Oficjalne wyniki XIV edycji Konkursu Informatycznego „Bóbr” 2019

Drodzy uczniowie, szanowni nauczyciele i rodzice, na początek pragniemy poinformować, że w oficjalnych wynikach XIV Konkursu Informatycznego Bóbr przyjęto następujące progi punktowe:

Skrzat – Szkoła podstawowa, klasy I-III:

  • I miejsce: 75 punktów
  • II miejsce: 71,25≤[punkty]<74
  • III miejsce: 70 ≤[punkty]<71
  • Wyróżnienie: 63,75≤[punkty]≤68,75

Benjamin – Szkoła podstawowa, klasy IV-VI:

  • I miejsce: 120 punktów
  • II miejsce: 112,5≤[punkty]<116,25
  • III miejsce: 108,75≤[punkty]<111,25
  • Wyróżnienie: 102<[punkty]<107,5

Junior – Szkoła podstawowa, klasy VII-VIII:

  •  I miejsce: 116,25≤[punkty]<120
  • II miejsce: 110≤[punkty]<115
  • III miejsce: 105≤[punkty]<108,75
  • Wyróżnienie: 98<[punkty]<103,75

Senior – Szkoła ponadpodstawowa:

  • I miejsce: 110<[punkty]<115
  • II miejsce: 103<[punkty]<108,75
  • III miejsce: 100≤[punkty]<102,5
  • Wyróżnienie: 90,75≤[punkty]<98,75

Wyniki punktowe uczniów są widoczne dla opiekunów po zalogowaniu się na stronie konkursu.

Tegoroczne zadania konkursowe są dostępne na stronie w zakładce ZADANIA.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Uwaga. Prosimy nauczycieli o sprawdzenie danych uczniów, swoich i szkół, które mają się ukazać na dyplomach. W przypadku nieścisłości i błędów prosimy o wprowadzenie poprawek w danych rejestracyjnych.

 

Szkoła podstawowa, klasy I – III 

miejsceliczba punktówuczestniknazwa szkołymiejscowość
I75Anna SitarzSzkoła Podstawowa Nr 6 w ZamościuZamość
I75Artur BrzezińskiSzkoła Podstawowa nr 9Wrocław
I75Barbara KawalecSzkoła Podstawowa Nr 6 w ZamościuZamość
I75Jakub KOPIECSzkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach-DziedzicachCzechowice-Dziedzice
I75Ignacy KozakPubliczna Szkoła Podstawowa CogitoPoznań
I75Igor BiałasMiejska Szkoła Podstawowa nr9 im. M. Konopnickiej w KnurowieKnurów
I75Igor MakowskiSzkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w SkępemSkępe
I75Jakub WojewodaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana MatejkiPruszcz Gdański
I75Julia TurekPLANETA Klub TalentówStasi Las
I75Julian TomczykSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Aleksandrowie ŁódzkimAleksandrów Łódzki
I75Karolina KrajewskaChrześcijańska Szkoła Podstawowa i Liceum im. Króla DawidaPoznań
I75Maciej StachulaSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
I75Michał KowalskiSzkoła Podstawowa Nr 6 w ZamościuZamość
I75Oliwier TymoszSzkoła Podstawowa Nr 6 w ZamościuZamość
I75Piotr GoździkSzkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w GlinianceGlinianka
I75Piotr KlimowiczSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
I75Tomasz ChodkowskiPLANETA Klub TalentówStasi Las
I75Wiktor LacroixSzkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej GórzeZielona Góra
I75XXXII Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa OświatowegoGdańsk-Siedlce
I75Zofia ŁagodaSzkoła Podstawowa Nr 6 w ZamościuZamość
II71.25Bartłomiej KamońSzkoła Podstawowa im. prof. Andrzeja WaksmundzkiegoOstrowsko
II71.25Hanna GórskaSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w BiałymstokuBiałystok
II71.25Hektor DankowskiPrywatna Szkoła Podstawowa Leonarda PiwoniSzczecin
II71.25Kacper KuźmińskiSzkoła Podstawowa nr 9Wrocław
II71.25Katarzyna BiałasSzkoła Podstawowa nr 1 w RopczycachRopczyce
II71.25Maksymilian WróbelSzkoła Podstawowa Nr 6 w ZamościuZamość
II71.25Michał RakowskiPrywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 w BiałymstokuBIAŁYSTOK
II71.25Miłosz KwiatkowskiSzkoła Podstawowa nr 10 im. Polskich NoblistówGniezno
II71.25Piotr StachulaSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
II71.25Szymon KaczkowskiSzkoła Podstawowa nr 75 im.M.KonopnickiejWarszawa
III70Alan StecSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w LublinieLublin
III70Apolonia FurmańczykaSzkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSPKraków
III70Dominik PilarskiSZKOŁA PODSTAWOWA W ZŁOCZEWIEZŁOCZEW
III70Franek JankowskiSzkoła Podstawowa Nr 2 im. Bolesława ŚcibiorkaKonstantynów Łódzki
III70Igor SolskiSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa
III70Judyta MewsSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich w WarszawieWarszawa
III70Szymon GórskiZespół Szkolno Przedszkolny nr 1Włocławek
III70Szymon KrężelewskiPrywatna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych - Modern AcademyToruń
III70Tymoteusz WachowiakPrywatna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych - Modern AcademyToruń
wyróżnienie68.75Dominik FindeisenSzkoła Podstawowa nr 319 im. Marii KannWarszawa
wyróżnienie68.75Emma DąbrowskaSzkoła Podstawowa Nr 1 w Wysokiem MazowieckiemWysokie Mazowieckie
wyróżnienie68.75Ewa MetkowskaSzkoła Podstawowa nr 9 w Toruniu im. Stanisławy JaworskiejToruń
wyróżnienie68.75Grzegorz BagrowskiSzkoła Podstawowa nr 7 w KoninieKonin
wyróżnienie68.75Jan MalataSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w WadowicachWadowice
wyróżnienie68.75Jan SzczęsnySzkoła Podstawowa w Nowej IwicznejPiaseczno
wyróżnienie68.75Liwia GnatSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno
wyróżnienie68.75Magdalena SawickaSzkoła Podstawowa nr 12Siedlce
wyróżnienie68.75Maja MioduszewskaSzkoła Podstawowa Nr 1 w Wysokiem MazowieckiemWysokie Mazowieckie
wyróżnienie68.75Marceli DurajskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Aleksandrowie ŁódzkimAleksandrów Łódzki
wyróżnienie68.75Maria BłoszkoII Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa OświatowegoGdańsk-Siedlce
wyróżnienie68.75Nadia PałubińskaSzkoła Podstawowa nr 5 im.Władysława RawiczaSiedlce
wyróżnienie68.75Nikodem WieteskaSzkoła Podstawowa Nr 175 im. Heleny MarusarzównyWarszawa
wyróżnienie68.75Paulina BilińskaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 19 WrocławWrocław
wyróżnienie68.75Pola WygockaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa
wyróżnienie68.75Stanisław LangerPLANETA Klub TalentówStasi Las
wyróżnienie68.75Wiktoria KonarzewskaSzkoła Podstawowa Nr 1 w Wysokiem MazowieckiemWysokie Mazowieckie
wyróżnienie68.75Wojciech FrankowskiSzkoła Podstawowa nr 113 z oddziałami gimnazjalnymiWROCŁAW
wyróżnienie68.75Zbyszek KościkSzkoła Podstawowa nr 1 w JaworzeJawor
wyróżnienie68.75Zofia BisSzkoła Podstawowa nr 75 im.M.KonopnickiejWarszawa
wyróżnienie68.75XXXSzkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w LublinieLublin
wyróżnienie68.75XXXSzkoła Podstawowa nr 3 w UstceUstka
wyróżnienie67.5Bartłomiej MolendaSzkoła Podstawowa Nr 8ZAMOŚĆ
wyróżnienie67.5Oliwia SobczakSzkoła Podstawowa nr 12Tczew
wyróżnienie67.5WiktorKowalukSzkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w LublinieLublin
wyróżnienie67.25Olga BurekSzkoła Podstawowa w KiełkowiePrzecław
wyróżnienie66.25Antoni PreczSzkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w CzapurachCzapury
wyróżnienie66.25Bartłomiej KomęderaSzkoła Podstawowa nr2 KozyKozy
wyróżnienie66.25Damian KwiecieńSzkoła Podstawowa nr 38Sosnowiec
wyróżnienie66.25Natalia DutkiewiczSzkoła Podstawowa nr 5 im.Władysława RawiczaSiedlce
wyróżnienie66.25Szymon PilarskiSZKOŁA PODSTAWOWA W ZŁOCZEWIEZŁOCZEW
wyróżnienie66.25Weronika WilczekSzkoła Podstawowa nr 75 im.M.KonopnickiejWarszawa
wyróżnienie66.25WIktor KozińskiSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1Poznań
wyróżnienie66.25XXXPrywatna Szkoła Podstawowa Leonarda PiwoniSzczecin
wyróżnienie66Milena BadełekSzkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863r.Lubochnia
wyróżnienie65Agata NowakPubliczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Kobielach WielkichKOBIELE WIELKIE
wyróżnienie65Bartosz DaszkowskiSzkoła Podstawowa nr 5 w ToruniuToruń
wyróżnienie65BARTOSZ SZURGOTMiejska Szkoła Podstawowa nr9 im. M. Konopnickiej w KnurowieKnurów
wyróżnienie65Radosław JESSASzkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach-DziedzicachCzechowice-Dziedzice
wyróżnienie65Gabriela MioduszewskaSzkoła Podstawowa Nr 1 w Wysokiem MazowieckiemWysokie Mazowieckie
wyróżnienie65Illia PluzhnikovSzkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSPKraków
wyróżnienie65Jakub NikodemSzkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego w MielcuMielec
wyróżnienie65Jan BalcySzkoła Podstawowa w RudzicyRudzica
wyróżnienie65Julia Mazurek MazurekSzkoła Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 41 im. Żołnierzy Armii Krajowej Grupy Bojowej KrybarWarszawa
wyróżnienie65Justyna OwczarekPrywatna Szkoła Podstawowa Leonarda PiwoniSzczecin
wyróżnienie65Kamila KordaSzkoła Podstawowa Nr 12Gdynia
wyróżnienie65Małgorzata BoratynZespół Szkolno-Przedszkolny nr 19 WrocławWrocław
wyróżnienie65Marcel CiesielskiSzkoła Podstawowa w Starym WidzimiuWolsztyn
wyróżnienie65Mateusz GrobelnySzkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Aleksandrowie ŁódzkimAleksandrów Łódzki
wyróżnienie65Michał BylicaSzkoła Podstawowa nr 1 w GilowicachGilowice
wyróżnienie65Paweł KarpierzNiepubliczna Szkoła Podstawowa HoryzontBolechowice
wyróżnienie65Szymon TokarewiczNiepubliczna Podstawowa Szkoła OdkrywcówJózefosław
wyróżnienie65Tomasz WilkSzkoła Podstawowa w Starym WidzimiuWolsztyn
wyróżnienie65Wiktor KołodziejSzkoła Podstawowa w GalewicachGalewice
wyróżnienie65Witold WalińskiSzkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej GórzeZielona Góra
wyróżnienie63.75Chiara FidalaSzkoła Podstawowa nr 4 w Toruniu z Oddziałami DwujęzycznymiToruń
wyróżnienie63.75Dominika GołąbSzkoła Podstawowa nr 153 im. ks. prof. J. TischneraKraków
wyróżnienie63.75Iga FrąckowiakSzkoła Podstawowa nr 12Gniezno
wyróżnienie63.75Jakub BideckiZespół Szkół nr 5Kraków
wyróżnienie63.75Jan LechSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w ChylicachChylice
wyróżnienie63.75JULIUSZ KUŹMARadzewoRADZEWO
wyróżnienie63.75Krzysztof WitkowskiSzkoła Podstawowa nr 209Warszawa
wyróżnienie63.75Kuba StachowiakSzkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w CzapurachCzapury
wyróżnienie63.75Maciej NerekSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82Warszawa
wyróżnienie63.75Magda MatwiejczykSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w BiałymstokuBiałystok
wyróżnienie63.75Magdalena PirógSzkoła Podstawowa nr 13Kielce
wyróżnienie63.75Miłosz LangerPLANETA Klub TalentówStasi Las
wyróżnienie63.75Miron ŁawrynowiczSzkoła Podstawowa nr 391 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego ps. "Alek"Warszawa
wyróżnienie63.75Piotr GębczykSzkoła Podstawowa nr 52Warszawa
wyróżnienie63.75Tobiasz BisokChrześcijańska Szkoła Podstawowa i Liceum im. Króla DawidaPoznań
wyróżnienie63.75Tymon WrzesińskiSzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
wyróżnienie63.75Zofia KublikSzkoła Podstawowa nr 2 w ZąbkachZąbki

Szkoła podstawowa, klasy IV-VI 

miejsceliczba punktówuczestniknazwa szkołymiejscowość
I120Radosław RudolfSzkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami IntegracyjnymiWarszawa
I120Stanisław LadaPrywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. MoraczewskichSulejówek/Warszawa Rembertów
I120Maksymilian MościckiSzkoła Podstawowa nr 18 im. C. K. Norwida w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
I120Maciej SobolewskiPrywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 w BiałymstokuBIAŁYSTOK
II116.25Miłosz GóralSzkoła Podstawowa nr 3 w RzeszowieRzeszów
II116.25Stanisław BoberZabrzańskie Towarzystwo Szkolne "Nasza Szkoła"Zabrze
II116.25Mateusz KuchtaChrześcijańska Szkoła Podstawowa i Liceum im. Króla DawidaPoznań
II116.25Błażej DratwaSzkoła Podstawowa Nr 50Kłobuck
II115Joanna SzafraniecKatolicka Szkoła Podstawowa nr 7 im. Ks. Kard. Stefana WyszyńskiegoWarszawa
II115Wojciech KrawczykPrywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. MoraczewskichSulejówek/Warszawa Rembertów
II113.75Aleksander OlszewskiSzkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w LublinieLublin
II113.75Dawid SzymanowiczSzkoła Podstawowa im. Bohaterów Grudnia '70 w ŁęgowieŁĘGOWO
II113.75Adrian Lakutowicz LakutowiczDSP "Europejczyk" w SzerokiemSzerokie
II113.75Maja BrassaSzkoła Podstawowa nr 319 im. Marii KannWarszawa
II113.75Łukasz GanczarekSzkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Krzywoustego we WrocławiuWrocław
II113.75Helena SzroederZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
II112.5Robert BronkSzkoła Podstawowa nr 1 w SierakowicachSierakowice
II112.5Dawid NiesmacznySzkoła Podstawowa im. Gustawa MorcinkaPoczesna
III111.25Jakub ZborowskiSzkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach KrajeńskichStrzelce Krajeńskie
III111.25Mateusz KubarekSzkoła Podstawowa nr 6 w TrzebiniTrzebinia
III111.25XXXSzkoła Podstawowa im.Marii KonopnickiejŁomianki
III110Nikodem BieńSzkoła Podstawowa im. Bolesława ChrobregoLublin
III110Piotr PodolakSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika SavioToruń
III110Antoni LutrowiczSzkoła Podstawowa nr 75 im.M.KonopnickiejWarszawa
III110julia karczewskaSzkoła Podstawowa w KowalachKowale
III110Antoni FlorSzkoła Podstawowa nr 31 w KrakowieKraków
III110Michalina JabczyńskaKatolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów Gymnasium CulmenseChełmno
III110Kacper FoksińskiSzkoła Podstawowa nr 35 im. Polskich Olimpijczyków w ToruniuToruń
III109.75Ignacy KusSzkoła Podstawowa nr 16 im. Szczecińskich OlimpijczykówSzczecin
III108.75Jakub DollaNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II we WrocławiuWrocław
III108.75Anna MetkowskaSzkoła Podstawowa nr 9 w Toruniu im. Stanisławy JaworskiejŁódź
III108.75Hanna PodgajnaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w BiłgorajuZapolice
III108.75Michał JacekSZKOŁA PODSTAWOWA NR 4Zamość
III108.75Krzysztof ByszewskiSzkoła Podstawowa nr 52Warszawa
wyróżnienie107.5Marcin LaskowskiNiepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II we WrocławiuWrocław
wyróżnienie107.5Mateusz Biela-AbrauSP nr 53 im. Jana Henryka Dąbrowskiego w KrakowieKraków
wyróżnienie107.5Piotr OpałaSzkoła Podstawowa w CzekanowieCzekanów
wyróżnienie107Michał GilewiczSzkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w LublinieLublin
wyróżnienie107Oskar PogodaDwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1Warszawa
wyróżnienie107Nikodem MilewskiSzkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza KorczakaSulejówek
wyróżnienie106.25Jan ŚwierczyńskiSzkoła Podstawowa nr 81Łódź
wyróżnienie106.25Vsevolod TsyganovSzkoła Podstawowa w KowalachKowale
wyróżnienie106.25Krzysztof RutkowskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 11 w Stalowej WoliStalowa Wola
wyróżnienie106.25Antoni LipińskiZespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w SłupskuSlupsk
wyróżnienie106.25Olek KusnierzSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 11 STOWarszawa
wyróżnienie106.25Jan MicykSzkoła Podstawowa nr 2KATOWICE
wyróżnienie105.75Amelia KarczSzkoła Podstawowa Im. Jana Pawła 2 w DobczycachDobczyce
wyróżnienie105.75Juliusz IdzikSzkoła Podstawowa nr 3 w Sędziszowie Młp.Sędziszów Młp.
wyróżnienie105Hubert RybakSZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 z Oddziałami GimnazjalnymiGDYNIA
wyróżnienie105Mikołaj BaduraSzkoła Podstawowa nr 79Łódź-Śródmieście
wyróżnienie105Alexander GrabowskiSzkoła Podstawowa nr 12 im. gen. Mariusza ZaruskiegoGdynia
wyróżnienie105Bolko WielebaSzkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28Warszawa
wyróżnienie105Miłosz PawelecPubliczna Szkoła Podstawowa Nr 14 Integracyjna im. Jana Pawła II w RadomiuRadom
wyróżnienie105Bartosz ZapałaSP nr 53 im. Jana Henryka Dąbrowskiego w KrakowieKraków
wyróżnienie105Mateusz PrzybyszZespół Szkolno Przedszkolny nr 1Włocławek
wyróżnienie105Nik NowakowskiSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w WadowicachWadowice
wyróżnienie105Oksana ZatwardnickaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w WałbrzychuWałbrzych
wyróżnienie105Małgorzata MikułowskaZespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Stoku LackimSiedlce
wyróżnienie105Kajetan BarańskiSzkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli MistralWarszawa
wyróżnienie105XXXPubliczna Szkoła PodstawowaPrószków
wyróżnienie104Maja KróliczakSzkoła Podstawowa nr 3Bełchatów
wyróżnienie103.75Łukasz SZELESTSzkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach-DziedzicachCzechowice-Dziedzice
wyróżnienie103.75Natalia ChudzińskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w ZłotowieZłotów
wyróżnienie103.75Aleksander MajchrzykSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KoszęcinieKoszęcin
wyróżnienie103.75Oliwia MajewskaSzkoła Podstawowa nr 28 w ToruniuToruń
wyróżnienie103.75Franciszek SośniakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców WesterplatteOpole
wyróżnienie103.75Katarzyna SmoguleckaSzkoła Podstawowa nr 50Poznań
wyróżnienie103.75Jan KosiorowskiSzkoła Podstawowa nr 67Kraków
wyróżnienie103.75Filip MężykowskiSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STOWarszawa
wyróżnienie103.75Adam NavickasSzkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSieradz
wyróżnienie103.75Maja GebelSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w ChylicachChylice
wyróżnienie103.75Wiktor MantiukSzkoła Podstawowa nr 42 im. Błogosławionego ks. Michała SopoćkiBiałystok
wyróżnienie103.75Grzegorz GniadzikSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 11 STOWarszawa
wyróżnienie103.75Julia CzerniawskaPrywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 w BiałymstokuBIAŁYSTOK
wyróżnienie103.75Olga KraszewskaSzkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta we WrocławiuWrocław
wyróżnienie103.75Zygmunt StudzińskiSzkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w LublinieLublin
wyróżnienie103.75Jakub BobińskiSzkoła Podstawowa nr 5 w ToruniuToruń
wyróżnienie103.75Błażej CyranSzkoła Podstawowa nr 5Pszczyna
wyróżnienie103.75Jan Marek NasieniewskiSzkoła Podstawowa nr 5 w ToruniuToruń
wyróżnienie103Aniela GawryszczakSzkoła Podstawowa Nr 2 im. Bolesława ŚcibiorkaKonstantynów Łódzki
wyróżnienie102.5Michał WójtowiczSzkoła Podstawowa Nr 175 im. Heleny MarusarzównyWarszawa
wyróżnienie102.5Anna GrzesiakSzkoła Podstawowa nr 2 w MiędzychodzieMiędzychód
wyróżnienie102.5Zofia MroziukZespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st. Nr 3 im. G. Bacewicz w WarszawieWarszawa
wyróżnienie102.5Ksawery BęśSzkoła Podstawowa nr 4 w RaciborzuRacibórz
wyróżnienie102.5Jakub GryzSzkoła Podstawowa nr 267Warszawa
wyróżnienie102.5MIchał KorembaSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Społecznego Towarzystwa OświatowegoSzczecin
wyróżnienie102.5Maciej LipinskiSzkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Pawła IIToruń
wyróżnienie102.5Samuel KamińskiSzkoła Podstawowa im. św. Maksymilana KolbegoTeresin
wyróżnienie102.5Filip LizakSzkoła Podstawowa ZNPŁódź
wyróżnienie102.5Michał WolnySzkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaWarszawa
wyróżnienie102.5Konrad DulowskiSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w KrzeszowicachKrzeszowice
wyróżnienie102.5Nikola MolendaSzkoła Podstawowa nr 3 im. 10 Pułku Strzelców Konnych w ŁańcucieŁańcut
wyróżnienie102Jacek ZdunekDwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła PodstawowaPoznań

Szkoła podstawowa, klasy VII-VIII

miejsceliczba punktówuczestniknazwa szkołymiejscowość  
I120.00Zuzanna OssesSzkoła Podstawowa nr 5Poznań
I116.25Karol KardasPubliczna Szkoła Podstawowa w KochanowicachKochanowice
I116.25Leon NeymanSzkoła Podstawowa Nr 225 im.J.Gardeckiego w Warszawie ul.J.Brożka 15Warszawa
I116.25Jacek Antoni ObiałaZespół Szkolno Przedszkolny nr 1Włocławek
II115.00Paweł WiśniewskiSzkoła Podstawowa nr 7Koszalin
II115.00Tomasz GrabowskiSzkoła Podstawowa nr 2 w ZąbkachZąbki
II115.00Marek MuzykaSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
II115.00Norbert DąbrowskiZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin
II113.75Maciej GradzikPrywatna Szkoła Podstawowa im.Marszałka Józefa PiłsudskiegoKraków
II111.25michal_kaszniaSzkoła Podstawowa w MysiadleMysiadło
II111.25IgnacyswieckiSzkoła Podstawowa nr 75 im.M.KonopnickiejWarszawa
II111.25Jakub SułkowskiSzkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej- Curie w ŁukowicyŁukowica
II111.25Tymoteusz StępkowskiSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń
II110.00Mateusz ZbyradSzkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka SienkiewiczaZielona Góra
III108.75Magdalena RatyńskaSzkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka w ZielonceZIELONKA
III108.75Krzysztof ŚledźSzkoła Podstawowa nr 12Bydgoszcz
III108.75Konstanty SmoliraDSP "Europejczyk" w SzerokiemSzerokie
III108.75Filip TytykSzkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku-BiałejBielsko-Biała
III108.75Olaf ImiołekZespół Szkół nr. 17 im Zawiszaków Proporca :Victoria"Warszawa
III108.75Kacper ChrobotSzkoła Podstawowa Zakonu PijarówKraków
III107.50Wiktoria JóźwickaSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Społecznego Towarzystwa OświatowegoSzczecin
III107.50Dominik PaterekPubliczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w WałbrzychuWałbrzych
III106.25Marek RadoSzkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w SierakowieRawicz
III105.00Igor OżdżyńskiSzkoła Podstawowa nr 113 z oddziałami gimnazjalnymiWROCŁAW
III105.00Wiktor MusiałSP 164 im. bł. Franciszki SiedliskiejKraków
III105.00Jakub RomanowskiSzkoła Podstawowa im.ppor. Klemensa WickiegoPępowo
III105.00Franciszek PrzybyłSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
III105.00Dawid GórnySzkoła Podstawowa Nr 6Gniezno
III105.00Tymoteusz RekućSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
III105.00Michal KoscieleckiSzkoła Podstawowa nr 203Warszawa
wyróżnienie103.75Karol ŁacinaSzkoła Podstawowa Nr 76 z Oddziałami SportowymiWrocław
wyróżnienie103.75Tymoteusz PrzyweckiSzkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w PoznaniuPoznań
wyróżnienie103.75Patrycja KoniecznaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w SkawinieSkawina
wyróżnienie103.75Amelia IwanPaństwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna 1 st. im. Stanisława Moniuszki w KatowicachKatowice
wyróżnienie103.75Dawid BakotaPubliczna Szkoła Podstawowa nr 19Kędzierzyn-Koźle
wyróżnienie103.75Gabriela OssowskaZespół Szkolno-Przedszkolny w Jaktorowie - Szkoła PodstawowaJaktorów
wyróżnienie103.75Bartosz KolińskiZespół Szkół w BarcinieBARCIN
wyróżnienie103.75Mateusz TycSzkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów ChłopskichWarszawa
wyróżnienie103.75Mikołaj GerantLiceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43,Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
wyróżnienie103.75Natalia RewajSzkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami IntegracyjnymiTychy
wyróżnienie103.75Robert KołodziejczykSzkoła Podstawowa nr 157Warszawa
wyróżnienie103.75Antoni ZajdelSzkoła Podstawowa Nr 4 w AndrychowieAndrychów
wyróżnienie103.75Jakub PazowskiSP 164 im. bł. Franciszki SiedliskiejKraków
wyróżnienie103.75Jakub PietrzakPubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 w PleszewiePleszew
wyróżnienie102.50Mateusz KrukSzkoła Podstawowa Zakonu PijarówKraków
wyróżnienie102.50Kacper GóreckiPrywatna Szkoła Podstawowa im. Z. i J. MoraczewskichSulejówek/Warszawa Rembertów
wyróżnienie102.50Antoni RabcewiczZespół Szkół Muzycznych im. K. SzymanowskiegoToruń
wyróżnienie102.50Kacper KasperskiPubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców WesterplatteOpole
wyróżnienie102.50Dominik KowalczykSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 206Warszawa
wyróżnienie102.50Mikołaj LejkowskiLiceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43,Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
wyróżnienie102.50Aleksander KazałaSzkoła Podstawowa nr 3 w Sędziszowie Młp.Sędziszów Młp.
wyróżnienie102.50Zofia KrokZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7Szczecin
wyróżnienie102.50Jakub WalczakSzkoła Podstawowa w LusówkuTarnowo Podgórne
wyróżnienie102.50Zuzanna ŚlusarczykSzkoła Podstawowa Nr 123Kraków
wyróżnienie101.25Michał SrokaSzkoła Podstawowa nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M.RejaBielsko-Biała
wyróżnienie101.25Tymon KowalskiSzkoła Podstawowa nr 32Bydgoszcz
wyróżnienie101.25Mikołaj CybulskiSzkoła Podstawowa nr 2Malbork
wyróżnienie101.00Fabian AdamikPubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Nowej BrzeźnicyNowa Brzeźnica
wyróżnienie100.75Kuba ZbuckiSzkoła Podstawowa in. Bł. Jana Pawła II w Wólce DomaszewskiejWojcieszków
wyróżnienie100.75Gabriela StrzałkaSzkoła Podstawowa nr 1 w RopczycachRopczyce
wyróżnienie100.00Jakub ChytrońSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław
wyróżnienie100.00Jan WislockiLiceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43,Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
wyróżnienie100.00Dominik KuklaSzkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w SierakowieRawicz
wyróżnienie100.00Kalina WalczukSzkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka w ZielonceZIELONKA
wyróżnienie100.00Izabela DatkaSP nr 53 im. Jana Henryka Dąbrowskiego w KrakowieKraków
wyróżnienie100.00Mikołaj BedykSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 4Poznań
wyróżnienie100.00Kostek UsidusSzkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28Warszawa
wyróżnienie100.00Radosław RudzińskiSzkoła Podstawowa nr 1Bielsko-Biała
wyróżnienie100.00Jan LaskowskiZespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w SłupskuSlupsk
wyróżnienie99.75Mikołaj GorączkoSzkoła Podstawowa nr 32Bydgoszcz
wyróżnienie98.75Franciszek BartkeSzkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami IntegracyjnymiKatowice
wyróżnienie98.75Filip BujakowskiSzkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana ZamoyskiegoWarszawa
wyróżnienie98.75Adam GocelSzkoła Podstawowa w MirkowieMirków
wyróżnienie98.75Mikołaj GólskiSzkoła Podstawowa nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M.RejaBielsko-Biała
wyróżnienie98.75Iryna NikolayevaSzkoła Podstawowa nr 113 z oddziałami gimnazjalnymiWROCŁAW
wyróżnienie98.75Patryk NowickiSzkoła Podstawowa nr 32Bydgoszcz
wyróżnienie98.75Maciej MatykaSzkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami IntegracyjnymiWarszawa
wyróżnienie98.75Kacper KorzeniewskiSzkoła Podstawowa Nr 32 im. Armii Krajowej w ToruniuToruń
wyróżnienie98.75Igor GłąbSzkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w BrzozieBrzoza
wyróżnienie98.75Kamil WrońskiSzkoła Podstawowa nr 21 w LublinieLublin
wyróżnienie98.75Michał MalinowskiSZKOŁA PODSTAWOWA NR 113KRAKÓW
wyróżnienie98.75Bartosz MasiakZespół Szkolno-Przedszkolny w Łukowie Szkoła Podstawowa nr 1 w ŁukowieŁuków
wyróżnienie98.75Jakub SkalanySzkoła Podstawowa nr 5 w Nowym TarguNowy Targ
wyróżnienie98.75Martyna GłowackaSzkoła Podstawowa nr 32Bydgoszcz
wyróżnienie98.75Marcel RoszkowskiSzkoła Podstawowa im. św. Jana de La SalleGdańsk
wyróżnienie98.75Marcin KulasMiejska Szkoła Podstawowa Nr 7 w KnurowieKnurów
wyróżnienie98.75Mikołaj WadowskiSzkoła Podstawowa nr 4 w Pruszczu GdańskimPruszcz Gdański
wyróżnienie98.50Michał WęgrzynSzkoła Podstawowa nr 9Wrocław
wyróżnienie98.00Kamil_SasSzkoła Podstawowa nr 3Wrocław