Bóbr już za tydzień

Uprzejmie przypominamy, że Konkurs Bóbr 2020 odbędzie się zgodnie z wcześniejszym harmonogramem. Zachęcamy do udziału nauczycieli i uczniów. Rejestracja wciąż jest możliwa i trwa do godziny 11:45 adekwatnego dnia, w którym uczniowie danej kategorii przystępują do konkursu.

Ze względu na panujące warunki zawieszone zostają niektóre punkty lub ich fragmenty w Regulaminie, Zasadach organizacji zawodówWarunkach technicznych. W szczególności:

1. W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie ze swoich aktualnych miejsc pobytu poza szkołą, jednak wcześniej powinni zostać zarejestrowani i dopisani do konkursu przez nauczyciela w swojej szkole. Na tej podstawie otrzymają login do zadań konkursowych. Konkurs jest rozgrywany w ciągu jednej godziny określonej dla poszczególnych etapów w harmonogramie
  2. Zgodnie z Regulaminem uczniowie otrzymają dostęp do swoich wyników za pośrednictwem nauczyciela. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do sposobu ogłoszenia wyników na oficjalnej stronie Konkursu.

Na koniec jeszcze raz zwracamy się z ogromną prośbą do Bobrów, ich rodziców i nauczycieli: przystąpmy do konkursu w sposób uczciwy, bez ściągania i bez podpowiedzi. Jest to wyjątkowy rok, jednak wiemy, że z tego powodu tym bardziej stać nas wszystkich na uczciwość i zdrową rywalizację.