Oficjalne wyniki XI edycji Konkursu Informatycznego „Bóbr” 2016

Oficjalne wyniki XI edycji Konkursu Informatycznego „Bóbr”

 

Drodzy uczniowie, szanowni nauczyciele i rodzice, na początek pragniemy poinformować, że w oficjalnych wynikach XI Konkursu Informatycznego Bóbr przyjęto następujące progi punktowe:

 

Szkoła podstawowa, klasy I-III:

  • I miejsce: 120.00 – 110.25 punktów
  • II miejsce: 110.00 – 99.25 punktów
  • III miejsce: 99.00 – 95.25 punktów
  • Wyróżnienie: 95.00 – 90.25 punktów

Szkoła podstawowa, klasy IV-VI:

  • I miejsce: 120.00 – 115.25 punktów
  • II miejsce: 115.00 – 105.00 punktów
  • III miejsce: 104.75 – 98.00 punktów
  • Wyróżnienie: 97.75 – 95.25 punktów

Gimnazjum:

  •  I miejsce: 120.00 – 115.25 punktów
  • II miejsce: 115.00 – 111.00 punktów
  • III miejsce: 110.75 – 105.25 punktów
  • Wyróżnienie: 105.00 – 100.25 punktów

Szkoła ponadgimnazjalna:

  • I miejsce: 120.00 – 110.00 punktów
  • II miejsce: 109.75 – 105.00 punktów
  • III miejsce: 104.75 – 101.00 punktów
  • Wyróżnienie: 100.75 – 97.5 punktów

Wyniki punktowe uczniów są widoczne dla opiekunów po zalogowaniu się na stronie konkursu.

Tegoroczne zadania konkursowe są dostępne na stronie w zakładce ZADANIA.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Uwaga. Prosimy nauczycieli o sprawdzenie danych uczniów, swoich i szkół, które mają się ukazać na dyplomach. W przypadku nieścisłości i błędów prosimy o wprowadzenie poprawek w danych rejestracyjnych.

 

Liczba szkół i uczniów w biorących udział w konkursie

 SzkołyUczniowie
RAZEM183415862
SENIOR3263628
JUNIOR472 3583
BENJAMIN684 6018
SKRZAT3522678

 

Szkoły Podstawowe, klasy I – III 

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
1116.25UczennicaKatolicka Szkoła Podstawowa nr 7 im. Ks. Kard. Stefana WyszyńskiegoWarszawa
2110UczeńSzkoła Podstawowa w ŁęgowieŁĘGOWO
2110UczennicaSzkoła Podstawowa nr 1 w GilowicachGilowice
2110UczeńSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w SosnowicachSosnowice
2108.75UczeńPrywatna Szkoła Podstawowa Nr 69 im. Z. i J. MoraczewskichWarszawa Wesoła
2107.5UczeńPrywatna Szkoła Podstawowa "Szkoła jak Dom"Katowice
2105UczeńSzkoła Podstawowa nr 18 im. Władysława BroniewskiegoDąbrowa Górnicza
2105UczeńSzkoła Podstawowa w LubocinieKrokowa
2103.75UczennicaSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław
2103.75UczeńSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia
2102.5UczeńZespół Szkół nr 27Bydgoszcz
2102.5UczennicaPrywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 w BiałymstokuBIAŁYSTOK
2101.25UczennicaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 19 WrocławWrocław
2100UczeńSzkoła PodstawowaŻółkiewka
2100UczeńPUBLICZNA KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWAZąbki
2100UczennicaZespół Szkół w ŚwidrachŁuków
2100UczeńSzkoła Podstawowa nr 5 w ToruniuToruń
2100UczennicaSzkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej EuropyGdańsk
2100UczennicaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Poli MaciejowskiejBytom
2100UczennicaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 19 WrocławWrocław
398.75UczennicaZespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego w ToruniuToruń
398.75UczennicaSzkoła Podstawowa nr 18Bielsko-Biała
398.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 1Zabrze
398.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 20Poznań
397.5UczeńSzkoła Podstawowa w WyszynieWładysławów
397.5UczeńSzkoła Podstawowa nr 5 w ToruniuToruń
397.5UczeńZespół Szkolno Przedszkolny nr 1Włocławek
397.5UczennicaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 19 WrocławWrocław
397.5UczeńSzkoła Podstawowa nr 353 w WarszawieWarszawa
397.5UczeńSzkoła Podstawowa nr 5 im. Poli MaciejowskiejBytom
397.25UczennicaSzkoła Podstawowa nr 21 w LublinieLublin
397UczeńPubliczna Szkoła Podstawowa nr 10 w OpoluOpole
396.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 91Wrocław
396.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu UśmiechuMysłowice
Wyróżnienie95UczeńSzkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami IntegracyjnymiWarszawa
Wyróżnienie95UczeńSP im. bł. Celiny Borzęckiej w KrakowieKraków
Wyróżnienie95UczennicaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana MatejkiPruszcz Gdański
Wyróżnienie95UczennicaSzkoła Podstawowa im. Bolesława ChrobregoLublin
Wyróżnienie95UczeńPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1Starogard Gdański
Wyróżnienie95UczennicaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1Bieruń
Wyróżnienie94.75UczennicaSzkoła Podstawowa nr 138 im. Polskich Wojsk LotniczychKraków
Wyróżnienie94.75UczeńSzkoła Podstawowa Nr 5 w RzeszowieRzeszów
Wyróżnienie93.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Warszawy w Kamien icyKamienica
Wyróżnienie93.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
Wyróżnienie93.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej EuropyGdańsk
Wyróżnienie93.75UczeńSłonecznaSzczecin
Wyróżnienie93.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 18Bielsko-Biała
Wyróżnienie93.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 2 w SkawinieSkawina
Wyróżnienie93.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 24Wrocław
Wyróżnienie93.75UczeńSpołeczna Szkoła Podstawowa w SłabkowicachBusko-Zdrój
Wyróżnienie93.5UczeńSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Społecznego Towarzystwa OświatowegoKraków
Wyróżnienie92.5UczeńSzkoła Podstawowa nr 5 im. Poli MaciejowskiejBytom
Wyróżnienie92.5UczeńSzkoła Podstawowa nr 5 w ToruniuToruń
Wyróżnienie92.5UczennicaSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotników Amerykańskich w WarszawieWarszawa
Wyróżnienie92.5UczeńPrywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 w BiałymstokuBIAŁYSTOK
Wyróżnienie92.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 277Warszawa
Wyróżnienie92UczeńSzkoła PodstawowaWielka Wieś
Wyróżnienie91.25UczennicaZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
Wyróżnienie91.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 21 w LublinieLublin
Wyróżnienie91.25UczeńZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
Wyróżnienie91.25UczennicaLeonardo da Vinci Niepubliczna Szkoła PodstawowaWrocław
Wyróżnienie91UczeńSzkoła Podstawowa nr 5 im. Poli MaciejowskiejBytom

Szkoła podstawowa, klasy IV-VI 

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
1120UczeńSzkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława BroniewskiegoPasłęk
2111.25UczeńSzkoła Podstawowa 18Gdynia
2110UczeńSzkoła Podstawowa Nr 27 im. gen. Elżbiety ZawackiejToruń
2110UczeńSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
2110UczeńSzkoła Podstawowa nr 1 im. KENKraków
2108UczennicaSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
2107.5UczeńSzkoła Podstawowa nr 3Oborniki Śląskie
2106.25UczeńSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Społecznego Towarzystwa OświatowegoSzczecin
2105.75UczeńNiepubliczna Szkoła Podstawowa im. S. Lema w BibicachZielonki
2105UczeńSzkoła Podstawowa nr 91Wrocław
2105UczennicaBednarska Szkoła PodstawowaWarszawa
3103.75UczeńSzkoła Podstawowa w SierakowicachSierakowice
3103.75UczeńSzkoła Podstawowa nr 353 w WarszawieWarszawa
3102.5UczeńSzkoła Podstawowa Nr 257Warszawa
3102.5UczeńSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa
3102.5UczeńSzkoła Podstawowa nr 6 w SosnowcuSosnowiec
3102.5UczeńSzkoła Podstawowa Nr 257Warszawa
3102.5UczennicaSzkoła Podstawowa nr 2 w BędzinieBędzin
3102UczeńSzkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa MorcinkaKatowice
3101.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 8 w LegionowieLEGIONOWO
3101.25UczeńZespół Szkół Nr 1 w BrwinowieBrwinów
3101.25UczeńSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343Warszawa
3101.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w LublinieLublin
3101UczeńMiejska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Miarki w KnurowieKnurów
3100UczeńSzkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w RzgowieRzgów
3100UczeńNiepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PrimusWARSZAWA
3100UczeńSzkoła Podstawowa Nr 4Kraków
3100UczeńSzkoła Podstawowa w WilkowieGłogów
399UczeńSzkoła Podstawowa nr 69Warszawa
398.75antigaSzkoła Podstawowa nr 18 im. Zofii NałkowskiejPoznań
398.75UczeńPrywatna Szkoła Podstawowa ,,Szkoła jak Dom"Katowice
398.5UczennicaSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
Wyróżnienie97.5UczeńSZKOŁA PODSTAWOWA W KUROWIEKurów
Wyróżnienie97.5UczeńSzkoła Podstawowa w PrzecławiuPrzecław
Wyróżnienie97.5UczeńZespół Szkół nr 1 w SzprotawieSzprotawa
Wyróżnienie97.5UczeńSzkoła Podstawowa Nr 32Kraków
Wyróżnienie97Dominika PikZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
Wyróżnienie97UczeńSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana MatejkiPruszcz Gdański
Wyróżnienie96.75UczennicaZespół Szkół Nr 3 w LubinieLubin
Wyróżnienie96.25UczennicaSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Społecznego Towarzystwa OświatowegoSzczecin
Wyróżnienie96.25UczennicaSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Wł. SzaferaMielec
Wyróżnienie96.25UczeńSzkoła Podstawowa nr 53Kraków
Wyróżnienie96.25UczeńSP 42 im. Józefy KantorównyKatowice
Wyróżnienie96UczeńSzkoła Podstawowa nr 32Bydgoszcz

Laureaci – Gimnazja 

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
1116.25UczeńGimnazjum nr 3Otwock
2115UczeńGimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w LublinieLublin
2113.75UczeńPubliczne Gimnazjum nr1 z oddziałami integracyjnymi im.Szarych Szeregów w BełchatowieBełchatów
2113.75UczeńPUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 IM. KRÓLA JANA KAZIMIERZA W GŁOGÓWKUGŁOGÓWEK
2113.75UczeńPubliczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. A. Mickiewicza w PionkachPionki
2113.75UczeńGimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w BytomiuBYTOM
2113.75UczeńGimnazjum im. Św. Jadwigi KrólowejKielce
2113.75UczeńPubliczne Gimnazjum nr 52 Ojców PijarówKraków
2113.75UczeńGimnazjum nr 50Bydgoszcz
2113.75UczeńGimnazjum Akademickie PWrWrocław
2113.75UczeńGim5_2015Głogów
2112.5UczeńGimnazjum Akademickie PWrWrocław
2111.25UczeńGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
2111.25UczeńGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
3110UczeńGimnazjum Akademickie PWrWrocław
3110UczeńPubliczne Gimnazjum Kolegium Zakonu PijarówWarszawa-Siekierki
3110UczeńGimnazjum AkademickieToruń
3110UczennicaGimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w LublinieLublin
3108.75UczeńGimnazjum Nr 2 w MielcuMielec
3108.75UczeńPubliczne Gimnazjum nr 52 Ojców PijarówKraków
3108.75UczeńGimnazjum nr 1 im. Zbigniewa Gęsickiego "Juno"Piastów
3108.75UczeńGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
3107.5UczeńGimnazjum Akademickie PWrWrocław
3107.5UczeńGimnazjum nr 16Bielsko-Biała
3107.5UczeńGIMNAZJUM NR 77WARSZAWA
3107.5UczeńGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
3107.5UczeńGimnazjum Nr 58 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
3107.5UczeńGIMNAZJUM NR 77WARSZAWA
Wyróżnienie105UczeńGimnazjum nr 53Bydgoszcz
Wyróżnienie105UczeńPubliczne Gimnazjum nr 52 Ojców PijarówKraków
Wyróżnienie104.5UczeńGimn.nr 4Pruszcz Gdański
Wyróżnienie103.75UczeńPrywatne Gimnazjum im. Królowej JadwigiLublin
Wyróżnienie103.75UczeńGIMNAZJUM NR 77WARSZAWA
Wyróżnienie103.75UczeńPrywatne Gimnazjum im. Królowej JadwigiLublin
Wyróżnienie103.75UczeńGimnazjum nr 86Warszawa
Wyróżnienie103.75UczennicaGimnazjum Akademickie PWrWrocław
Wyróżnienie103.75UczeńGimnazjum Akademickie PWrWrocław
Wyróżnienie103.75UczeńGimnazjum im. św. Stanisława KostkiLublin
Wyróżnienie102.5UczeńPubliczne Gimnazjum Zakonu PijarówPoznań
Wyróżnienie102.5UczennicaGimnazjum nr 86Warszawa
Wyróżnienie102.5UczeńGimnazjum nr 9 im. cc.mjra Hieronima Dekutowskiego ps "Zapora" w LublinieLublin
Wyróżnienie102.5UczeńGimnazjum im. ks. W. Rabczyńskiego w WasilkowieWasilków
Wyróżnienie102.5UczeńGimnazjum nr 11Toruń
Wyróżnienie101.25UczeńGimnazjum Akademickie PWrWrocław
Wyróżnienie101.25UczeńPubliczne Gimnazjum nr 13Wałbrzych
Wyróżnienie101.25UczeńZespół Szkół nr 1 w SzprotawieSzprotawa
Wyróżnienie101.25UczeńGimnazjum AkademickieToruń
Wyróżnienie101UczeńGimnazjum Nr 2 w MielcuMielec
Wyróżnienie100.75UczeńGimazjum im. św. Jana de La SalleGdańsk
Wyróżnienie100.75UczeńGimazjum im. św. Jana de La SalleGdańsk

Laureaci – Szkoły Ponadgimnazjalne 

MiejsceLiczba punktówUczestnikNazwa szkołyMiejscowość
1111.25UczeńIII Liceum Ogólnokształcące w PszczyniePszczyna
1110UczeńLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
2107.5UczennicaLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
2106.25UczeńXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
2106.25UczeńXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
2106.25UczennicaXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
2106.25UczeńXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
2105UczeńXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
2105UczeńXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
2105UczeńXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
2105UczeńII Liceum Ogólnokształcace w LegnicyLegnica
2105UczeńXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
2105UczeńXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
2105UczeńXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
2105UczeńZespół Szkół ElektronicznychBydgoszcz
2105UczeńXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
3103.75UczeńXXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja KopernikaWarszawa
3102.5UczeńVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
3102.5UczeńXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
3102.5UczeńLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
3101.25UczeńVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaPoznań
3101.25UczeńTECHNIKUM (ZS nr 1 im. K. Wielkiego)Mińsk Mazowiecki
3101.25UczeńXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
3101.25UczeńVIII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
3101.25UczennicaLiceum AkademickieToruń
Wyróżnienie100.75UczeńIII Liceum Ogólnokształcące im.C.K.NorwidaKonin
Wyróżnienie100.75UczeńLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
Wyróżnienie100UczeńII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEMIELEC
Wyróżnienie100UczeńIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCECHORZÓW
Wyróżnienie99.75UczeńI LO Starograd GdańskiStarogard Gdański
Wyróżnienie99.5UczeńLiceum AkademickieToruń
Wyróżnienie99.25UczeńZespół Szkół ElektronicznychBydgoszcz
Wyróżnienie98.75UczeńI Liceum OgólnokształcąceOlkusz
Wyróżnienie98.75UczeńZespół Szkół Nr 1 im. Adama MickiewiczaLubliniec
Wyróżnienie98.75UczeńIII Liceum Ogólnokształcące w PszczyniePszczyna
Wyróżnienie98.75UczeńXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
Wyróżnienie98.75UczeńZespół Szkół Ekonomicznych im. M. KopernikaOlsztyn
Wyróżnienie98UczeńLiceum AkademickieToruń
Wyróżnienie97.5UczeńTechnikum nr 2 w DębicyDębica
Wyróżnienie97.5UczeńLiceum Ogólnokształcące nr III we WrocławiuWrocław
Wyróżnienie97.5UczeńTechnikum EnergetyczneBełchatów