Oficjalne wyniki XV edycji Konkursu Informatycznego „Bóbr” 2020

Drodzy uczniowie, szanowni nauczyciele i rodzice. Zamieszczamy oficjalne wyniki XV Konkursu Informatycznego Bóbr. Poniżej podajemy progi punktowe dla kolejnych miejsc i wyróżnień odpowiednio dla poszczególnych poziomów konkursu. Ze względu na dużą liczbę laureatów (na miejscach I – III) i wyróżnionych (w sumie ponad 900 uczniów) Organizatorzy postanowili nie publikować imiennych list.

Skrzat – Szkoła podstawowa, klasy I-III:

• I miejsce: 75 punktów
  • II miejsce: 71.25 punktów
  • III miejsce: 70 punktów
  • Wyróżnienie: 65 ≤ [punkty] ≤ 68

Benjamin – Szkoła podstawowa, klasy IV-VI:

• I miejsce: 106 ≤ [punkty] ≤ 120
  • II miejsce: 100 ≤ [punkty] ≤ 105
  • III miejsce: 95 ≤ [punkty] ≤ 99
  • Wyróżnienie: 88 ≤ [punkty] < 95

Junior – Szkoła podstawowa, klasy VII-VIII:

• I miejsce: 105 ≤ [punkty] ≤ 120
  • II miejsce: 95 ≤ [punkty] ≤ 104
  • III miejsce: 86 ≤ [punkty] ≤ 94
  • Wyróżnienie: 80 ≤ [punkty] ≤ 85

Senior – Szkoła ponadpodstawowe:

• I miejsce: 106 ≤ [punkty] ≤ 120
  • II miejsce: 95 ≤ [punkty] ≤ 105
  • III miejsce: 85 ≤ [punkty] ≤ 94
  • Wyróżnienie: 76 ≤ [punkty] < 85

Wyniki punktowe uczniów są widoczne dla nauczycieli po zalogowaniu się na stronie konkursu.

Tegoroczne zadania konkursowe, w wersji konkursowej oraz w wersji z rozwiązaniami i objaśnieniami rozwiązań są dostępne w zakładce Zadania.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Wkrótce w profilach wszystkich uczestników konkursu i wszystkich nauczycieli będą dostępne dyplomy.

Uwaga. Prosimy nauczycieli o sprawdzenie danych uczniów, swoich i szkół, które mają się ukazać na dyplomach. W przypadku nieścisłości lub błędów prosimy o ich poprawienie, by na dyplomach pojawiły się w poprawnym brzmieniu.