Uroczysta gala na zakończenie XI edycji konkursu

Szanowni Nauczyciele
Chcielibyśmy poinformować, że uroczyste zakończenie XI Konkursu odbędzie się w dniu 10 marca 2017 roku o godzinie 11:00 na Wydziale Matematyki i Informatyki w Toruniu przy ul. Chopina 12/18.

Program zakończenia:

9:00 Zabawa z robotami

11:00 Rozpoczęcie uroczystości, Dziekan WMiI UMK

11:10 Informacja o XI edycji Konkursu Bóbr

11:20 Wykład – niespodzianka

11:40 Rozdanie nagród i dyplomów

13:00 Poczęstunek i zabawa z robotami w foyer Auli WMiI UMK w Toruniu

Od godziny 10:00 będzie można zwiedzać Muzeum Informatyki na WMiI.

Serdecznie zapraszamy wszystkich laureatów, wyróżnionych oraz innych uczniów wraz z opiekunami.

Jednocześnie zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby nie drukować dyplomów uczniom wyróżnionym i/lub laureatom tegorocznego konkursu. Certyfikaty te zostaną wręczone osobom nagrodzonym bezpośrednio podczas uroczystej gali wieńczącej XI edycję Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr (więcej informacji na ten temat wkrótce). Jednocześnie zachęcamy do generowania i drukowania dyplomów pozostałym uczniom, którzy brali udział w konkursie.