaczmarekSzkoła Podstawowa Zakonu PijarówWarszawa
Wyróżnienie107.5Szymon AraszewiczSzkoła Podstawowa nr 28 w ToruniuToruń
Wyróżnienie107.5Maciej RakSzkoła Podstawowa nr 6 z oddziałami gimnazjalnymiSosnowiec
Wyróżnienie107.5Gracjan LuckaSzkoła Podstawowa nr 6 z oddziałami gimnazjalnymiSosnowiec
Wyróżnienie107.5Piotr BrodowskiSzkoła Podstawowa nr 6 z oddziałami gimnazjalnymiSosnowiec
Wyróżnienie107.5Olaf TargowskiSZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 z Oddziałami GimnazjalnymiGDYNIA
Wyróżnienie107.5Aleksandra WasilewskaSzkoła Podstawowa Nr 29 w OlsztynieOlsztyn
Wyróżnienie107.5Karol SerdecznyGimnazjum Nr 8Elbląg
Wyróżnienie107.5Marek_MuzykaSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
Wyróżnienie107.5Jakub BiernatSzkoła Podstawowa nr 2 w ZąbkachZąbki
Wyróżnienie107.5jan_pezdaSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
Wyróżnienie107.5Dawid KraińskiGimnazjum nr 2Grudziądz
Wyróżnienie107.5Alan LachurSzkoła Podstawowa nr 6 z oddziałami gimnazjalnymiSosnowiec
Wyróżnienie107.5Adam StachelekSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 301Warszawa
Wyróżnienie107.5Artur Poczobut3 Społeczna Szkoła Podstawowa "STO" w GdańskuGdańsk
Wyróżnienie107.5Adam KokocińskiSzkoła Podstawowa nr 21 z oddziałami gimnazjalnymiRzeszów
Wyróżnienie106.25Jakub LakutowiczXXIX Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi im. cc.mjra Hieronima Dekutowskiego ps "Zapora" w LublinieLublin
Wyróżnienie106.25Jarosław KobielaGimazjum im. św. Jana de La SalleGdańsk
Wyróżnienie106.25Czarek GalińskiSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Społecznego Towarzystwa OświatowegoSzczecin
Wyróżnienie106pawel rzatkiewiczSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław
Wyróżnienie105Wiktor StachowskiPubliczne Gimnazjum im.ks. Jana DługoszaWłocławek
Wyróżnienie105Weronika KierakowiczSzkoła Podstawowa nr 71Wrocław
Wyróżnienie105Szymon RóżańskiSzkoła Podstawowa nr 4Chełmno
Wyróżnienie105Stefan GajdaSzkoła Podstawowa w ChylicachKonstancin - Jeziorna
Wyróżnienie105Marcin RóżyckiSzkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Gimnazjum nr 1 w BytomiuBYTOM
Wyróżnienie105Maciej MatykaSzkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami IntegracyjnymiWarszawa
Wyróżnienie105Mikołaj GorączkoSzkoła Podstawowa nr 32Bydgoszcz
Wyróżnienie105Krzysztof WyrzykowskiSzkoła Podstawowa Nr 11Siedlce
Wyróżnienie105Emilia WiśniewskaGimnazjum AkademickieToruń
Wyróżnienie105Martyna KrasuskaGimnazjum Dwujęzyczne nr 18Rybnik
Wyróżnienie104.25Miłosz PorubaSopocka Akademia Tenisowa- Prywatne GimnazjumSopot
Wyróżnienie103.75Kasper WroczyńskiGimnazjum Nr 9Kalisz
Wyróżnienie103.75bartosz baranZespół Szkól Ogólnokształcących nr 1Szczecin
Wyróżnienie103.75Patrycja PisarzowskaSzkoła Podstawowa nr 2 im. St. Moniuszki w OrzeszuOrzesze
Wyróżnienie103.75Oskar KrawczykSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŁagiewnikachŁagiewniki
Wyróżnienie103.75Mateusz OlszewskiSzkoła Podstawowa nr 3Oborniki Śląskie
Wyróżnienie103.75Marek KwosekMiejska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Miarki w KnurowieKnurów
Wyróżnienie103.75Maciej WnukSzkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława TańskiegoBydgoszcz
Wyróżnienie103.75Łukasz HadryśSzkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Krzywoustego we WrocławiuWrocław
Wyróżnienie103.75kinga klingiertSzkoła Podstawowa w BojanieBojano
Wyróżnienie103.75Anna Michalina PrzedmojskaGimnazjum AkademickieToruń

Szkoły ponadpodstawowe

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
I120wojteklesniak00II Liceum Ogólnokształcace w LegnicyLegnica
I115Jan KwiatkowskiI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
II113.75Jakub KamińskiLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
II113.75Jan JelonkiewiczVI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w KielcachKielce
II113.75baczekswinieVII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki z oddziałami gimnazjalnymiPoznań
II111.25Maciej ŁyskawińskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
II111.25Mateusz MalinowskiI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
II110Patrycja KrzynaI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
II110Jan KiwlenkoVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
II108.75filip_cies07VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki z oddziałami gimnazjalnymiPoznań
II108.75Michał CzapnikPrywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej JadwigiLublin
II108.75Błażej WilkoławskiI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
II108.75Michał SierońLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w RopczycachRopczyce
II108.75Aleksandra GajdaI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
II108.25Jędrzej LowerLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
III107.5Szymon CzernikAkademickie Liceum OgólnokształcąceGliwice
III107.25Szymon AntkowiakVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
III106.25Antoni StroińskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
III106.25Wiktor JankowskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
III105.75Jakub ŁabuzekLiceum Ogólnokształcące Nr IXWrocław
III105Arkadiusz BielakLiceum AkademickieToruń
III105Tomasz JędrysaTECHNIKUM (ZS nr 1 im. K. Wielkiego)Mińsk Mazowiecki
III105Dominik DębińskiI Liceum Ogólnokształcące im. Jana ZamoyskiegoZamość
III105Jakub SpylczynVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
III105Łukasz StarzykII LIceum Ogólnokształcące im. A. F. ModrzewskiegoRybnik
III105Antoni SiedloczekI Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego OsuchowskiegoCieszyn
III105Dawid ZapolskiLiceum AkademickieToruń
III105Wiktor SadowyLiceum Ogólnokształcące Nr XIIIwrocław
III105Piotr KrasowskiIV Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
III105Gabriel CzernikIII Liceum Ogólnokształcące w PszczyniePszczyna
Wyróżnienie103.75Wiktor TerleckiII Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w BiałymstokuBiałystok
Wyróżnienie103.75Krzysztof WolickiVIII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
Wyróżnienie103.75Zuzanna OlszówkaI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
Wyróżnienie103.75Jan KlimczakI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
Wyróżnienie103.75Kamil KrawczykI Liceum OgólnokształcąceBytom
Wyróżnienie103.75Piotr AndruszkiewiczIV Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
Wyróżnienie102.5Patryk BartkowiakTechnikum nr 4Włocławek
Wyróżnienie102.5Dabrowka7loVII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki z oddziałami gimnazjalnymiPoznań
Wyróżnienie102.5Kacper SalamonZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w ŁowiczuŁowicz
Wyróżnienie102.5Mikołaj DziokVIII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
Wyróżnienie102.5Krzysztof KandeferII Liceum OgólnokształcąceKrosno
Wyróżnienie102.5Dabrowka VIILoVII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki z oddziałami gimnazjalnymiPoznań
Wyróżnienie102.25Paweł KluczewskiZespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w OlkuszuOlkusz
Wyróżnienie102Karol FryśTechnikum Elektryczno-ElektroniczneRadomsko
Wyróżnienie101.25Paweł Antoni CzarkowskiIV Liceum OgólnokształcąceToruń
Wyróżnienie101.25Adam JelińskiLiceum AkademickieToruń
Wyróżnienie100.75Michał SkrzypaLiceum Ogólnokształcące Nr IXWrocław
Wyróżnienie100Adam MorawskiLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
Wyróżnienie100Maciej MisiakVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie100Mateusz KulejewskiVI Liceum OgólnokształcąceBydgoszcz
Wyróżnienie100Wiktor BukowskiLiceum OgólnokształcąceZgorzelec
Wyróżnienie100Krzysztof PałuckiLiceum AkademickieToruń
Wyróżnienie100Paweł DopierałaTechnikum nr 1 we WrześniWrześnia
Wyróżnienie99.75Mateusz WiniarskiI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika w KrośnieKrosno
Wyróżnienie99.75Kacper SkoczyńskiV Liceum OgólnokształcąceBielsko-Biała
Wyróżnienie99Adam DachteraVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie98.75Kacper WolkiewiczZespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i ElektronicznychToruń
Wyróżnienie98.75Michał SobońII Liceum OgólnokształcąceKrosno
Wyróżnienie98.75Tomasz TwardochXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
Wyróżnienie98.75Mikołaj CankudisVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
Wyróżnienie98.75Jakub PolakLiceum AkademickieToruń
Wyróżnienie98.75Dominik BysiewiczI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika w KrośnieKrosno
Wyróżnienie98.75Mateusz GilI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
Wyróżnienie98.75Jakub KucharskiIII Liceum OgólnokształcąceBrodnica
Wyróżnienie98.75Paweł HoppeV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła IIToruń
Wyróżnienie98.75Paweł PęcherekII Liceum OgólnokształcąceKrosno
Wyróżnienie98.75Paweł LewkowiczI Liceum Ogólnokształcące im. Jana ZamoyskiegoZamość
Wyróżnienie98.75Marek UrynowiczIII Liceum OgólnokształcąceKATOWICE
Wyróżnienie98.75Igor GradoskiII Liceum OgólnokształcąceTomaszów Mazowiecki
Wyróżnienie98.75Michał HałakucIII Liceum OgólnokształcąceKATOWICE
Wyróżnienie98.75Piotr RajniszIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCECHORZÓW
Wyróżnienie98.75Bartosz JusiakLiceum AkademickieToruń
Wyróżnienie98.75Jan SosnowskiXXVII Liceum Ogólnokształcace im. Tadeusza CzackiegoWarszawa
Wyróżnienie98.75Mikołaj ProczekII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEMIELEC
Wyróżnienie98.75Aleksandra BartosińskaV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła IIToruń
Wyróżnienie98.75Karolina DomarosV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła IIToruń
Wyróżnienie98.75Łukasz GliwińskiI Liceum Ogólnokształcące im. Jana ZamoyskiegoZamość
Wyróżnienie98.75Jakub MagdowskiV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła IIToruń
Wyróżnienie98.25Abigail PołećII Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w WałbrzychuWałbrzych
Wyróżnienie98Mateusz PadarzLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław

 

Wszelkie uwagi dotyczące publikacji wyników konkursu Bóbr 2018 prosimy zgłaszać bezpośrednio pod adresem: service@learnetic.com z dopisaniem nazwy użytkownika i pełnej nazwy szkoły, której zgłoszenie dotyczy. Dziękujemy.