Oficjalne wyniki XVI edycji Konkursu Informatycznego „Bóbr” 2021

Drodzy uczniowie, szanowni nauczyciele i rodzice, na początek pragniemy poinformować, że w oficjalnych wynikach XVI Konkursu Informatycznego Bóbr przyjęto następujące progi punktowe:

Skrzat – Szkoła podstawowa, klasy I-III:

  • I miejsce: 70≤ [punkty] ≤75
  • II miejsce: 68,75
  • III miejsce: 63≤ [punkty] ≤68
  • Wyróżnienie: 55≤ [punkty] <63

Benjamin – Szkoła podstawowa, klasy IV-VI:

  • I miejsce: 100≤ [punkty] ≤120
  • II miejsce: 93≤ [punkty] <100
  • III miejsce: 88≤ [punkty] <93
  • Wyróżnienie: 78≤ [punkty] <88

Junior – Szkoła podstawowa, klasy VII-VIII:

  • I miejsce: 110≤ [punkty] ≤120
  • II miejsce: 102≤ [punkty] ≤109
  • III miejsce: 98≤ [punkty] <102
  • Wyróżnienie: 89≤ [punkty] <98

Senior – Szkoła ponadpodstawowa:

  • I miejsce: 112≤ [punkty] ≤120
  • II miejsce: 106≤ [punkty] <112
  • III miejsce: 103≤ [punkty] <105
  • Wyróżnienie: 95≤ [punkty] <103

Wyniki punktowe uczniów są widoczne dla opiekunów po zalogowaniu się na stronie konkursu. Nie podajemy tutaj wszystkich wyróżnionych uczniów, ponieważ jest ich zbyt wielu. Szczegółowe informacje, dyplomy oraz wyróżnienia dla uczestników są już dostępne na platformie Dzwonek.pl.

Tegoroczne zadania konkursowe znajdują na stronie w zakładce Zadania archiwalne.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

 

Szkoła podstawowa, klasy I – III 

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
I75Dorota KrajewskaChrześcijańska Szkoła Podstawowa i Liceum im. Króla DawidaPoznań
I75Ignacy PokrywkaSzkoła Podstawowa im. Alfreda Szklarskiego w SarnowiePsary
I75Alicja StecSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa
I75Leonard DudkowskiSZKOŁA PODSTAWOWA nr 158 im. Jana KilińskiegoWarszawa
I75Mikołaj ZiemiańskiSzkoła Podstawowa nr 187 im. A. MickiewiczWarszawa
I75Jan MichalakMiejska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Miarki w KnurowieKnurów
I75Leon WagnerSzkoła Podstawowa im. Wincentego PallottiegoLublin
I71,25Nikodem KuchtaChrześcijańska Szkoła Podstawowa i Liceum im. Króla DawidaPoznań
I71,25Miłosz LangerPlaneta Klub TalentówStasi Las
I70Karol KuklaSzkoła Podstawowa nr 118Wrocław
I70Mateusz MajcherkiewiczSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 77 im. św. M.M.KolbeKraków
I70lenapoziemska2aPrywatna Szkoła Podstawowa Nr 72 "Szkoła Marzeń"Zalesie Dolne
I70Julia KołtonowskaSzkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte we WrocławiuWrocław
I70Jan WaśkoSzkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja MoraczewskichWarszawa Rembertów
I70Mateusz KwiatkowskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa Legato w SzczecinieSzczecin
I70Adam MalinowskiZespół Szkolno - Przedszkolny nr 1Włocławek
II68,75Mikołaj MazurSzkoła Podstawowa nr 3 w ŻorachŻory
II68,75Zofia SkierskaSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
II68,75Natalia ZajkowskaSzkoła Podstawowa nr 3Oborniki Śląskie
II68,75Ignacy PieleszekNiepubliczna Szkoła Podstawowa Legato w SzczecinieSzczecin
II68,75Jerzy ZawadaPrywatna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych - Modern AcademyToruń
II68,75Marek NowakSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
II68,75Marcel KołodziejskiSzkoła Podstawowa nr 12Bydgoszcz
II68,75Maksymilian ZawadzkiSzkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach KujawskichZłotniki Kujawskie
II68,75Mikołaj OlszewskiSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi LęborskiejNowa Wieś Lęborska
II68,75Iga GościckaII Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa OświatowegoGdańsk-Siedlce
II68,75Maciej SzypułaSzkoła Podstawowa nr 1 im. A. MickiewiczaMarklowice
II68,75Mikołaj WojtkowskiSzkoła Podstawowa nr 2 w ZąbkachZąbki
II68,75Szymon BlachnickiSzkoła Podstawowa nr 29 w SosnowcuSosnowiec
II68,75Adrianna DuczmalSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
II68,75Jan KołodziejSzkoła Podstawowa Zakonu PijarówKraków
II68,75Bartosz WisińskiSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
II68,75Zuzanna StrógalskaSzkoła Podstawowa im. K.Górskiego w DobrczuDobrcz
II68,75Franciszek JankowskiSzkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława ŚciborkaKonstantynów Łódzki
II68,75Ignacy PalczewskiII Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa OświatowegoGdańsk-Siedlce
III66,25Igor PaśkoZespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w ZabrzuZabrze
III66,25filippolanski
Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja KopernikaPoznań
III66,25Mikołaj Tkaliński
Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich WarszawaRembertów
III66,25Małgorzata Dybka
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko w CelinachIwanowice
III65Marcin Stróżyk
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska Polskiego w PoznaniuPoznań
III65Maja Dudkowska
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 158 im. Jana KilińskiegoWarszawa
III65Rafał PuławskiPrywatna Szkoła Podstawowa Leonarda PiwoniSzczecin
III65Julia Gorczycka
Szkoła Podstawowa nr 61Wrocław
III65Pola Wygocka
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa
III65Kamil ŚliwkaSzkoła Podstawowa w RudzicyRudzica
III65Lilianna RybackaSzkoła Wesoła Góra-Edukacja DomowaPoznań
III65Przemysław PrzybylskiSzkoła Podstawowa nr 18 im. Zofii Nałkowskiej
Poznań
III65Zosia ZiółekSP150
Warszawa
III65Dawid StatkiewiczSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344Warszawa
III63,75AKiliszekSzkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów ChłopskichWarszawa
III63,75Maria BilskaPrywatna Szkoła Podstawowa Leonarda Piwoni
Szczecin
III63,75Adela Grzegorczyk"Szkoła z Pasją" Niepubliczna Szkoła Podstawowa Szczecin
III63,75Olaf DolnySzkoła Podstawowa w Dobrej im. Polskich OlimpijczykówDobra
III63,75Julia ManowiecSzkoła Podstawowa w Dobrej im. Polskich Olimpijczyków
Dobra
III63,75Wiktoria KoniorSzkoła Podstawowa w RudzicyRudzica
III63,75Mateusz ZarzecznySzkoła Podstawowa Nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Warszawa
III63,75Sebastian PitakZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Pruszcz Gdański
III63,75Hanna LadaPrywatna Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja MoraczewskichWarszawa Wesoła
III63,75Antoni BasaSzkoła Podstawowa nr 12Toruń
III63,75Michał Behrendt
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska Polskiego w PoznaniuPoznań
III63,75Andrzej KotSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich w WarszawieWarszawa
III63,75Jakub MasłowskiSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
III63,75Kaja WiśniewskaSportowa Szkoła Podstawowa nr 1Koszalin

Szkoła podstawowa, klasy IV-VI 

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
I115Ignacy Włodarski
Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte we WrocławiuWrocław
I113,75Wojciech PasternakSzkoła Podstawowa Nr 225 im.J.Gardeckiego w Warszawie ul.J.Brożka 15Warszawa
I107,5Lidia KuźminSzkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska Polskiego w PoznaniuPoznań
I107,5Bartosz MuszyńskiSzkoła Podstawowa nr 42 SzczecinSzczecin
I106,25Przemysław JanowskiSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa
I105Krystyna LizakSzkoła Podstawowa w Nowej IwicznejPiaseczno
I102,5Lidia MaciejewiczSzkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori w LublinieLublin
I102,5Mieszko GawałkiewiczNiepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Grodzisku MazowieckimGrodzisk Mazowiecki
I102,5Tymoteusz SkibaSzkoła Podstawowa nr 118Wrocław
I101,25Julian Kuryłłowicz-KaźmierczakNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w PoznaniuPoznań
I100Szymon ŁaniaSzkoła Podstawowa nr 2 w OławieOława
II99,75Kacper OchockiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza KorczakaSulejówek
II98,75Beata Buraczyńska
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori w LublinieLublin
II98,75Krzysztof CzornyMiędzynarodowa Szkoła Podstawowa w ZabrzuZabrze
II97,5Piotr NowakNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w PoznaniuPoznań
II97,5Szczepan JanusSzkoła Podstawowa nr 77 im Wandy ZieleńczykWarszawa
II97,5Michał PiotrowskiSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im.bł. Laury Vicuna w BydgoszczyBydgoszcz
II96,25Wojciech SłoniewskiSzkoła Podstawowa Nr 143Warszawa
II96,25Jan ŻemłaPaństwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna 1 st. im. Stanisława Moniuszki w KatowicachKatowice
II96,25Anna GodyńSzkoła Podstawowa w IzabelinieIzabelin
II96,25Kinga WilczewskaZespół Szkół im. mjr. Henryka SucharskiegoOsiek nad Wisłą
II96,25Witold DuśSzkoła Podstawowa nr 93 im. Lucjana Rydla w KrakowieKraków
II96,25Wiktor GatnerSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław
II96Agnieszka MurawskaSzkoła Podstawowa nr 2 w OławieOława
II95Witold WalińskiSzkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej GórzeZielona Góra
II95Radosław JESSASzkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach-DziedzicachCzechowice-Dziedzice
II95Konrad RajewskiSzkoła Podstawowa nr 70Poznań
II95Hektor DankowskiPrywatna Szkoła Podstawowa Leonarda PiwoniSzczecin
II93,75Anna JeżoSzkoła Podstawowa nr 273, im. dra Aleksandra LandyWarszawa
II93,75Barbara RzepkaSzkoła Podstawowa nr 18 w RzeszowieRzeszów
II93,75Iga PiwowarczykSzkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w EłkuEłk
II93,75Bartłomiej IwańskiMiejska Szkoła Podstawowa nr9 im. M. Konopnickiej w KnurowieKnurów
III92,5Andrzej GrzegdalaSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
III92,5Faustyna BulczakSzkoła Podstawowa nr 1 w SierakowicachSierakowice
III92,5Mateusz PyrekSzkoła Podstawowa nr 149 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w KrakowieKraków
III92,5Jerzy NowaczykSzkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków"Warszawa
III92,5Jakub PietruszyńskiSzkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w MysiadleMysiadło
III92,25Antoni TomkiewiczSzkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza KorczakaSulejówek
III91,25Szymon GórnySzkoła Podstawowa nr 1 w GilowicachGilowice
III91,25Krystian PrusekSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej
Słupia (Jędrzejowska)
III91,25Aleksander DworeckiSzkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza KościuszkiCiechanów
III91,25hannaprzybeckaSzkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja KopernikaPoznań
III91Jakub BideckiZespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 w KrakowieKraków
III91Julia SadowskaSzkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli MistralWarszawa
III90Krzysztof RyniecNiepubliczna Szkoła Podstawowa Legato w SzczecinieSzczecin
III90Dominika GawrońskaSzkoła Podstawowa Nr 225 im.J.Gardeckiego w Warszawie ul.J.Brożka 15Warszawa
III88,75Liliana WróblewskaSzkoła Podstawowa nr 52Warszawa
III88,75Mikołaj KułaczNiepubliczna Szkoła Podstawowa „Zaczarowana Planeta"Kraków
III88,75Maciej KrygierZespół Szkolno - Przedszkolny nr 1Włocławek
III88,75Jan KrólSzkoła Podstawowa nr 3 im. Olimpijczyków Polskich w LęborkuLębork
III88,75Judyta MewsSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich w WarszawieWarszawa
III88,75Katarzyna ŚwiderskaZespół Szkół w ŚwidrachŁuków
III88,75Szymon Jeliński3 Społeczna Szkoła Podstawowa "STO" w GdańskuGdańsk
III88,25Gabriela SwicSzkoła Podstawowa w LisiowólceWohyń
III88,25Magdalena SzczepanowskaSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Społecznego Towarzystwa OświatowegoSzczecin
III88,25Karol JanickiZespół Szkół Salezjańskich w PoznaniuPoznań
III88Tomasz StrawskiZespół Szkolno-Przedszkolny w SmolcuSmolec

Szkoła podstawowa, klasy VII-VIII

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
I116,25Mateusz KubarekSzkoła Podstawowa nr 25 w Dąbrowie Górniczej im. Stefana ŻeromskiegoDąbrowa Górnicza
I115Łukasz GanczarekSzkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Krzywoustego we WrocławiuWrocław
I113,75Kamila OnyszkiewiczSzkoła Podstawowa nr 10Wodzisław Śląski
I113,75Mati KuchtaChrześcijańska Szkoła Podstawowa i Liceum im. Króla DawidaPoznań
I113,75Olek MSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KoszęcinieKoszęcin
I113,75Maksymilian MościckiSzkoła Podstawowa nr 18 im. C. K. Norwida w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
I113,75Lizak AntoniSzkoła Podstawowa w Nowej IwicznejPiaseczno
I111,25Adam PiszczekSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Społecznego Towarzystwa OświatowegoKraków
I111,25Dawid HalatSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344Warszawa
I111,25Maria BażęckaSzkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori w LublinieLublin
I110Maja BrasseSzkoła Podstawowa nr 319 im. Marii KannWarszawa
I110Jakub DollaNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II we WrocławiuWrocław
I110Grzegorz GłogowskiSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
II108,75Hanna PodgajnaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w BiłgorajuBiłgoraj
II108,75Samuel JuszkiewiczSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 151Kraków
II107,5Patryk NiemiecKatolicka Szkoła Podstawowa Św. Jadwigi Królowej w KrakowieKraków
II106,25Dawid SzymanowiczSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Grudnia '70 w ŁęgowieŁĘGOWO
II106,25Wiktor GaworSzkoła Podstawowa nr 6 z oddziałami gimnazjalnymi w SosnowcuSosnowiec
II106,25Robert RochnowskiSzkoła Podstawowa nr 5 w ToruniuToruń
II106,25Mikołaj KrzeszowiakSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Społecznego Towarzystwa OświatowegoSzczecin
II105Olga KraszewskaSzkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta we WrocławiuWrocław
II105Mateusz OrleańskiSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
II105Ksawery BęśSzkoła Podstawowa nr 4 w RaciborzuRacibórz
II103,75Sebastian DębskiSzkoła Podstawowa w Józefosławiu im. Janusza KorczakaPiaseczno
II103,75Joanna SzafraniecSzkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek w WarszawieWarszawa
II103,75Marcin LaskowskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II we WrocławiuWrocław
II103,75Mateusz JurachSzkoła Podstawowa Nr 76 z Oddziałami SportowymiWrocław
II102,5Zofia SuchińskaSzkoła Podstawowa nr 30 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
II102,5Aleksander OlszewskiSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w LublinieLublin
II102,5Mateusz PrzybyszZespół Szkolno - Przedszkolny nr 1Włocławek
II102,5Małgorzata TittorSzkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Śląskich w Ligocie ul. Miliardowicka 46Ligota
II102,5Ksawery12321Szkoła Podstawowa nr 17Katowice
II102,5Gabriel NirskiZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
II102,5Piotr BartoszSzkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława TańskiegoBydgoszcz
II102,5Igor PopowskiMiejska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Miarki w KnurowieKnurów
II102,5Dominik KrzywińskiSzkoła Podstawowa w Bargłowie KościelnymBargłów Kościelny
II102,5Jan Micyk
Szkoła Podstawowa nr 2KATOWICE
III101,25Tomasz KawalecSzkoła Podstawowa nr 28 im. W. BudrykaGliwice
III101,25Hubert RybakSZKOŁA PODSTAWOWA NR 47GDYNIA
III101,25wiktormajdackiSzkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja KopernikaPoznań
III100Piotr PodolakSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika SavioToruń
III100Wojciech Duszyński Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1KOSZALIN
III100Bogdan SeredinskiyZespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w PoznaniuPoznań
III100Michał HajacSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
III100Natalia DrobekSzkoła Podstawowa im.Marii KonopnickiejŁomianki
III100Szymon BombaSzkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta we WrocławiuWrocław
III100Olek PorebnySzkoła Podstawowa nr 113 im. Adama Rapackiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 we WrocławiuWROCŁAW
III100Ewa BogaczSzkoła Podstawowa Nr 76 z Oddziałami SportowymiWrocław
III100Jan SafiańczukSP150Warszawa
III98,75tomasz_kosnikowskiSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
III98,75Aleksander ŻukSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała WyszyńskiegoBiłgoraj
III98,75Jan KosiorowskiSzkoła Podstawowa nr 67Kraków
III98,75Zofia KurowskaSzkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w KałuszynieKałuszyn
III98,75Wiktor BuczmaSzkoła Podstawowa nr 6Gorzów Wlkp.
III98,75Andrzej MichelSzkoła Podstawowa nr 5 im. Poli MaciejowskiejBytom
III98,75Piotr LecykSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
III98,5Michał CiborowskiSzkoła Podstawowa w Bargłowie KościelnymBargłów Kościelny

Szkoła ponadpodstawowa

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
I120Piotr OchalI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
I120Michał KrokXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
I116,25Franciszek WiatrPubliczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu PijarówPoznań
I116,25Hubert KlimowiczAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejBiałystok
I116,25Jakub PączkaVI Liceum OgólnokształcąceBydgoszcz
I116,25Zofia KrokXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
I116Bartosz KolińskiUniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
I115Dawid WójcikZespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w SosnowcuSosnowiec
I115Norbert DąbrowskiXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
I113,75Oliwia GłowińskaI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika w KrośnieKrosno
I112,5Krystian MadejTechnikum nr 2 w DębicyDębica
I112Patryk PietruszewskiŚląskie Techniczne Zakłady Naukowe (Technikum Nr 17)Katowice
II111,25Grzegorz CiepłuchaAkademickie Liceum Ogólnokształcące PWrWrocław
II111Nikodem GapskiUniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
II110Artur KosteraŚląskie Techniczne Zakłady Naukowe (Technikum Nr 17)Katowice
II110Wiktoria NiewińskaAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejBiałystok
II110Ignacy BoehlkeXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
II109,75Maksym IskierskiXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
II109,25Oliwier OzygałaZespół Szkół Nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie - Technikum Nr 3Łuków
II109,25Mikołaj BabiakZespół Szkół Nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie - Technikum Nr 3Łuków
II108,75Jakub BytnerZespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana ŻeromskiegoCzęstochowa
II108,75Przemysław UrbanekKatolickie Liceum OgólnokształcąceGdynia
II108,75Łukasz JanikŚląskie Techniczne Zakłady Naukowe (Technikum Nr 17)Katowice
II108,5MPietrzakZespół Szkół im. Tadeusza KościuszkiMilicz
II108Mateusz ChmielewskiTechnikum nr 4Włocławek
II107,25Paulina MruczekIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCECHORZÓW
II107Michał JagodzińskiXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
II107Jan RosiakII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi w SiedlcachSiedlce
II107Bartosz SorekŚląskie Techniczne Zakłady Naukowe (Technikum Nr 17)Katowice
II106,25Mateusz JacniackiI Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w LublinieLublin
II106,25Oskar NolewajkaIII Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Jastrzębiu-ZdrojuJastrzębie-Zdrój
II106,25Beniamin PasakAkademickie Liceum Ogólnokształcące PWrWrocław
II106,25Krzysztof HagerZespół Szkół im. Zjednoczonej Europy w OławieOława
II106Karol MusielińskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
III105Michał KostrzewaTechnikum EnergetyczneBełchatów
III105Mateusz CiurzyńskiLO w SochaczewieSochaczew
III105Marcin HorodeckiKatolickie Liceum OgólnokształcąceGdynia
III105Agnieszka ChodakTechnikum nr 2 w DębicyDębica
III105Wiktor LachTechnikum nr 1Żywiec
III105Kamila FirletaTechnikum nr 1Żywiec
III105Tymoteusz BaranIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w KatowicachKATOWICE
III105Krzysztof MącznikZespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w SosnowcuSosnowiec
III105Jakub OrzechowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza KościuszkiJaworzno
III104Filip MajchrzakTECHNIKUM ELEKTRONICZNE NR 1GDYNIA
III103,75Marek MachińskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
III103,75Krzysztof KozakiewiczUniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuToruń
III103,75Szymon RomankoCLV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w WarszawieWarszawa
III103,75Aleksander RomańczukAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejBiałystok
III103,75Paulina KadukTechnikum nr 1Żywiec
III103,75Adrian WerelAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki BiałostockiejBiałystok
III103,75Mateusz StawskiI Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego KraszewskiegoBiała Podlaska
III103,5Jacek KajdanVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
III103,25Michał OlszewskiXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
III103Michał KosnoXXXI Liceum Ogólnokształcące w ŁodziŁódź
III103Dawid KobojekZespół Szkół Nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie - Technikum Nr 3Łuków

 

Wszelkie uwagi dotyczące publikacji wyników konkursu Bóbr 2021 prosimy zgłaszać bezpośrednio pod adresem: service@learnetic.com z dopisaniem nazwy użytkownika i pełnej nazwy szkoły, której zgłoszenie dotyczy. Dziękujemy.